Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

QUOTE(Tarškutė @ 2012 06 30, 14:47)
Sveikos, tikrai, akd ramu čia labai labai  biggrin.gif

Vasara ar ne vasara, vis tike ramybė  mirksiukas.gif

Kaip sekasi visoms?

Aš tai pakeičiau darbą, esu baisiai laiminga 4u.gif

Po savaitės lekiam atostogų tik su MB, pasigyriau  biggrin.gif


Kaip smagu 4u.gif Kur lekiate abu?

Tarškute, išėjai iš mokyklos?
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Tas pats per tą patį doh.gif
darbai, namai, vaikai, ligos.........
noriu į negyvenama salą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2012 07 01, 10:41)
Labukas  4u.gif

Tas pats per tą patį  doh.gif
darbai, namai, vaikai, ligos.........
noriu į negyvenama salą  doh.gif


pasiimk ir mane kartu, aš kitoj pusėj salos pabūsiu, netrugdysiu.. mirksiukas.gif lotuliukas.gif

erzina mane tokie orai.. nei aplink namą tvarkytis, nei namie kažką daryt noro yra doh.gif
dėliojausi kiek pinigų reiktų galutiniam sutvarkymui ir apšiltinimui, oi nežinau.. MB tevas žadėjo finansuot, tai padarau sąmatą ir žiūrėsim, gal pasiseks.. blush2.gif aišku vėl būtų katorga iki rudens, nes daug ką patys darytume, kad sutaupyt, bet iš kitos pusės - damušam ir viskas

o šiaip tai ką.. pribaigėm abu I kursą (na prastūmiau ir MB, nes pats nujaučiu dabar sėdėtų su skolom, et tie diedai.. rolleyes.gif ), dičkė įstojo į gimnaziją kur norėjo, mažoji švepla tragiškai (nežinau kur kreiptis), mažius atbuvo su stomatitu per mano sesiją, po sirgimo vis dar sloga nesibaigė blink.gif dičkis lyg suaugt pradėjo g.gif man tikrų atostogų nesišviečia.. rugpjūčio pradžioj nuvešiu vaikus kelioms dienoms prie jūros (išnaudosiu MB studentavimo privilegijas, tai perpus pigiau nakvynė gavosi) ir tikiuosi su jais nenuprotėt ten, vis tik ne namai, kur gali leist staugt kiek plaučiai leidžia užėjus ožių valandėlei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2012 07 01, 23:29)
dėliojausi kiek pinigų reiktų galutiniam sutvarkymui ir apšiltinimui, oi nežinau.. MB tevas žadėjo finansuot, tai padarau sąmatą ir žiūrėsim, gal pasiseks..  blush2.gif  aišku vėl būtų katorga iki rudens, nes daug ką patys darytume, kad sutaupyt, bet iš kitos pusės - damušam ir viskas

o šiaip tai ką.. pribaigėm abu I kursą (na prastūmiau ir MB, nes pats nujaučiu dabar sėdėtų su skolom, et tie diedai..  rolleyes.gif ), dičkė įstojo į gimnaziją kur norėjo, mažoji švepla tragiškai (nežinau kur kreiptis), mažius atbuvo su stomatitu per mano sesiją, po sirgimo vis dar sloga nesibaigė  blink.gif  dičkis lyg suaugt pradėjo  g.gif man tikrų atostogų nesišviečia.. rugpjūčio pradžioj nuvešiu vaikus kelioms dienoms prie jūros (išnaudosiu MB studentavimo privilegijas, tai perpus pigiau nakvynė gavosi) ir tikiuosi su jais nenuprotėt ten, vis tik ne namai, kur gali leist staugt kiek plaučiai leidžia užėjus ožių valandėlei  blush2.gif

blink.gif Galima tavo uosvi pasiskolint biggrin.gif fainai ,saunuoliai jus kad tiek daug sugebat suplanuot ir igyvendint.
O mes susvedejom visai,stenam kaip bobutes, vos judam krutam, ir vis ilsimes ir ilsimes,begom doh.gif
Istikru niekam nera laiko,ne namu apsikuopt normaliai doh.gif
Ir as i sala,as palmej pabusiu,neesiu nieko,tai ir nekakosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2012 07 01, 06:26)
Kaip smagu 4u.gif Kur lekiate abu?

Tarškute, išėjai iš mokyklos?

Lekiam į Rodą... Dabar smagu, ale kai pažiūrėjau, kiek sąskaitoj litų liko, tai jau tyliu biggrin.gif Bet kaip nors... Aha, išėjau... Ir kol kas kaifuoju biggrin.gif

Gabe, labai linkiu, kad viskas susidėliotų, kaip planuoji 4u.gif

Vaima 4u.gif
Atsakyti
kaip ir pasiilgau jusu visu.. ax.gif

praleke vasara ir nesugebejau pasidziaugt atostogomis, vis begt, lekt visur, reikalu milijonai.. tikejausi normaliu atostogu savaiteles, gavosi total kosmar salygos, tfu, kad dar klausyciau rekomendaciju.. ir prie visko vos Roto nepasigavom, susiedziau su kuom atostogavom kartu, sirdyje labai skaudu, jog sitaip atsiputus reagavo: patys iskrito ir tylejo, mano vaikus kvietesi pas save (pas mane tai ne 2 vaikai..) ir dar desertui iskalbejo kokia as pabaisa, kad nelikau slaugyt issiuntus savuosius namo unsure.gif ai, zodziu, isitikinau, kad nemoku as su ar be muilo lyst i subine ir sypsotis nors man visai tai nepatinka, nesugebu apsimest durnele, neskaitau svetimu minciu ir nesugebu numatyt ka turiu padaryt, kad itikt, nesu kalta del to, jog mane MB myli ir gaunu is jo mielu dovaneliu. Stengiausi, gerbiau privatuma zmoniu, o gavosi ta pagarba isverte i kita puse ir palaike nemandagumu. Isitikinau, jog daugiau gyvenime nevaziuosiu su kazkuom seimomis atostogu, ypac su mazais vaikais schmoll.gif nepratusi as istisai taikyti laisvalaiki ir pramogas su kitais, bandziau, gavosi nesamone, istampyti nervai ir tiek.. verysad.gif stengiuos nesigilinti i tai kas buvo, bet vis sukyla viskas, atgaminu kiekviena situacija ir nematau is savo puses kazko blogo, as nekalta, jog mazieji per pietus miega pietu miego, kad planuojam dienotvarke pagal save, nes vis tik cia musu atostogos ir neprivalau but kazkam pramoga.

Pagaliau prisikaupiau vakar paskutini protini israut, tai dabar galutinai tapau beprote biggrin.gif


vaidamile
, nesigilinu kiek ten tas uosvis turi, bet musu ir jo gyvenimo salygos kaip juoda ir balta, negaletu - neduotu ax.gif siaip neprasinejam nesamonem kaip jo posunis, tik tam ka verkiant reikia pasidaryt. Nors MB turbut visa gyvenima nuoskauda jaus del tevo elgesio, mat ne pagal plana MB gyvenima pradejo gyvent, buvo skaudziai nubaustas tuom, kad netikras sunus gavo, gauna viska ko uzsigeidzia (masina, puse namo su remontais, motociklas ir t.t.), o MB - supuvusi butuka, tad geriau nenorek biggrin.gif o ir siaip, gal ir gerai, uz tai vertinam kiekviena kampeli, kuri pasidarem savom rankom, suvokiam, kad pinigais nesninga ir stengiuosi optimistiskai galvot "uzsidare durys, atsidarys langas" rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos.

Gabe, nesinervink taip. 4u.gif Kas liečia rotą - prieš tris su puse metų mes patys nenorėdami rota virusu buvome pasidalinę su draugų šeima. Ir kas svarbiausia, kad gydytoja pasakė, kad ča buvo tik apsinuodijimas ir praėjus kelioms dienoms po visų vėmimų ir viduriavimų, leido eiti į daržiuką ir nebevengti kontaktų su kitais. Gal ir šiuo atveju taip buvo? Gal nepamąstė žmonės? g.gif

Kas liečia mūsų atostogas - šiemet pakeliavome po Europą, ilgeliau pabuvome Londone. smile.gif Bet vasara prabėgo labai greitai ir jau depresija puola prieš mokslo metus... Vidurinėlė išeis į pirmą klasę, vyresniukė į ketvirtą... Vyras įstojo į unversitetą. Tad išskyrus mažėlį, visi mokinukais būsim. biggrin.gif

Pasiilgau ir aš visų, bet čia taip tylu ramu... smile.gif Pasimėgaukite paskutinėmis vasaros dienomis, mielosios. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2012 08 29, 12:37)
Sveikos.

Gabe, nesinervink taip. 4u.gif Kas liečia rotą - prieš tris su puse metų mes patys nenorėdami rota virusu buvome pasidalinę su draugų šeima. Ir kas svarbiausia, kad gydytoja pasakė, kad ča buvo tik apsinuodijimas ir praėjus kelioms dienoms po visų vėmimų ir viduriavimų, leido eiti į daržiuką ir nebevengti kontaktų su kitais. Gal ir šiuo atveju taip buvo? Gal nepamąstė žmonės? g.gif

Kas liečia mūsų atostogas - šiemet pakeliavome po Europą, ilgeliau pabuvome Londone. smile.gif Bet vasara prabėgo labai greitai ir jau depresija puola prieš mokslo metus... Vidurinėlė išeis į pirmą klasę, vyresniukė į ketvirtą... Vyras įstojo į unversitetą. Tad išskyrus mažėlį, visi mokinukais būsim. biggrin.gif

Pasiilgau ir aš visų, bet čia taip tylu ramu... smile.gif Pasimėgaukite paskutinėmis vasaros dienomis, mielosios. smile.gif


ten idomus poziuris pas zmones, jei mano vaikai sloguotu ir ju susirgtu kuom nors - sudraskytu psichologiskai mane, atvirkstinej situacijoj - likau kalta del ju nevykusiu atostogu.. doh.gif mano maziausias irgi veme, bet nuo dantu, nes kruminukai dygo, tai jau ipratus, jog ~20val. vemimo ir praejus toms valandoms pasibaigia kaip niekur nieko unsure.gif

sveikinu turint dar viena studenta seimoj 4u.gif man stresas, kad nuo kitos sav. prasides voveres gyvenimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2012 08 29, 13:52)
ten idomus poziuris pas zmones, jei mano vaikai sloguotu ir ju susirgtu kuom nors - sudraskytu psichologiskai mane, atvirkstinej situacijoj - likau kalta del ju nevykusiu atostogu..  doh.gif  mano maziausias irgi veme, bet nuo dantu, nes kruminukai dygo, tai jau ipratus, jog ~20val. vemimo ir praejus toms valandoms pasibaigia kaip niekur nieko  unsure.gif

sveikinu turint dar viena studenta seimoj  4u.gif  man stresas, kad nuo kitos sav. prasides voveres gyvenimas  doh.gif


Tada kitas reikalas. doh.gif Keisti tie žmonės... unsure.gif

Bijau ir aš to bėgimo lėkimo, nežinau, kaip suspėsiu viską. doh.gif Mažoji į pirmą klasę - reiks nuvesti ir parvesti, o man paskaitos... unsure.gif Ir dar mažiuką į daržiuką nuvesti reiks. Nežinau nežinau, kaip sugebėsiu susitvarkyti. cray.gif Depresuota esu. swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2012 08 29, 14:16)
Tada kitas reikalas. doh.gif Keisti tie žmonės... unsure.gif

Bijau ir aš to bėgimo lėkimo, nežinau, kaip suspėsiu viską. doh.gif Mažoji į pirmą klasę - reiks nuvesti ir parvesti, o man paskaitos... unsure.gif Ir dar mažiuką į daržiuką nuvesti reiks. Nežinau nežinau, kaip sugebėsiu susitvarkyti. cray.gif Depresuota esu. swoon.gif


isivaizduoju.. man zaidimas bus su pratinimu maziausio, teks begiot is paskaitu rugseji kol ipras doh.gif nors kol kas MB pasisoves vaikus isveziot i darzeli ir m-klas, tik kazkaip abejoju, nujauciu, kad didvyriskumas baigsis po savaites biggrin.gif anuos mokslo metus as vaiku dalybomis rytais uzsiimdavau pries paskaita, vakare dazniausiai i darzeli uzsukdavau taip pat as.. lotuliukas.gif rinkau, rinkau dickiui m-kla ir vis tik nusprendem i salia darzelio esancia leist, kadangi mazius vesim i darzeli, busiu rami, kad dickis pristatytas i m-kla rytais ir nebus istoriju kaip jis pramiegojo, nebuvo nuotaikos eit, nerado kelniu ar dar kazko.. doh.gif
sugebesi mirksiukas.gif va vyrai nesugeba tikrai, o mes gi visagales, pvz. 7.00 zadindavau, aprengdavau mazuosius, mazaja i darza suruosdavau, ikaldavau kavos, auklytei maziausia priduodavau ir 7.20-7.30 startuodavau is namu. Nuvezu maze, nurengiu, apaunu, buckiai, apsikabinimas, lapatai i masina ir saunu i centra, dar ten kol susirandu kur masina kist.. 8.00-8.05 sedziu paskaitoj. Faktas tas, kad MB nesugebedavo taip prasisukt, nors darzas jam pakeliui (man i kita puse nei fakultetas) lotuliukas.gif na privalumas - ismoko pint kasas dukrai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, seniai matytos ir girdėtos (skaitytos biggrin.gif ),

vasara taip greitai prabėgo. ech... Jo, prasidės mums darbymetis, bet juk mes galim, kaip Gabė rašė. Gerai, kad manųjų mokyklos ir darželis visai prie pat mano darbo, tai greitai apsisuku thumbup.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Aš vis įsijungiu SM, pažiūriu, kokia čia tyla, nostalgija apima wub.gif

Pas mus pokyčiai. Vyriausias metė ŠU, ir įstojo į VDU. Taigi, vieno vaiko namie nebėra. Ir liūdna truputį, bet džiaugiuosi, kad į geras rankas perleidau, nes gyvens su drauge. lotuliukas.gif Bet užtat atsikrausto pas mus anyta, kuri guli ant patalo, ir yra siaubingo charakterio blink.gif Na, daugiau ją slaugys MB, nors neįsivaizduoju, kaip jis tada dirbs cool.gif Žodžiu, geriau aš dar du vaikus pasigimdyčiau, bet yra kaip yra, kitos išeities nebus verysad.gif
Atsakyti