Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

Parasysiu ir del Roberto, kaip..
Tai va suradom itėviu iš Italijos, susipažinom, bendraujam, faini žmonės, gausim kelis metus atskaitas kaip vaikas auga, zinosim daug ka..atiduosim i geras rankas, ir jis ten daugiau gaus naudos, nei cia gali pasiulyti lietuvoj, kai viena sneka i akis o kita daro.
Dabar tik laukiam teismo kokiam birzeli gal bus (tikimes) nes jau ir anie tevai nekantrauja, kova matesi, tai jau labai pasiilgo smile.gif

Tai va ka galiu paskayt, labai džiaugiuos kad jo negražinom i kokius vaiku namus ir is vis kad ji paemem smile.gif jis laimejo viskuom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo si1978: 23 gegužės 2012 - 17:32
QUOTE(si1978 @ 2012 05 23, 18:03)
Sveikos nepleputes  biggrin.gif  4u.gif

Na ka semestras baigesi ,liko dar 5 egzai... smile.gif
Kaip kitom sekas, kaip auga pipirai  smile.gif

Musiskiai jau labai aptingo ir i darzeli nebenori, vasara ant nosies juk  smile.gif


pas mane ir egzai, ir koliai, ir savarankisku darbu gynimai tuo paciu doh.gif norisi vaikus 2 savaitems priduot kam nors, kad ramiai viska pasibaigt, deja tai tik svajone.. rolleyes.gif pikciausia, kad savarankiskus grupemis reikia daryt, o gaunasi, kad as viena draskausi ir noriu normalaus ivertinimo, kitiems giliai dzin, paskutine nakti pries atidavima prabunda verysad.gif o as nemegstu paskutine nakti daryt, tai gaunasi viena darau, stresuoju ir t.t.

o siaip nieko, maziausiam ragai dygsta, atejo ant grindu kritimo, ragu kaktoje kalimo amzius, vargstu su dickio nenoru eit i m-kla (net nezinau kur ji det, siemet baigia pradine siaip ne taip, jau nusviro rankos man, mastau gal bet kur leist, svarbu atsedetu pamokas) gal patart ka galite? unsure.gif , dicke ruosiasi i gimnazija stot (vel stresuoju), mazoji kaip visada - seimos princese biggrin.gif
Atsakyti
kaip tave gabe suprantu smile.gif 4u.gif
Mes pagaliau tuos grupinius pirmadieni iveikem biggrin.gif


maniskiam nuo birzelio 1 d , darzelis atostogauja, oi linksma bus egzam ruostis biggrin.gif
Ema su mokykla dar normaliai, eina be raginimu, tuo labiau kad pati vazineja, tapo daug savarankiskesne. matematika ir lietuviu, gal sunkiau tempia, nu bet muzika tai puikiai, gerai atsikaite dudeles ir fortepiono dalykus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Si, na sveikinu kad pagaliau sprendziasi reikalai su Robertu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

geru egzu visoms! 4u.gif

as baigineju mokslo metus, Arturas baigia darzeli, savaitgali stojamieji i Ciurlionke. visa menesi renginiu buvo kruva rolleyes.gif ir dar keli laukia. zodziu, gyventi yra smagu! 4u.gif
Atsakyti
Aš jau po egzų, šiais metais pas mus anksti baigėsi, gegužės 19, jau ir rezultatus žinau.
Jau naujas įvadines paskaitas turėjau, bet, jaučiu, be rudens sunkiai prisiruošiu ką nors mokytis blush2.gif
Mano šeimynėlė gyvena gerai, dičkis šiuo metu Kinijoje su krepšiniu, mažius pagal mainų programą ruošiasi į Bulgariją, mažylė turi kažkokią nenormalią slogą. Savaitė sveika, savaitė žalia sloga tada vėl savaite sveika ir vėl iš naujo sloga. Jau kaip užpypino, negaliu, ir priežasties nerandam, kartais padeda vaistai nuo alergijos, kartais antibiotikai, o kartais ir taip praeina.

Si, kaip gerai su Robertu išsisprendė.
Atsakyti
mergaites, reikia pagalbos.. blush2.gif
gal kazkokiu praktiniu uzsiemimu, apklausu, uzduociu turit kuri susijusios su komandiniu darbu? viska atasiskaiciau, stengiausi, o gavosi kose (del grupiokiu nesutarimu), noriu pazymi pasikelt unsure.gif

o siaip neblogai, jei ne sitas savarankiskas, kaip ir atostogaut galeciau, maziausias savaite jau su stomatitu, dickiai baige mokslus, tvarkau ju mokyklu reikalus del stojimu, dar del maziaus priemimo i darzeli reiks sutvarkyt popierius, MB vargsta su sesija, o man atejo faze "miegot, miegot, miegot" doh.gif
Atsakyti
Sveikos.

Gabe, pas mane irgi fazė "MIEGOT!" Miegu bet kur ir bet kada... doh.gif

Gaila, negaliu niekuo padėti dėl komandinio darbo... unsure.gif

O pirmuosius savo mokslo metus irgi baigiau. Didžiai mano nuostabai, be skolų ir su 9,25 vidurkiu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2012 06 13, 15:25)
Sveikos.

Gabe, pas mane irgi fazė "MIEGOT!" Miegu bet kur ir bet kada... doh.gif

Gaila, negaliu niekuo padėti dėl komandinio darbo... unsure.gif

O pirmuosius savo mokslo metus irgi baigiau. Didžiai mano nuostabai, be skolų ir su 9,25 vidurkiu... smile.gif


lyg jau radau kas pagelbes..

oi as tokiu vidurkiu negaliu pasigirt blush2.gif gerai bus ir be skolu ax.gif

man birzelis patinka tuom, kad zydi bijunai.. mmm.. koks kvapas.. wub.gif
Atsakyti
apie ka tylim? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vasara ax.gif
Atsakyti
Labaryta
Kavytes?
Man nugara sakuda ,vakar karuselese su vaikais issikratem tai dar ir dabar leistgyve biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, tikrai, akd ramu čia labai labai biggrin.gif

Vasara ar ne vasara, vis tike ramybė mirksiukas.gif

Kaip sekasi visoms?

Aš tai pakeičiau darbą, esu baisiai laiminga 4u.gif

Po savaitės lekiam atostogų tik su MB, pasigyriau biggrin.gif
Atsakyti