Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

QUOTE(Tarškutė @ 2012 03 18, 15:03)
Vakare, maniškis sėdi pasostėj, atsisakė kedutės, o toj kėdutėj, kur nuorodoj, juk irgi palei kaklą diržas eis ar ne?

Vaidamile, savas versliukas gerai, jei geras ir bent šiek tiek prisidurt pavyksta, aš va, kažko nepadarau, kad gerai būtų doh.gif  blush2.gif

Nežinau aš tik pvz nuorodas įmečiau. Bais nenoriu aš tų kremėsdiškų kėdžių, bet vėlgi, ką darot, jei jūsų mažius užmiega. Juk galvytė tabaluojasi labai

Tarškute, kas nutiko?

Ale, rimtas, geguže, jei ne tu, nebūčiau įskaičius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2012 03 18, 22:20)
Nežinau aš tik pvz nuorodas įmečiau. Bais nenoriu aš tų kremėsdiškų kėdžių, bet vėlgi, ką darot, jei jūsų mažius užmiega. Juk galvytė tabaluojasi labai

Tarškute, kas nutiko?

Ale, rimtas, geguže, jei ne tu, nebūčiau įskaičius thumbup.gif

va aš pertikrinau, ar kas suraegavo į kerijos skundą lotuliukas.gif , ir iškėliau tą klausimą lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip cia pasakius del tu keduciu protingiau.. sedi manoji Maxi Cosi Rodi, ji ne tokia gremezdiska, bet jei sminga, sugeba ir is jos i sona nuvirst doh.gif man kita problema iskilusi su kedutem biggrin.gif mano masinyte mazute ir zema, idejus kedute 9-18kg galva vos nesiremia i stoga (na dar puse velnio, bet kol sukisu i ja, tai total kosmar), nes tokios kategorijos kedutes gi su tuo padu, kuris dameta aukscio doh.gif nezinau net kaip pasielgt

kerija, busi netikra mociute.. biggrin.gif
Atsakyti
Vakare, ir as pagalvojau kad senokai nesimatem... 4u.gif i konferencija neisiu si karta, sutampa su darbais.

Vaidamile, koki versliuka sugalvojai? bigsmile.gif

Gabe, kaip tavo mokslai?
Musu mazius sedi pasosteje rolleyes.gif kazkaip jau senokai nemiegojo masinoje. siaip galva tai tabaluojasi mieganciam, tai jei yra galimybe ir toli vaziuojam, palenkiam sedyne
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2012 03 18, 21:20)
Nežinau aš tik pvz nuorodas įmečiau. Bais nenoriu aš tų kremėsdiškų kėdžių, bet vėlgi, ką darot, jei jūsų mažius užmiega. Juk galvytė tabaluojasi labai

Tarškute, kas nutiko?

Ale, rimtas, geguže, jei ne tu, nebūčiau įskaičius thumbup.gif

Dėl kėdutės - vienas, kai važiuojam nesminga, o kai toliau, tai iš vienos pusės brolis, iš kitos sesė paramsto lotuliukas.gif

Vakare, nieko nenutiko, tik konkurencijos padaugėjo, o ir šiaip sunku, nes darbas, vaikai, ale verslas, dar jei sąsiuvinių taisymo nebūtų, gal kitaip... Bet šiaip judam, geriau nei pernai, o tai jau daug biggrin.gif O žmonės taupo, arba dėl lygio renkasi kur brangiau, nes juks draugai taip daro biggrin.gif

labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2012 03 19, 22:04)
Gabe, kaip tavo mokslai?


kai kas gerai, kai kam žiauri laiko stoka, kai ko neįkertu niekaip ir vargstu, nesupratau ekonomikos prieš 11m., matau, kad ir nesuvoksiu.. blush2.gif o siaip, noriu nieko neveikt, miegot kiek lenda, užsiimt širdžiai maloniais dalykais: kapstytis sode, sodint gėles, perdažyt mažųjų baldelius.. unsure.gif
Atsakyti
Laba diena mergaites,

Sedejau ir pagalvojau apie jus blush2.gif Uzejau pasilabinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2012 03 19, 21:04)

Vaidamile, koki versliuka sugalvojai?  bigsmile.gif


Veislininkyste,tik neapsisprendziam kam ir kokioj rusi doh.gif zodziu kelelis tolimas dar laukia.Nuo patalpu paieskos iki realizacijos tasku.Kok trejetas metu praeis kol duris atvert galesim doh.gif
Atsakyti
SB, labas! 4u.gif

Tarskute, gal noretum ka nors pakeisti savo gyvenime? mirksiukas.gif turiu pasiulyma bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2012 03 22, 23:17)
SB, labas!  4u.gif

Tarskute, gal noretum ka nors pakeisti savo gyvenime?  mirksiukas.gif turiu pasiulyma  bigsmile.gif

Be abejo, jau einu link to 4u.gif Mesk pasiūlymą biggrin.gif
Atsakyti
Prieš Velykas atgaivinkite jausmus, pripildykite savo tikėjimo taurę naujomis viltimis, su meile, džiaugsmu ir atgimimo jausmu laukite Šv. Velykų ryto, kaip naujo stebuklo pradžios! Tegul rytmetiniai bažnyčios varpai dovanoja Jums sielos ramybę, meilę, atleidimą, užuojautą ir supratimą. Gražių Jums švenčių akimirkų!
Atsakyti
Sveikos nepleputes biggrin.gif 4u.gif

Na ka semestras baigesi ,liko dar 5 egzai... smile.gif
Kaip kitom sekas, kaip auga pipirai smile.gif

Musiskiai jau labai aptingo ir i darzeli nebenori, vasara ant nosies juk smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo si1978: 23 gegužės 2012 - 17:25