Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

uzsiverte biggrin.gif
Atsakyti
as po gero pusmecio pirma ryta dar su pizama sedziu lovoj blush2.gif kuriu plana kaip pietu negamint, savijauta dar ne kokia nuo penktadienio, apsinuodijau maistu doh.gif mmm kaip noreciau vedaru.. reikia savo teti terorizuot, zadejo kada iskept g.gif

pagaliau maziui paskutinis pagal amziu dantis prasikale, gal naktim nekoncertuos bigsmile.gif

o siaip.. gal kuri buhalterija kerta? niekaip nedaeina man kaip skirstyt imones nuosavybe ir turta blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės,

su Kovo 8-ąja visas bis.gif bis.gif bis.gif

Kaip begyvenat , kaip besilaikot. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
apmirusi tema smile.gif pasiilgau jūsų visų, bet iš tikrųjų riboju savo laiką SM, nes tai pradėjo atiminėti per daug mano laiko.

su visom praėjusiom ir artėjančiom šventėm 4u.gif 4u.gif 4u.gif
mes us vyru praeitą savaitę atšventėm 10 vestuvių metines. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2012 03 17, 00:19)
sveikos,
apmirusi tema smile.gif pasiilgau jūsų visų, bet iš tikrųjų riboju savo laiką SM, nes tai pradėjo atiminėti per daug mano laiko.

su visom praėjusiom ir artėjančiom šventėm  4u.gif  4u.gif  4u.gif
mes us vyru praeitą savaitę atšventėm 10 vestuvių metines.  rolleyes.gif


visu vaikai paaugo, neturi laiko SM, kam darbai, kam mokslai.. ax.gif

sveikinu 4u.gif mes po menesio svesim 14 metines, jetau kaip laikas bega doh.gif
siandien trauksim i sostine aplankyt mazosios krikstateviu rolleyes.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Su jubiliejais 4u.gif 4u.gif

Jo laikas skrieja nesustabdomai,kam vaikai,kam darbai -mokslai,kam traumos doh.gif
Siandien eisiu pirma diena darban porai valandu pasisniusktinet ar jau galiu dirbt biggrin.gif O dar pavasaris, tuoj darziukai,keliones ,ir isvis is kur laiko gaut normalei sau nors trumoai demesio skirt?
Sekmes , dar FB susimatom karts nuo karto bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos, taip... laikas lekia nenumaldomais tempais...

Olenka, sveikinimai, berods, ir sveikinau...

Mes vasario 20 atšventėm 14 biggrin.gif

Vaidamile, o jau gerai tau po tos traumos?
Atsakyti
Sveikinimai su gražiomis sukaktuvėmis 4u.gif 4u.gif

Tai jau faktas, kad apmirė mūsų tema ir pasimatymai ax.gif

Vilnietės, gal kada arbatos ar kavos? O gal ir kitos apsilanko Vilniuje?
Olenka, mes turėtume greit pasimatyt g.gif eisi į muzikos konferenciją?

Merginos, turiu klausimą dėl kėdučių ir naujo įstatymo: ar užtektų mano vaikinui pasostės https://www.babymark...utes/,prid.6976
ar reikia tokios http://www.kotryna.l...8270&cat=3#home
Pasimečiau. Dabar turim kėdutę, į kurią E sunkiai betelpa su sriukėmis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2012 03 18, 12:34)
Sveikinimai su gražiomis sukaktuvėmis 4u.gif  4u.gif

Tai jau faktas, kad apmirė mūsų tema ir pasimatymai ax.gif

Vilnietės, gal kada arbatos ar kavos? O gal ir kitos apsilanko Vilniuje?
Olenka, mes turėtume greit pasimatyt g.gif  eisi į muzikos konferenciją?

Merginos, turiu klausimą dėl kėdučių ir naujo įstatymo: ar užtektų mano vaikinui  pasostės https://www.babymark...utes/,prid.6976
ar reikia tokios http://www.kotryna.l...8270&cat=3#home
Pasimečiau. Dabar turim kėdutę, į kurią E sunkiai betelpa su sriukėmis  doh.gif

Pasostės užtenka tada, kai jau ant jos sėdint dižšas nebeina per kaklą. Mes turim tris kėdutes, tai kelionėms dar naudoju su nugarėle, nes ji truputį atsilenkia, užsnūdus galva nesikadaruoja, o jos šonai prasiplečia, tai dar ilgai tilps. Pas MB yra tokia maža pasostė, bet ten užtenka, kažkaip diržas normaliai eina. O pas sūnų teko ieškoti tokios gan aukštos pasostės, nes kažkaip kitaip ten diržai ir gaunasi per kaklą. O kur įdėjai pirmą nuorodą, tai diržas prilaikomas, tai jau ji pilnai tiktų.

Labas visoms 4u.gif

Sveikinimai visom šventusioms. Mes birželį jau bus 20 metų, kaip susituokę, vaje vaje doh.gif O MB greit jau seneliu taps, netrukus jo sūnaus vestuvės. Mano Elinga bus gėlių barstytoja, bet kaži kaip mes susitarsim, kažkodėl vis dar labai nedrąsi.

Šiaip viskas smagu, bet kaip man reikės miegoti su seneliu blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kerija: 18 kovo 2012 - 12:01
Sveikos ax.gif
QUOTE(olenka @ 2012 03 16, 23:19)
praeitą savaitę atšventėm 10 vestuvių metines.  rolleyes.gif

QUOTE(Gabe @ 2012 03 17, 07:21)
  mes po menesio svesim 14 metines,

QUOTE(Tarškutė @ 2012 03 18, 05:07)

Mes vasario 20 atšventėm 14  biggrin.gif

Vaidamile, o jau gerai tau po tos traumos?

Sveikinimai dideliausi jum visom 4u.gif

Gerai man ,net galeciau vel i darba gryzt,ale dar patinginiausiu kokiu verslo planu pakurpsiu doh.gif uzsiciklinau siuo klausimu,net naktim nesimiega.

Siandien bandysim grilint vistu sparniukus lauke biggrin.gif sniego dar kalnai didziausi pas mus ,bet jau jau tirpsta po truputi thumbup.gif
Atsakyti
Vakare, maniškis sėdi pasostėj, atsisakė kedutės, o toj kėdutėj, kur nuorodoj, juk irgi palei kaklą diržas eis ar ne?

Vaidamile, savas versliukas gerai, jei geras ir bent šiek tiek prisidurt pavyksta, aš va, kažko nepadarau, kad gerai būtų doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tarškutė: 18 kovo 2012 - 14:04
QUOTE(kerija @ 2012 03 18, 13:59)


Šiaip viskas smagu, bet kaip man reikės miegoti su seneliu blink.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif negaliu lotuliukas.gif
Atsakyti