Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

QUOTE(FF @ 2011 12 16, 14:39)

Kazkas panasaus i step'a, tik ten jei neklystu be svarmenu jokiu.
Atsakyti
QUOTE(vija23 @ 2011 12 16, 14:50)
Kazkas panasaus i step'a, tik ten jei neklystu be svarmenu jokiu.


Zinok nezianu, nes i visokias step aerobikas, dance aerobikas ir pan nevaikstau. Alergija man cool.gif Man patinka su svoriais dirbt ir kad nebutu nuobodu. Tai va cia sakyciau kaip tik man smile.gif
Atsakyti
Labukas,

O as zumba ir stepa lankau. Esu labai patenkinta, nes trenere superine. Po tokiu treniruociu nuotaika puiki, o ko daugiau reikia, nes aplink tik pikti, viskuo nepatenkinti arba pernelyg savimi patenkinti zmones...

Vija, ar prie jusu yra slidinejimo trasos?
Atsakyti
Mes panašiai per step -aerobikq darydavom, tik švelniau. Bet čia peilis sanariams toks sportas. Seminaruose mums nuolat kalama i galvą, kad gali buti tik įtūpstai, bet ne pritūpimai, ir jokiu šuoliuku su svarmenimis.
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2011 12 16, 16:51)

Vija, ar prie jusu yra slidinejimo trasos?

Yra apie valanda kelio nuo musu.
Atsakyti
Ai, begiot irgi negerai, dvirati mint irgi nelabai sveika...cool.gif Svarbiausia teisinga technika ir pritaikyta avalyne. Tada naudos daugiau nei zalos cool.gif

Sutvarkiau vaiku zaislus! Puse ismeciau, puse atidaviau biggrin.gif Ka daugiau veikt?
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 12 16, 16:05)
Zinok nezianu, nes i visokias step aerobikas, dance aerobikas ir pan nevaikstau. Alergija man cool.gif  Man patinka su svoriais dirbt ir kad nebutu nuobodu. Tai va cia sakyciau kaip tik man smile.gif

jau isivaizduoju Tave ten sokinejancia su hanteliais biggrin.gif ale tempas neblogas, ir kruvis ojojoj

o mes antra porcija meduoliu iskepem su vaikais thumbup.gif pas vaikus kambaryje baisu kas darosi, tai as ir neisiu ten schmoll.gif rytoj vyras tegu tvarka ten daro, jam tai puikiai sekasi: kaip uzriaumoja savo balseliu, is karto nupucia visas siuksles bigsmile.gif
ai, pasigirsiu, musu Arturas pradejo skaityti! taip jam smagu paciam, taip vaikis dziaugiasi, net knygos pas Naminuka paprase biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 12 16, 22:16)
jau isivaizduoju Tave ten sokinejancia su hanteliais  biggrin.gif ale tempas neblogas, ir kruvis ojojoj


Juokis juokis... As dziaugiuos, kad protelio uzteko tik po 3 kg i ranka paimt cool.gif nes be sokinejimo, tai su daugiau dirbu.
Beje... atejo ten tokiu grazuoliu vyru prisportavusiu, kur bitkes uz mano koja didesnes, krutines - grazu ziuret... po pirmu 10 min rymojo prie sienos cool.gif as islaikiau iki galo... tongue.gif tik tempas koki 10 kartu letesnis buvo, nei pradzioj biggrin.gif paskutini suli vos atsokau nuo zemes doh.gif

O kiek tavo Arturui metu? Ar tik man nereik plauku pradet rautis, kad mano busimas pirmokas nepazysta raidziu ir i ju puse neziuri? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 12 17, 00:18)

Beje... atejo ten tokiu grazuoliu vyru prisportavusiu, kur bitkes uz mano koja didesnes, krutines - grazu ziuret... po pirmu 10 min rymojo prie sienos cool.gif as islaikiau iki galo... tongue.gif tik tempas koki 10 kartu letesnis buvo, nei pradzioj biggrin.gif paskutini suli vos atsokau nuo zemes doh.gif



didziuojuosi Tavimi! first.gif thumbup.gif

Arturui 6-eri. rautis plauku nereik, nes mano vyresnysis (9-eriu) visiskai nemegsta skaityti ir net didziuojasi tuo. jauciu, tokiu tempu Arturas po kokiu meteliu geriau uz broli skaitys. o pas jus, kiek suprantu, pirmokai anksciau i mokykla keliauja, tai kad dar viskas savo laikas. is tikruju visa garbe darzeliui, nes nei as nei vyras vaiko nemokinom skaityti. unsure.gif
Atsakyti
Aj, Olenka, tai gerai dar tada viskas biggrin.gif Maniskiui dar tik 5 smile.gif Gal atras jis tas raides iki rugpjucio vidurio smile.gif tikiuos.... nes jei ir toliau taip, tai....
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 12 17, 01:31)
Aj, Olenka, tai gerai dar tada viskas biggrin.gif Maniskiui dar tik 5 smile.gif Gal atras jis tas raides iki rugpjucio  vidurio smile.gif tikiuos.... nes jei ir toliau taip, tai....

o kaip jo elgesys? kaip atsimenu, pasakojai apie iv.problemas. ar padejo darbas su psichologais?
Atsakyti
pribaigiau sesija, atostogos.. thumbup.gif
varom eglutes ieskot, vaikai jau puosti nori.. ax.gif
Atsakyti