Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

Gerai jūs čia lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Visi lygus ir vienodi, jokio rusiavimo cool.gif Objektyvumas turi but cool.gif
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 12 15, 17:46)
Visi lygus ir vienodi, jokio rusiavimo cool.gif Objektyvumas turi but cool.gif

čia tas šaulių "teisuoliškumas" ane? g.gif - aš vis bandau įsivaizduot savo mergaitę kokia bus užaugus biggrin.gif
beje, FF su gimtadieniu, ko gero jau praėjusiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,

O as kaip tik ir pagalvojau neseniai, kurgi FF blush2.gif Šaulys šauliui prijaučia smile.gif

GV, ne visi šauliai tokie blush2.gif Bet jie labai ypatingi smile.gif

Gabe, už supermamą, tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 12 15, 20:06)
čia tas šaulių "teisuoliškumas" ane? g.gif - aš vis bandau įsivaizduot savo mergaitę kokia bus užaugus biggrin.gif
beje, FF su gimtadieniu, ko gero jau praėjusiu blush2.gif

Sako sauliai dvieju tipu buna. Ramus ir malonus, ir tokie kaip as biggrin.gif Mano brolis ir drauge, butent tie pirmieji.
Ir aciu 4u.gif tikrai jau senai praejes ir pamirstas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Gabe nesistebek biggrin.gif jie studentauja, o mes studijuojam biggrin.gif
As atsimenu save kai profesijos mokiaus ju amziaus biggrin.gif

Pas mane grupej zino kad turiu vaiku, yra zinanciu ir kiek, as esu tokia pat studente kaip ir jie, ir bendraujam kaip lygus, o is destytoju, tai nezinau, kas zino g.gif nu gal pora butu, bet jokio skirtumo. As mokaus o ne malones ieskau, atsiskaitineju kaip visi ir niekas neuzjautineja.

As taip pat uz tosta, uz gerus kitus metus, ir gerus egzaminu rezultatus drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(IngaKate @ 2011 12 15, 21:35)
  Bet jie labai ypatingi  smile.gif

sutinku drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

FF, as kalbu butent apie pagarba, ne apie rusiavima. o objektyvumas yra labai subjektyvus dalykas bigsmile.gif

kur Vija dingo? ax.gif

manes si savaitgali laukia 2 sventines pamokos, 3 koncertai su mokinukais ir dar vienas koncertas, kuriame akomponuosiu savo vaikui rolleyes.gif pasigyriau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 12 15, 23:23)
  kur Vija dingo?  ax.gif 

Niekur nedingau, neturiu ka pasakyt blush2.gif

Mano mergytem ryt bus pirmas gimnastikos pasirodymas, pries Kaledinis smile.gif Kazkaip baisu, nes zmoniu ten bus labai daug, o tokios kaip organizacijos ne tiek daug, panika kad vaikus pamesiu doh.gif
O pirmadieni Kaledu vaidinimas darzelyje ax.gif

Atsakyti
Sveikos, šaulės, ir ne tik 4u.gif

Vija, kokią gimnastiką lanko taviškė? maniškė meninę, tai sekamdienį varžybos...

Aš, kaip visada, lėkime, namai, darbas, boružėlės, renginiai ir visa kita. Negana man veiklos, tai vakar užsispyriau ir angeliuką nėriau, gavosim, tai dabar daugiau man jų reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu gerai, gerai, tegu bus ta pagarba, bet jokiu isskirtiniu salygu del to cool.gif

Mano vaikai jau parode, ka moka. Siandien darzely tik vaikam Kaledu pietus. Tai issipuose ir iskeliavo patenkinti smile.gif

O as vakar treniruotej buvau, kur garantuoja, kad per 30 min 500 kcl sudega. Grizau negyva, o siandien dar sunkiau biggrin.gif Na, bet man patiko, butinai reik dar ne viena kart nueit smile.gif nes visokios zumbos, afro dance ir aerobikos, tai jau ne man cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarškutė @ 2011 12 16, 09:25)
  Vija, kokią gimnastiką lanko taviškė? maniškė meninę, tai sekamdienį varžybos... 

Ritmine, visos trys smile.gif I varzybas dar nepretenduojam, tik siemet pradejo lankyt.

QUOTE(FF @ 2011 12 16, 09:39)
  O as vakar treniruotej buvau, kur garantuoja, kad per  30 min 500 kcl sudega. 

Kas per treniruote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija23: 16 gruodžio 2011 - 11:18
QUOTE(vija23 @ 2011 12 16, 11:18)
Kas per treniruote?

Cia pabandyk paziuret smile.gif
Atsakyti