Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

Sveikos 4u.gif

Aš jungiuos ir prie mokinuku, nespejanciu ir su galva i kuria neviskas besutelpa biggrin.gif
Man ir iskaita po iskaitos, ir nuo 12 prasideda egzaminai doh.gif
O kur dar vaiku šventės.
Emai kita savite debiutinis atsiskaitymas- pasirodymas , tai po įskaitos ir lėksiu , gal kaip nors spėsim,.
Na bet prie visko dar tas ir bankas nervina, neduoda pinigu, tai dar ir del studiju imoku nervinuos kad negaliu damoket unsure.gif
O vaikams kalėdoms tai jau nežinau, turbūt čia jau bus tik su senelių pagalba rolleyes.gif smile.gif


newyear.gif o čia su atėjusia kalendorine žiema biggrin.gif
Kad mums galvos prašviesėtų ir nieks nesugadintų švenčių 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, moksliukes! 4u.gif 4u.gif
mane pradeda "pagauti" lakstymo karstine rolleyes.gif jauciu kad nieko nespeju, bet kol kas faina rolleyes.gif

Gabe, Kerija, apie nudegimus net skaitant baisu pasidare, o ka jau apie jus kalbeti doh.gif
Atsakyti
Pas mus tik siandien pasirode ziema biggrin.gif
Atsakyti
pagaminau mergaitei i darzeli, nykstuku parodelei ax.gif user posted image
Atsakyti
niu geguze pavarei.. man toli iki tokiu dalyku.. bigsmile.gif

jejeje.. liko tik pirmadieni matematika iskankint ir bus baigta rolleyes.gif
kadangi namie mazieji serga (mazoji iskeliavo pas anytaI plauciu uzdegima gydytis, maziui dantys vel su vemimais, liuliais, tempem, rekimais), tai is neturejimo ka veikt dar apsiemiau organizuoti sesijos pabaigos sventima.. biggrin.gif busiu tikra daugiavaike renginio vedeja ketvirtadienio vakara cool.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 12 09, 20:13)
pagaminau mergaitei i darzeli, nykstuku parodelei  ax.gif user posted image

bigsmile.gif oho thumbup.gif
Gabe nu bet pas tave ir laiko turejimas blink.gif as jo apsoliucei neturiu,ner kada net susitvarkyt,o sveistis jau laikas pradet,netrukus kaledautojai rinksis ,o kur dar programa padaryt,meniu sugalvot ,dovanas pirkt,pakuot doh.gif mamamija, imsiu neteisetu atostogu jai sefas pasirasys,gera pabusiu,darbe nebarsiu gal ir gausiu ax.gif

Tiesa pas mus kaip drebe sniego tai drebe,nespejam kast,kat isvaziuot butu imanoma,
Atsakyti
Gabe, tik nedrisk neigti kad esi Supermama biggrin.gif

GV, vaje wub.gif wub.gif wub.gif

pasikaitinau karsto vyno, dabar taip gera alc.gif biggrin.gif
noriu kepti meduolius savaitgali, tikiuosi, pavyks rolleyes.gif
Atsakyti
jeee.. matematika dar velkasi.. doh.gif jei penktadieni neiveikiu, man sakes doh.gif
o siaip likau nustebinta studentu aktyvumu.. is 58 zmogeliuku, dalyvaus 13 blink.gif na, traukinys vaziuoja toliau, atgal jau gryzt neimanoma, sumasciau su grupioku programele, net Kaledu Senelis ateis Snieguoles ir nykstuko ieskot biggrin.gif tikiuosi atejusiems patiks, o tie kurie pasididziavo - gailesis praleide proga pasilinksmint ax.gif

reiks ir man savaitgali meduolius bandyt kept su vaikais
Atsakyti
Sveikos smile.gif

As taip po simto metu islendu ir iskart su savo kitokia nuomone biggrin.gif Nu bet nebuciau as smile.gif
Kadangi mokausi visa savo trumpa gyvenima, tai baisiai uzkliuvo tas pasakymas apie studentes mamas. Asmeniskai as ju netoreluoju cool.gif Niekas is mano destytoju nezino, kad esu 3 vaiku, o grupiokai irgi cool.gif Laikau tai nesazinigu dalyku, nes sugroja pasigailejimo ir pan instinktai cool.gif ( cia kaip ir paaukoti veziu sergantiem vaikam ir siaip papaukoti... )Nors... esu uz pilva ir egzo neislaikius, destytojas tiesiai pasake, kad dabar mano vieta namie. Jei atvirai, nemalonu, bet "abidos" nejauciu cool.gif Apsigyniau bakalaura antro laukdamsi. Nieks nemate cool.gif kazkaip manau, kad jei trukdo vaikai, tai nesimokyk, o jei mokais, tai nesakyk, kad del ju nepadarei namu darbu cool.gif Juk darbdaviui nesakai, kad ataskaitos neturiu ar esu nepasiruosus susirinkimui, nes namie tiek ir tiek vaiku cool.gif
O jei dar pridet, tai vaikam mokslai nemaiso schmoll.gif 1-2-3-4... svarbiausia tai, ko tu nori wink.gif

Geru svenciu visom!
Atsakyti
Pas mane dėstytojai nežino, kiek aš vaikų turiu, o ir grupėje pas mus beveik visi jauni, šeimų nesukūrę, taip kad niekam ir neidomu.
Bet užtat per paskutinę sesiją sūnaus vienas dėstytojas klausia, ar tau ne giminė I.K., tai tas ir pasakė, kad mano mama lotuliukas.gif O tas dėstytojas ir sako, ne, turbūt ne apie tą kalbam ta, ta per jauna būti tavo mama lotuliukas.gif Mums kaip tik pas tą patį dėstytoją buvo viena paskaita man egzaminas žodžiu, o kita sūnui pristatymas .
Atsakyti
Sveikos, o as esu šventai įsitikinumsi, kad mamoms-studentėms turi būti skiriamas ypatingas dėmesys ir pagarba. viskas. kalbą baigiau. aplodismentai. clap.gif clap.gif clap.gif bis.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 12 15, 15:07)
Sveikos, o as esu šventai įsitikinumsi, kad mamoms-studentėms turi būti skiriamas ypatingas dėmesys ir pagarba. viskas. kalbą baigiau. aplodismentai.  clap.gif  clap.gif  clap.gif  bis.gif

už tai ir įkalkim 4u.gif

user posted image
Atsakyti