Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

Na taip, visi is gyvenimo nori skirtingai. As pati visko greit, daug ir gerai. Pas mane nera tarpinio varianto. Tarpini varianta as jau priimu kaip nesekme. Is artimuju irgi reikalauju daug, dazniausiai net per daug.
Svarbiausia, Gabe, kad tu nori! O kai yra noro, tai jau visi kiti sunkumai visai nezymus pasidaro wink.gif

Lexana, kur tu pasiduosi?
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 07 26, 17:12)
Na taip, visi is gyvenimo nori skirtingai. As pati visko greit, daug ir gerai. Pas mane nera tarpinio varianto.  Tarpini varianta as jau priimu kaip nesekme. Is artimuju irgi reikalauju daug, dazniausiai net per daug.



Mano dukra yra tokia Jai dabar tik 2m 7 mėn tuoj tuoj...
Tu ir ji esate šauliai ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 07 26, 15:33)
Mano dukra yra tokia Jai dabar tik 2m 7 mėn tuoj tuoj...
Tu ir ji esate šauliai ar ne? g.gif


Aga smile.gif
Atsakyti
Moksliukem sveikinimai sekmingiausi i jusu sekminga studijavima 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif

QUOTE(geguzevasaris @ 2011 07 26, 16:00)

bet tai kas tada ?
ar cia reiks  damas uz liezuvio traukt? lotuliukas.gif


Ne, nereika traukti už liežuvio. smile.gif Turėčiau tapti siuvėja-drabužių konstruotoja-modeliuotoja. ax.gif Man siūti ir rankdarbiauti patinka. Tad bus širdžiai miela specialybė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2011 07 29, 14:46)

Ne, nereika traukti už liežuvio. smile.gif Turėčiau tapti siuvėja-drabužių konstruotoja-modeliuotoja. ax.gif Man siūti ir rankdarbiauti patinka. Tad bus širdžiai miela specialybė. 4u.gif


o , tai thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, GV, kad pasidžiaugei su manimi. friends.gif Man svarbu, kad ir šeima mane palaiko. Vyras juk taip pat šiemet stos mokytis toliau. Jis šiaip dirba pagal specialybę, yra laivavedys, turi bakalaurą, dabar stos į IT technologijų inžineriją. Tai jo pašaukimas. Juk yra programuotojas nerealus. rolleyes.gif Reikia tik diplomo ir gal tada galėsime drąsiau kelti sparnus kitur.
Atsakyti
Lexana, jei tik patinka, tai bus lengva ir studijuot wink.gif
Kadaise, senai senai, as pati buvau istojus i siuviniu dizaina ir technologijas. Bet man neprilipo. Gal per jauna buvau biggrin.gif o gal neislaukiau iki to, kol butu sudomine. Nors siaip irgi megstu ir prie siuvimo masinos pasedet, panert ar dar kuo nors rankas uzimt.
Sekmes studijose tau ir tavo vyrui!

Gabe, ar pasiraset sutartis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FF: 29 liepos 2011 - 22:11
Ačiū FF. friends.gif Aš va taip, kaip Tu su siuvimu, su turizmo administravimu niekaip nesusidraugavau. blush2.gif Tempiau akademines iki tiek, kad šiemet dokumentus pasiėmiau ir spjoviau į tą reikalą. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 07 29, 23:11)
Lexana, jei tik patinka, tai bus lengva ir studijuot wink.gif
Kadaise, senai senai, as pati buvau istojus i siuviniu dizaina ir technologijas. Bet man neprilipo. Gal per jauna buvau biggrin.gif o gal neislaukiau iki to, kol butu sudomine. Nors siaip irgi megstu ir prie siuvimo masinos pasedet, panert ar dar kuo nors rankas uzimt.
Sekmes studijose tau ir tavo vyrui!

Gabe, ar pasiraset sutartis?


as vat irgi masciau, masciau.. vis tik kai tiek metu tose sultyse verdu, kartais nelabai teks vargt, nebent del vokieciu ir apskaitos blush2.gif zinoma, turint galimybes, finansus, gal buciau i meno sriti keliavus del saves pacios, bet.. ziuriu i seima, vistiek nesedesiu amzinai namie, nenoriu subobet, tad realiai vertinant situacija profesija bus ta, kuria daug metu realiai dirbu, tik turesiu popieriuka normalesni ax.gif aisku, gimines zinia, jog ir as mokytis keliauju sutiko skeptiskai, pasijauciau lyg kokia erke sedinti vyrui ant sprando, norinti tokiu budu prasiblaskyt ir niekada nedirbt, o jis va bus vargsas, dirbs, mokysis ir man padet tures verysad.gif jau lyg ir nusivylimas eme, nes sutartis pasirasem, mintys suktis siandien pradejo "o gal nereikejo skubet? finansiskai ir psichologiskai sunkiau bus.. nieko neverta ta specialybe, nerasiu darbo su ja, kam vargt, vaiku gaila" ir t.t. va pasedejom sodelyje abu, apsitarem, MB padrasino ir vis tik daugiau pliusu gaunasi, nes: nesubobesiu namie sededama, bus sunkiau, taciau diplomas valgyt nepraso, mokslai nemokami, nezinia ka valdzios veikejai sumastys kitais metais ir gali but ate man, vaikai aciu niekada nepasakys, jog del ju aukojausi, sedejau namie su jais ir neispildziau savu svajoniu baigti aukstaja, o be to nenoriu kokia kasininke dirbt likusi gyvenima schmoll.gif dickiai m-klose bus, mazoji - darzelyje, ar siaip ar taip tik vakarop susitinkam namie, maziausias - issiskaidys i ta laika jo miegai, pabuvimai lauke ir ziurek as namie, nebus tragedijos dideles jam, kad mamos ner. Gryzus iki 21val. pakariausiu su chebra, tada liulia, o as prie knygu ax.gif na cia optimistinis planas biggrin.gif a, dar pliusas, treniruokliu sale yra, nekainuos abonimentai man, sutaupysiu lotuliukas.gif

gal ir issiliejau, bet taip liudna sirdyje, vis blaskausi, bijau, dvejoju, pazystami dziaugiasi, savi isivaizduoja mano norus - uzgaida verysad.gif

Lexanai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 30 liepos 2011 - 00:15
Sveikos,

Vos radau 4u.gif

Džiaugiuosi už visus studentus thumbup.gif Man bais cekavu kaip dvyliktokai ar kur įstojo ax.gif

Atsakyti
gabe, maziau kreipk demesio ka kiti galvoja 4u.gif

Lexana, saunu thumbup.gif

Man tai vis dar tik pasvajot apie mokslus ir darba... Bet ateis ir mano laikas rolleyes.gif

Vakar buvom nuvaziave iki Anyksciu, labai gerai diena praleidom thumbup.gif Tik gaila pamirsau pakrauti batarkes ir tespejau padaryti keleta nuotrauku Arklio muziejuje... Butumet mate kokius kilimus zmones gamino ir zoliu, geliu, uogu paciam Anyksciu centre besiruosdami konkursui, viens uz kita grazesni thumbup.gif
Atsakyti