Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

QUOTE(Lexana @ 2011 11 27, 22:03)
Sveikos. smile.gif

O mano mokykloje visi žino, kad esu trijų vaikų mama, nes unikumas esu mokykloje. Niekada nėra studijavusi trijų vaikų mama. doh.gif doh.gif doh.gif Ir vos ne lažybos vyksta, kiek gi laiko dar patempsiu. Juk nerealu mokytis turint tris vaikus. doh.gif



viskas realu, viskas nerealu biggrin.gif
priklauso nuo zmogaus noru
va, pvz., man ir dirbt siuo metu kazkaip nerealiai sunku, mat esu primascius daugybe ideju, bet tenka namie paaukot seimos laiko, kad i draba jas inest doh.gif ir vakarais maze nebemiega be 23-24 h doh.gif , praktiskai esu tampoma ant bambagysles g.gif Zinau, kad reikia dziaugtis auganciais vaikais, kad akimirkos prabega, bet negi privalau jaustis kalta, kad siuo metu esu labai kurybiska, energinga ir pasinerus i savo darba g.gif Dirbu ir megaujuos siuo metu, gal ir tas periodas praleks, gal greit krisiu i gilu "dzin, gerai , kaip yra"...
QUOTE(Gabe @ 2011 11 27, 23:45)
tai kad netiki nieks biggrin.gif tvarkem popierius del stipendijos, buhaltere nepatikejo, kad vaiku turim, o dar 4 tai is vis issiziojo..


nepanasi i statistines daugiavaikes mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, paskaitau, pasidžiaugiu,paliūdžiu kartu su jumis, o pati tingiu ką nors rašyti. Tik, jei rasit skelbimą, kad parduoda laisvo laiko, sakykit, pirksiu biggrin.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
einu miegoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 11 28, 22:51)
labas  4u.gif
einu miegoti  4u.gif


o as dar apibegsiu pora ratu savo 'voveres rate" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 11 28, 21:42)
o as dar apibegsiu pora  ratu savo 'voveres rate" biggrin.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 11 28, 21:51)
labas  4u.gif
einu miegoti  4u.gif


man dar liko virtuve, informatikos savarankiskas, suguldyt mazius, kurie bujoja lovytej, suni issukuot, nueit i dusa ir tada i lova biggrin.gif

va ketvirtadieni sau relakso issirasiau, i 2 filmus eisiu ta proga, kad netiketai gavau minimalia vienkartine stipendija blush2.gif reiktu i kirpykla nusokuot kazkada.. g.gif
Atsakyti
Sveikos.

QUOTE(Gabe @ 2011 11 27, 21:45)
tai kad netiki nieks biggrin.gif tvarkem popierius del stipendijos, buhaltere nepatikejo, kad vaiku turim, o dar 4 tai is vis issiziojo..

galva kvadratine, nezinau.. nebent iskalt atmintinai kaip sprest uzdavinius, bet kaip tycia maziausiam tempe kyla, verkia istisai, greiciau tie dantys islystu..  verysad.gif


Pas mane ta pati situacija. doh.gif Tai jei laukčiausi ketvirto - išvis numirtų, man regis, pusė mokyklos. hihihi.gif

Panašiai jaučiuosi. Galva wacko.gif skauda ištisai, jaučiuosi pervargusi ir išsunkta. Ir pikčiausia, kad tėvai, žadėję padėti paimt vaikus iš darželio ir vidurinėlę nuvesti į muzikos mokyklą, nes man tuo laiku būna paskaitos, sėdi sode be sąžinės graužąties. doh.gif O kai dvejojau, stoti ar ne, patys pastumjo, kad mes padėsime, nesuk sau galvos. doh.gif

QUOTE(geguzevasaris @ 2011 11 27, 23:13)
priklauso nuo zmogaus noru
va, pvz., man ir dirbt siuo metu kazkaip nerealiai sunku, mat esu primascius daugybe ideju, bet tenka namie paaukot seimos laiko, kad i draba jas inest doh.gif ir vakarais maze nebemiega be 23-24 h doh.gif , praktiskai esu  tampoma ant bambagysles g.gif Zinau, kad reikia dziaugtis auganciais vaikais, kad akimirkos prabega, bet negi privalau jaustis kalta, kad siuo metu esu labai kurybiska, energinga ir pasinerus i savo darba g.gif Dirbu ir megaujuos siuo metu, gal ir tas periodas praleks, gal greit krisiu i gilu "dzin, gerai , kaip yra"...


Kai pradėjo sirgti Fabijukas - noras atšoko, nes teko savaitę sėdėti namuose ir praleisti paskaitas. doh.gif Kad ir noras buvo - neturėjau kaip eiti mokytis. unsure.gif Tad būna ir nenumatytų trugdžių. O šeimos laiką paaukoti mokslams dabar tenka nuolat. unsure.gif Nesijaučiu dėl to gerai.
Atsakyti
labukas..
kazkaip kosminiu greiciu sia savaite lekia laikas, prasiau vaiku atbut geriems kol sesija, o paskui gali ir namus griaut, tai kur tau.. kas diena po naujiena su trenksmu verysad.gif vakar suzinau, kad dickis neturi kazkokiu pratybu ir visa rudeni nedare ju, kol su juo laksciau po knygyna, mazoji virtuvej sumaste vandeniu taskytis, kompas ijungtas virtuvej buvo, visa laime sausas, strioko buvo daug man, siandien po pietu dar su maziausiu pasivezinom iki Kliniku staigiai, nes nespejau per kelias sekundes nuo kompo nuskuost iki jo, nusidegino visa delniuka baisiai prisilietes prie zidinio stiklo verysad.gif jauciuosi kalta del to, sazine eda visa vakara.. ir is vis nebezinau kas darosi, pameciau kontrole vaikams, viespatauja totali anarchija..
Atsakyti
Labutis...


Šventės artėja,o laiko niekas neprideda doh.gif ar gyvent nebemoku, ar kas čia nutiko- nieko nebespėju blush2.gif
Dičkis visai mokslus apleido, man mokykloje krauna daugiau nei panešu, mažosios miegai išsiderino,tai jei užmiega nakties 2 -būna gerai doh.gif aš su ja naktinėju,mėginu mokytis-bet naudos iš to nulis, ryte nieko nepamenu smile.gif

Kaip kitoms sekasi,gal jau kalėdų dovanomis pasirūpinot? nesugalvoju ką vyrui ir vyresnėliui g.gif

p.s. SVEIKINU VISAS SU KALENDORINE ŽIEMA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2011 12 01, 17:37)
Labutis...
Šventės artėja,o laiko niekas neprideda doh.gif  ar gyvent nebemoku, ar kas čia nutiko- nieko nebespėju blush2.gif
Dičkis visai mokslus apleido, man mokykloje krauna daugiau nei panešu, mažosios  miegai išsiderino,tai jei užmiega nakties 2 -būna gerai doh.gif  aš su ja naktinėju,mėginu mokytis-bet naudos iš to nulis, ryte nieko nepamenu smile.gif

Kaip kitoms sekasi,gal jau kalėdų dovanomis pasirūpinot? nesugalvoju ką vyrui ir vyresnėliui g.gif

p.s. SVEIKINU VISAS SU KALENDORINE ŽIEMA  4u.gif


va va, pas mane tas pats.. verysad.gif bet... pirmadieni savarankiska teises pagerinta laikiau, maniau sakes, tikrai gal 5 gausiu, vakar suzinojau, kad gavau 8, treciadieni vokieciu egza, kadangi dickis nesuteike galimybes ruostis, ejau na ura, autobuse paskaiciau vaziuojant, stresavau baisiausiai, kad bent 5 is testo gaut.. ir ka.. siandien suzinau, kad gavau 8 yahoo.gif vis tik buna stebuklu.. neisivaizduoju kaip tiek sugebejau gaut, pakelt pazymius - ne tos destytojos, ypac teises (balus kapoja uz kiekviena smulkmena). Informatikos egza su Indre laikiau doh.gif bet va irgi, su atmintim ne kas, atrodo mokaisi, stengiesi, atsikeli - tuscia galva absoliuciai, kaip kiauragalve nueini i atsiskaitymus doh.gif

siandien perrisinejom rankyte maziaus, jetau kokios zaizdos, pusles, ties raukslem giliai trukusi odele.. vos neapsizliumbiau.. tikiuosi sugis.. vyriskai nei cyptelejo kai tepem vaistais verysad.gif paskui uzsuko vienas klientas, jis pakraupo Kliniku darbuotoju darbu, iskeike, kad atsokusia odele nulupo, sake kazkokie pleistrai mandri yra, kurie butu buve geriau, o ka as zinau.. ne medike.. tiesa sakant net neklause Klinikose ar galima, maniau praplaus tik zaizda, o ten staigiai be ceremoniju ir nuplese kaip nereikalinga daikta plaunant be skrupulu verysad.gif
desines rankos nepasigedo siandien, kazkaip abejom taip pat naudojasi, valgo, piesia, tai MB juokauja, kad dabar tikrai kairiarankis bus ax.gif

dovanos.. kadangi ner uz ka pirkt, tai kol kas nieko ir nemastau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 12 02, 02:52)


siandien perrisinejom rankyte maziaus, jetau kokios zaizdos, pusles, ties raukslem giliai trukusi odele.. vos neapsizliumbiau.. tikiuosi sugis.. vyriskai nei cyptelejo kai tepem vaistais  verysad.gif  paskui uzsuko vienas klientas, jis pakraupo Kliniku darbuotoju darbu, iskeike, kad atsokusia odele nulupo, sake kazkokie pleistrai mandri yra, kurie butu buve geriau, o ka as zinau.. ne medike.. tiesa sakant net neklause Klinikose ar galima, maniau praplaus tik zaizda, o ten staigiai be ceremoniju ir nuplese kaip nereikalinga daikta plaunant be skrupulu  verysad.gif 
desines rankos nepasigedo siandien, kazkaip abejom taip pat naudojasi, valgo, piesia, tai MB juokauja, kad dabar tikrai kairiarankis bus  ax.gif



Kažin ar valdiškai tų pleistrų yra, tiek aš, kai buvau nusideginusi, tiek vyras(tas išvis žiauriai, visus rankos pirštus, buvo kalbama apie amputaciją), tai ligoninėje vis plėšdavo žemyn, purkšdavo pantenoli ir išnaujo tvarsčius. Kai kreipėmės į plastikos chirurgus, tai skė dar pora dienų ir būtų per vėlu. O jie davė tuos pleistrus, tai sugijo puikiausiai, ir nereikėjo jokio skausmo kentėti, nebeplėšydavo.


O aš poilsiavau 10 dienų Egipte, buvau susiruošusi, ant lapų atsispausdinusi, ką reikia išmokti, kitą savaitę 4 rimti teorijos egzaminai. Nu ir ką gi, viską palikau namie. Kompo neėmėm(ten irgi viskas buvo), paskutinę minutę nuprendėm, kad balaganas, reiks, viešbutyje išsinuomuosim. Nu žodžiu, dabar sėdžiu raudonom akim, ir ištinusia galva unsure.gif Kažkur visas poilsis išgaravo.
Atsakyti
QUOTE(kerija @ 2011 12 02, 12:49)
Kažin ar valdiškai tų pleistrų yra, tiek aš, kai buvau nusideginusi, tiek vyras(tas išvis žiauriai, visus rankos pirštus, buvo kalbama apie amputaciją), tai ligoninėje vis plėšdavo žemyn, purkšdavo pantenoli ir išnaujo tvarsčius. Kai kreipėmės į plastikos chirurgus, tai skė dar pora dienų ir būtų per vėlu. O jie davė  tuos pleistrus, tai sugijo puikiausiai, ir nereikėjo jokio skausmo kentėti, nebeplėšydavo.
O aš poilsiavau 10 dienų Egipte, buvau susiruošusi, ant lapų atsispausdinusi, ką reikia išmokti, kitą savaitę 4 rimti teorijos egzaminai. Nu ir ką gi, viską palikau namie. Kompo neėmėm(ten irgi viskas buvo), paskutinę minutę nuprendėm, kad balaganas, reiks, viešbutyje išsinuomuosim. Nu žodžiu, dabar sėdžiu raudonom akim, ir ištinusia galva unsure.gif Kažkur visas poilsis išgaravo.


na butu bent uzsimine, kad yra.. unsure.gif jau radau juos http://www.vaistai.l...d-6x6cm-n5.html kaina tai tokia joooo.. bet ner pasirinkimo, teks pirkt

del mokslu uzjauciu.. as sedziu su straipsniu, sunkiai deliojasi mintys unsure.gif
Atsakyti