Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

skaitau, skaitau.. ar man cia vaidenasi, ar mes cia visos su 10-11m. vaikais nebesusitvarkom?.. g.gif gal menulis kaltas?.. bet rimtai, visoms tos pacios problemos doh.gif
musu darbas vadinamas toks, kad pradejom girt uz kiekviena atlikta niekuti, daug kontroliuojam bendravime, kai jau pradeda kilt "bangos" tarp ju, trumpai tariant nugesinam staigiai, sudeliojam viska i stalciukus, skatinam mandagumo ir pagarbos viens kitam. Realiai laabai sudetinga, kantrybes milijono reikia, bet pamazu, pamazu judam i prieki. Ismoko jau kartais "atsiprasau, prasau" pasakyti ko seniau nebuvo (zinoma primint reikia), pastoviai visi viens kitam i atlapus kibdavo ir nenoredavo nusileist, nedusauja, nemirineja jei ko paprasau ir "atpalaiduoto veido" israiska jau kartais dingsta biggrin.gif viskas vezlio zingsniu, neisivaizduoju kada prieisim etapa kai "sluosim siuksles" moksluose unsure.gif

vaidut, del drauges uzjauciu, deja, nieko nepakeisi, negrauzk saves console.gif o del darbu, pilnai tave suprantu, nieko gero kartu dirbt, nes visas darbo problemas namo parsivelki ir paskui pykciai nerealus kyla kai nuomones nesutampa doh.gif teks ismokt atsiribot kazkaip, jog perlipi namu slenksti, ir darbu temos lieka uz duru, nors mums taip ir nepavyko to padaryt lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos,

rimtai, ankstyvoji paauglyste visas kankina smile.gif nieko, reikia pergyventi ta niuru perioda, tuoj prasided stebuklu metas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Vaidamile, galeciau tik patarti nedirbti kartu su vyru 4u.gif

Pikute, atsimenam, kaip gi ne bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif

Gabe, mano devynmetė įsirašo į tas ankstyvosios paauglystės kamuojamų vaiokų gretas. doh.gif ŪŽAS kažkoks darosi ir ne kitaip. scare.gif

QUOTE(vaidamile @ 2011 11 19, 02:22)
Pas mane juodziausias periodas.Drauges mirtis,depresija del jos + darbas (sefas MB)  doh.gif


Užuojauta dėl draugės. console.gif Ir dėl vyro vadovo užuojauta. Sunku išties sutuoktiniams dirbti kartu, ypač kai vienas jų yra kito vadovas... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2011 11 21, 00:44)
Sveikos. smile.gif

Gabe, mano devynmetė įsirašo į tas ankstyvosios paauglystės kamuojamų vaiokų gretas. doh.gif ŪŽAS kažkoks darosi ir ne kitaip. scare.gif
Užuojauta dėl draugės. console.gif Ir dėl vyro vadovo užuojauta. Sunku išties sutuoktiniams dirbti kartu, ypač kai vienas jų yra kito vadovas... unsure.gif


na va, dar i kompanija.. unsure.gif

taip, taip.. bjauri padetis, visa laime pas mane atvirksciai buvo, bet darbo reikalai labai trugde seimos reikalams.. dabar kitokia trintis, abu su mokslais uzsikase, tik liudna man baisiai.. MB geriausius rezultatus tik renkasi, gaus stipendija, o as.. as stresuoju, jog rezultatai apgailetini, kad ir kiek stengiuosi verysad.gif lyg kokia nevykele, kuri skesta, geda pries save net verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 11 21, 01:22)
taip, taip.. bjauri padetis, visa laime pas mane atvirksciai buvo, bet darbo reikalai labai trugde seimos reikalams.. dabar kitokia trintis, abu su mokslais uzsikase, tik liudna man baisiai.. MB geriausius rezultatus tik renkasi, gaus stipendija, o as.. as stresuoju, jog rezultatai apgailetini, kad ir kiek stengiuosi  verysad.gif  lyg kokia nevykele, kuri skesta, geda pries save net  verysad.gif


Na mano atveju studijos sekasi puikiai, vidurkis 10, bet kas iš to, stipendijos visvien nemoka, nes ne pirmoji specialybė man jau yra. unsure.gif
Atsakyti
Gabe, na tu rasi del ko pastresuoti lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif neimanoma speti visur. jei esi puiki mama, nebutina stengtis tapti puikiausia studente 4u.gif

kaip uzsimaniau pirkti dovanas, ale pinigu ner rolleyes.gif
Atsakyti
olenka, baisu yra susivokti, kad esi paskutine tundra, kuriai pro viena ausi ieina, pro kita iseina ir nelieka nieko galvoj doh.gif va siandien vokieciu ejau atsiskaitinet, mokiausi, atsisedau rasyt ir psio, neatsimenu nieko blink.gif bet nors uz CV ir motyvacini laiska gavau 9, o tikejausi gaut bent 6, nes neturejau zodyno normalaus, tai su dede google zodynu verciau i vokieciu blush2.gif va ryt tai degsiu totaliai, nes reiks zodziu pristatinet kita darba, vaje vaje.. poryt matematikos savarankisko gynimas, nesuprantu as tu integralu nei laselio.. si naktis bus skirta vokieciu, kita - matematikai..
Atsakyti
Gabe, mesk visus kompleksus į šoną.Tu pati šauniausia iš tų studentų vien dėl to, kad ryžaisi mokytis, būdama 4 aukselių mama... wub.gif O gautas pažymys ar 5 ar 10 gyvenime jokios įtakos neturi.
Olenka, pasigirsiu, kad su mažuoju lankom Y mokyklėlę(tu juk ten dirbi g.gif jei neklystu)Super super thumbup.gif mažius svaigsta, parsivedu rėkiantį, nes pamokėlė baigėsi doh.gif labai jau man toks lavinimo būdas atrodo priimtinas bigsmile.gif
Vaidamileužuojauta dėl draugės didžiausia verysad.gif Laikykis 4u.gif
Na va, 7 klasės pamokos padarytos šįvakar, galima atsipūsti unsure.gif Einu prie savo mokslų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pikute @ 2011 11 22, 22:52)
Gabe, mesk visus kompleksus į šoną.Tu pati šauniausia iš tų studentų vien dėl to, kad ryžaisi mokytis, būdama 4 aukselių mama... wub.gif O gautas pažymys ar 5 ar 10 gyvenime jokios įtakos neturi.


aha, tik nieks to is destytoju nezino kiek vaiku turiu biggrin.gif a, vienintele vokieciu destytoja..
isvargau matematikos atsiskaitymus, gavau net 6, pirmadieni egzaminas, nieko nesuprantu su tom tikimybem, man ten mistine tema, tikiuosi teigiama iskankint ir teise.. sudirbo mano atsiskaityma, labai grieztai vertino, liudna baisiausiai, jog mazai gavau unsure.gif ateinanti savaite itempta, bet jei istempiu, gruodis truputi atsilaisvina, na kaip nors..

jau mastau ka Kuciu vakarienei reiks ruost, gal turit kokiu ideju? 2 zmones bus vegetarai, zuvies nevalgys tikrai ax.gif skaiciavau, gausis 4 vaikai, 6 suauge prie stalo g.gif

ir dar 1 kilograma pameciau, liko 4kg ir busiu pametus Indrutes "palikima" lotuliukas.gif MB jau susirupino, kad stabdyt gal reiketu, o man visai gerai, tik garderobo ner kada papildyt ax.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif

O mano mokykloje visi žino, kad esu trijų vaikų mama, nes unikumas esu mokykloje. Niekada nėra studijavusi trijų vaikų mama. doh.gif doh.gif doh.gif Ir vos ne lažybos vyksta, kiek gi laiko dar patempsiu. Juk nerealu mokytis turint tris vaikus. doh.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif

Ar nenupūtė vėjas dar ?

Pas mus stūgauja , net baisu unsure.gif

QUOTE(Gabe @ 2011 11 27, 01:31)
aha, tik nieks to is destytoju nezino kiek vaiku turiu  biggrin.gif  a, vienintele vokieciu destytoja..
jau mastau ka Kuciu vakarienei reiks ruost, gal turit kokiu ideju? 2 zmones bus vegetarai, zuvies nevalgys tikrai  ax.gif  skaiciavau, gausis 4 vaikai, 6 suauge prie stalo  g.gif
ir dar 1 kilograma pameciau, liko 4kg ir busiu pametus Indrutes "palikima"  :ltuliukas:  MB jau susirupino, kad stabdyt gal reiketu, o man visai gerai, tik garderobo ner kada papildyt  ax.gif


o bereikalo mirksiukas.gif gal kitaip žiūrėtų už tokį ryžtą mirksiukas.gif

Dariau tortą napaleono lakštų su tūnu thumbup.gif
My Webpage

tipo tokį, tik sloksniuoti gali kaip sumąstai, kūčiom bus būtinai, mačiau daro su silke, lašiša, kumpiu, krabų lazdelėm manau galima ir vegetarinį ir kuo tik fantazija neša pliusas pasidarai prieš dieną, nes turi lakštai sudrėkt skonis super dariau mb gimtadieniui tai dingo pirmas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 27 lapkričio 2011 - 20:52
QUOTE(Lexana @ 2011 11 27, 21:03)
Sveikos. smile.gif

O mano mokykloje visi žino, kad esu trijų vaikų mama, nes unikumas esu mokykloje. Niekada nėra studijavusi trijų vaikų mama. doh.gif doh.gif doh.gif Ir vos ne lažybos vyksta, kiek gi laiko dar patempsiu. Juk nerealu mokytis turint tris vaikus. doh.gif


tai kad netiki nieks biggrin.gif tvarkem popierius del stipendijos, buhaltere nepatikejo, kad vaiku turim, o dar 4 tai is vis issiziojo..
galva kvadratine, nezinau.. nebent iskalt atmintinai kaip sprest uzdavinius, bet kaip tycia maziausiam tempe kyla, verkia istisai, greiciau tie dantys islystu.. verysad.gif
Atsakyti