Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

GABE, kaip smagu wub.gif wub.gif

as dar nezinau ka kam dovanosim unsure.gif

VAidamile 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif be zodziu 4u.gif
Atsakyti
Labutis...

Kažkaip šiemet tas laikas lekia kosminiu greičiu doh.gif man vis pritrūksta laiko blush2.gif Kalėdų seniui laiškus parašėm spalio mėn, tad ko reikia daugmaž žinau. bet va su dičkiu ką daryt - nenutuokiu... prieš gerą savaitę atsiklausiau koks jis vargšas, niekas jam nieko neperka, pinigų už ačiū nedalina ir t.t. Nu jau nebeišlaikiau blush2.gif aprėkiau tiek,kad visą likusį vakarą gerklė skaudėjo, bet iš tikro jau atsibodo. visko turi, viską gauna,pramogaut išeina, pinigėlius tauposi- dar negana? žinoma, nepirkinėju kas porą mėn naujų ausinių, kas pusę metų naujo telefono,šimtais nesisklaidau- bet ar 11 metų žmogučiui tai būtinybė unsure.gif
dabar gyvena kaip tikras vargšas-telefoną atėmiau,pramogaut neleidžiu,pinigų nebegauna, liko tik namai- mokykla-namai. gal ir neteisingai elgiuosi,bet jau nebežinau ko griebtis verysad.gif visos mūsų kalbos,diskusijos, eina šuniui ant uodegos.

na va kad išsiliejau,nepykit blush2.gif
gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
Kristule, tam mes ir esam kad butu kur issilieti 4u.gif speju, visos pasinaudojam sia galimybe biggrin.gif
as irgi ziuriu i savo vyresneli - na jau tokie savanaudzio ir egoisto bruozai jame tiesiog sviecia is tolo doh.gif man ir baugu darosi...
Atsakyti
vaidamile, o kas nutiko?.. unsure.gif

geguze, cia filmas apie vampyrus.. as ana savaite senas dalis paziurejau, visai nieko, man toks per jausmus grojantis apie meile.. rolleyes.gif

Kristulee, viskas normalu, ajajai kokia tu blooogaaa.. lotuliukas.gif visos cia mes tokios, kai reikia tai ir pasukaujam namuose, nesigrauzk 4u.gif linkiu atrasti sprendima. As irgi nesitaskau, mobilus telefonai 2 metams skiriami, paskutiniuosius saugo jau pagaliau, nebeskalbia, nemeto, nelauzo.
Pas mane pamazu juda reikalai su dickiu i geraja puse, daug dirbam del to. Vyriausioji.. na jai su gerbejais kaip "panele vis su kitais bateliais", kas menesi vis kitas, oi nezinau.. doh.gif

Vija, kokie faini dalykeliai.. bigsmile.gif tik speju kainos ju nefainos blush2.gif
Atsakyti
Gabe, o kaip dirbat su bernuzeliu? gal ir vyras isijunge i sia veikla? speju, tam reikia visos seimos darbo g.gif

nemegstu vampyru unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kristulee, viskas teisingai, vaikai bando ribas, o mes jas brėžiam ir laikomės biggrin.gif

Vaidamile, o jetau 4u.gif

Sugalvojau, ką mažiui dovanų, ogi ledų gaminimo aparatą biggrin.gif Mačiau senukuose visai padori kaina, o jis labai mėgsta visokius šerbetus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 11 19, 12:09)

Vija, kokie faini dalykeliai..  bigsmile.gif  tik speju kainos ju nefainos  blush2.gif

Pigiau nei leles doh.gif Apie 40 euru kainuoja mirksiukas.gif

QUOTE(olenka @ 2011 11 19, 12:16)
  nemegstu vampyru  unsure.gif  lotuliukas.gif

Cia apie meile wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kerija @ 2011 11 19, 13:22)
Sugalvojau, ką mažiui dovanų, ogi ledų gaminimo aparatą biggrin.gif  Mačiau senukuose visai padori kaina, o jis labai mėgsta visokius šerbetus rolleyes.gif

mes greiciausiai irgi gausim dovanu toki aparata is mano tevu bigsmile.gif


Vija, aisku. tai sakai, patiko? reiks paziureti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olenka: 19 lapkričio 2011 - 12:32
QUOTE(olenka @ 2011 11 19, 12:31)
  Vija, aisku. tai sakai, patiko? reiks paziureti  rolleyes.gif 

Paziurek pirma dali (lietuviskai Saulelydis) ir tada pati nuspresi mirksiukas.gif
Atsakyti
[QUOTE]Labukas,

neįsivaizduoju, ką dičkiui kalėdinių dovanų nupirkti ir ar iš viso apsimoka pirkti. Visiškai su juo nebesusikalbam sad.gif Žiaurus savanaudis, jei jam ko reikia, tik tada sugeba būti geras, o šiaip tai "jis ne mūsų tarnas", "kodėl turi mums vergauti", nesimoko, nes "mokytojai durni" ir pan. kalbos. Mažuosius nuolat skriaudžia. Bandau ir geruoju, ir piktuoju - nulis rezultato. doh.gif

Vaidamile 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žanin: 20 lapkričio 2011 - 15:50
Dekui mergucios uz balionus,susirinkau visus.
O nutiko tai nezinau ne kaip issireiksti.Per puse metu vezys pasiglemze drauge,praita penktadieni laidojo.Buvau ten ir suzinojau is josvaiku ,kad ji mane laike geriausia drauge verysad.gif o as ja labiau pazystama.Sudiniausia ,kad pora dienu po jos mirties buvom susitarusios susitikt,bet nespejom ....atidejom del manes,o ji taip norejo susitikt....
Praita treciadieni pradejau dirbt MB vadovaujamam filijale,ir kaip manot,nesisnekam nuo pirmos darbo dienos doh.gif vaikam maziem ir kazkoks durnas metas,neina susisneket tik musas,draskos zviegia isterikuodami kaip laukinei doh.gif Dicke ir kazkokia keista,agresyvi visu atzvilgiu,visi durni aplink ja,niekas nieko neismano unsure.gif dovanu uzsimane daug,brangiu ir vienu metu doh.gif
Tylos ir ramybes nulis,kazkaip delvisko apmaudu,bet pati kalta.gal menulis,gal mmm ,ech kaip nors islipsiu is duobes,kitiem daug blogiau buna blush2.gif

Uzmeciau aki i Zanin ir Kristules postus,analogiska situacija ir amzius toks pats,tik maniske vis dar mokosi kai "uznugaros stoviu su sluota". g.gif Gal berna isitaise,uzvakar sokiuose buvo,pasiliko pas drauge miegot tai siandien isvis katastrofa doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidamile: 20 lapkričio 2011 - 18:28
Sveikutės 4u.gif
Jau turbūt manės ir nepamenat, būsiu vėl naujokė lotuliukas.gif Bet aš šito būrelio pamiršti niekaip negaliu, vis įlendu paskaitinėti, kaip Jūs visos gyvenat mirksiukas.gif
Šiandien darbe parai laiko uždaryta, šią minutę ramu, tai ir įsiterpsiu.
O jau kokie paskutiniai Jūsų postai apie nesusišnekėjimus su vaikais man artimi pasirodė bigsmile.gif atrodo, apie mane ir apie mano bernus rašote doh.gif
Laikausi iš paskutiniųjų, nes žinau, kad nei pakeltu balsu, nei bausmėm nieko nepasieksiu.Kiek dar gražiuoju pavyksta susitarti, tiek.Be tas susitarimas dažnai būna mano pasidavimas prieš juos.Tai ir gyvenu abejonėse, kad blogai elgiuosi, kad nuolaidžiauju ir t.t.
Mažius, ir tas jau vadovauja doh.gif
Mums su MB belieka slėpis po lapais blink.gif
Knygas apie vaikų auklėjimą jau turbūt visas esamas perskaičiau unsure.gif
Laikomės, o kas mums belieka cool.gif
Atsakyti