Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

Vaima 4u.gif kaip liudna tokius dalykus skaityti verysad.gif stiprybes 4u.gif

Atsakyti
Sveikos. smile.gif

Vaima, paskaičiau ir žinau, su Tavo pasakyta viena mintimi labai labai sutinku - kokį lemtą kryžių nešti, tokį ir nešam. 4u.gif

Mano Andrėja irgi darosi sunkiai suvaldoma. Vadovauja, rėkia, akis drasko jau ne tik Nikolei, bet ir man su vyru. Prašai liautis taip elgtis - užsipučia ir burbuliuoja vis. sad.gif Nikolės neprisiprašyti tvarkytis namuose. Viską sujaukia, o tvarkytis net neketina. Tik paprašai susitvarkyti - tuoj isteriškas verkimas su pastūgavimais prasideda... Taip užkniso visa tai mane. unsure.gif

Bet va užtat mokslai man puikiai sekasi. ax.gif
Atsakyti
Labutis...

Kažko ramu čia g.gif

Šiandien man tikra išeiginė smile.gif . mokslų savaitė baigta,renginiai irgi baigiasi,tad galėsiu per savaitgalį atsikvėpt. o kad kas pietus ruošiant pavaduotų... drambliuko svajonė. Namuose karo laukas,mažieji laukan mažai beišeina,tai išsikrauna vienas ant kito doh.gif noriu vasaroooos....
galva plyšta,pykina,lyg oro trūksta-nebesuprantu g.gif

geros dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2011 11 09, 23:25)
Sveikos. smile.gif
t]

Lexana, leisk ikist nosi , labai smalsu(paziurejus i info apie veikus) lotuliukas.gif , tu gyveni Prancuzijoj? jetau kaip idomu bigsmile.gif pasipasakok
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 11 18, 19:08)
Lexana, leisk ikist nosi , labai smalsu(paziurejus i info apie veikus) lotuliukas.gif , tu gyveni Prancuzijoj? jetau kaip idomu bigsmile.gif pasipasakok


Ne, ne Prancūzijoje, bet myliu šią kalbą ir visomis išgalėmis stengiuosi jos nepamiršti ir pamažu jos mokyti savo vaikus. blush2.gif

O kas liečia gyvenimą Prancūzijoje - gal ir norėčiau, bet prancūzai neitin mėgsta priimti į savo bendruomenę kitų šalių gyventojų. Tad būtų labai sudėtinga įsilieti į jų gretas.
Atsakyti
Sveikos,

jau pradeda Kaledomis kvepeti bigsmile.gif pradedam ruostis renginiams, koncertams...
gal jau mastote ka dovanu priksit?
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 11 19, 00:31)
Sveikos,

jau pradeda Kaledomis kvepeti  bigsmile.gif pradedam ruostis renginiams, koncertams...
gal jau mastote ka dovanu priksit?

Labas.

Maniškė jau mėnuo, kaip svajoja apie dovaną, stengiasi būti gerutė, taigi nereikia galvos sukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 11 18, 23:31)
Sveikos,

jau pradeda Kaledomis kvepeti  bigsmile.gif pradedam ruostis renginiams, koncertams...
gal jau mastote ka dovanu priksit?


Šiemet mąstome nedaryti itin kažkokių superinių reklamuojamų dovanų, o apsieiti protingomis visomis prasmėmis dovanomis. Mestelėjo viena mamytė įdėją ir šitas variantas labai patiko, kaip dovanos idėja vaikučiams - tokie kūrybiniai rinkiniai. thumbup.gif

Remas su drobe-piesiniu-priedais 1
dar toks
ir tokiu yra
pvz:
user posted image

Gaunasi tikras paveikslas, tapytas akriliniais dažais wub.gif Manau, kad mano merginoms patiks, prie jų dar pridėčiau kokių saldėsių, dar šio to ir bus gerai. smile.gif Mažiukui Makvyno kvepaliukus norėčiau nupirkti.
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 11 19, 00:31)
Sveikos,

jau pradeda Kaledomis kvepeti  bigsmile.gif pradedam ruostis renginiams, koncertams...
gal jau mastote ka dovanu priksit?


pas mane ne Kaledom, o sesija kvepia.. doh.gif lotuliukas.gif
dicke Kaledu proga gaus ekskursija su klase i Ryga, mazoji x-box zaidima ir plauku sepeti (gal ir banaliai atrodo, bet manau patiks, toks su peledziukais wub.gif ), bernams kol kas neisivaizduoju ka.. na ko dickis nori - zinau, bet ne mano finansams, tad teks kazka simboliskai ieskot unsure.gif didziausias vaikas irgi zinau ko nori (laikrodzio), bet ziuresiu kaip cia man pavyks igyvendinti jo nora. O as.. as noriu tik ramybes, kurios nenusimato iki sausio vidurio, atvargsiu dabar menesi, paskui atskrenda MB brolis, sventes, lia lia lia, tada MB sesija.. kaip ir neigyvendinamas mano noras biggrin.gif kas dar..
seneliams meduoliu prikepsim dovanu blush2.gif

gi pamirsau pasidziaugti.. si vakara pirma karta isgirdau is maziausiojo "mama" bigsmile.gif jau maniau nebeisgirsiu, nes mane vadino "A" doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 19 lapkričio 2011 - 00:23
Pas mane juodziausias periodas.Drauges mirtis,depresija del jos + darbas (sefas MB) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidamile @ 2011 11 19, 02:22)
Pas mane juodziausias periodas.Drauges mirtis,depresija del jos + darbas (sefas MB)  doh.gif

console.gif 4u.gif

Emmai tikriausiai dovanosim sita, pagal uzsakyma http://www.dolcepart...asta-pasta.html Tikiuosi nebus kokia nesamone, ir galesim gaminti makaronus smile.gif O kitoms dar nezinau.

Ketvirtadieni pirma karta po daug metu buvau kine, ziurejau Breaking dawn ax.gif wub.gif Niekaip nepasveikstu nuo Twilight blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2011 11 18, 23:35)
Ne, ne Prancūzijoje, bet myliu šią kalbą

fainai mirksiukas.gif

QUOTE(vaidamile @ 2011 11 19, 04:22)
Pas mane juodziausias periodas.Drauges mirtis,depresija del jos + darbas (sefas MB)  doh.gif


unsure.gif pasipasakok

QUOTE(vija23 @ 2011 11 19, 11:47)
Niekaip nepasveikstu nuo Twilight blush2.gif


kas tas yr biggrin.gif
Atsakyti