Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

QUOTE(olenka @ 2011 11 02, 15:45)
Kerija, kiek tam maziukui metu?  bigsmile.gif klausiu nes idomu, po kiek metu as saviski islydesiu i pasimatyma  biggrin.gif
o del svaros - mano vyras sake ta pati - pats praustis ir dantis valytis (be mamos kontroles) pradejo kai mergos pradejo rupeti  biggrin.gif

Tarskute, aciu uz pasiulyma, bet mes greiciausiai leksim keturiom namo  4u.gif niekaip negalim ramiai Kaunieciu aplankyti, nes vis pro sali lekiam, o sustoti nelabai iseina. na, tik senelius aplankom  rolleyes.gif

beje, beje, rytoj 18.45 prasom ziureti LRT.rodys mus  ax.gif jau maciau anonsa  cool.gif

14 ax.gif Nors atrodo mažiausiai kaip 16 doh.gif
Žiūrėsim mirksiukas.gif
Atsakyti
kerija, norejau pasiteiraut , kuri cia ta "marti", kur anksciau draugaves ar kokia nauja?

mudu su dickiu eilini karta apsibarem del jo "man dzin" poziurio ir isleke sparnus isskleides, paziurejau pro langa- nu jo, isikniaube viens i kita su panele- ta jam iki pazasties, apsivijus per juosmeni, o jis susikuprines ir ja apglebes per pecius- nu nezinau, man tas vaizdelis toks komiskas pasirode...
Prisipazinsiu, kad is pykcio buvo kilusi pagunda padaryt jam geda pries ta panele... bet kazkaip protelis laiku susviete, kad buciau tik apsijuokus ju abieju akyse...
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Skaitau ir galvoju, matyt mums mamoms per sunku paleisti pirmagimius doh.gif
Norisi konkūruot su jų meilėm ir daugiau gaut sau blush2.gif deja , deja ........ auga vaikai aukšti kaip liepos, šiandien namus dar saugo , o ryt palieka mirksiukas.gif
tvarkosi kai gyvena ne namie, kažkada netikėtai užsukau į butą kur gyvena, vizualiai atrodė tvarka ir vaikinas tuo metu grindis plovėsi bigsmile.gif bigsmile.gif buvau apakus, sako ateis žmogus interneto jungt nepatogu ax.gif . Su drauge šeštadienį kepė pica namie, tešlą minkė, kočiojo tik įdarą visi kartu su mažium ruošė ir dėjo, labai gaila verysad.gif mergina mano neįsipaišo doh.gif , dičkis pastoviai rėkia ant jos- vadovauja, draugė jo bando ramint jį- paprotint doh.gif Vienu metu jis išėjo i kiemą kažko Ievutė puikiausiai su martele bendravo wub.gif tai nors tuo punktu ramu pasidarė - neatstumia, kad kitokia doh.gif

Kaip aš džiaugčiausi jeigu mergina mano ruoštūsi į pasimatyma , o ne stumdytu mašinėles su broliuku ar žiūrėtų multikus ar bet ką verysad.gif kažko man kuo toliau tuo sunkiau priimti ją tokią kokia yra doh.gif nebesusitvarkau pati su savimi pastoviai pykstu ant merginos, nors ji žiūri savo dideliom akim į mane ir įtariu nelabai supranta ko aš draskausi verysad.gif

na ir prirašiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2011 11 02, 21:34)
nebesusitvarkau pati su savimi pastoviai pykstu ant merginos, nors ji žiūri savo dideliom akim į mane ir įtariu nelabai supranta ko aš draskausi  verysad.gif

doh.gif pas mane buna tokiu dienu kotai pastaruoju metu gan daznokai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 11 02, 21:39)

nu jo, isikniaube viens i kita  su panele- ta jam iki pazasties, apsivijus per juosmeni, o jis susikuprines ir ja apglebes per pecius- nu nezinau, man tas vaizdelis toks komiskas pasirode...


o as iki siol atsimenu, koks tai fainas pojutis, kai jaunuolis apkabina tave wub.gif wub.gif rolleyes.gif ir pilve drugeliai skraido wub.gif

Vaima, kazkaip liudnai nuskambejo tavo zodziai apie dukra unsure.gif as nemaniau, kad viskas tas taip rimta unsure.gif o kokios perspektyvos, ar smegenys dar vystosi, ar ji gali mokintis?

Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 11 02, 21:39)
kerija, norejau pasiteiraut , kuri cia ta "marti", kur anksciau draugaves ar kokia nauja?



Sena iš naujo lotuliukas.gif Draugavo su ja nuo 16, bet nuo Naujų buvo išsiskyrę, bandė taip jau labai šiuolaikiškai "pailsėti vienas nuo kito", tai tuo metu abu susirado po naują meilę blink.gif Na, maniškiui tai buvo katastrofa su ta naujoji mergina, pamenat, kaip guodžiausi doh.gif Kiek žinau mergaitei irgi su nauja meile buvo kažkas ne taip, nes jos tėvai man guodėsi, kad nusivažiavo ir moksluose ir šiaip jie buvo labai nepatenkinti. Tai nuo birželio pradžios susitaikė mūsų visų laimei biggrin.gif Ir ramybei biggrin.gif Kasi jis su šita mergina, aš visiškai rami, tokiai merginai atiduočiau savo pirmagimį, kad tik imtų lotuliukas.gif

Vaima 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
QUOTE(olenka @ 2011 11 03, 09:30)
o as iki siol atsimenu, koks tai fainas pojutis, kai jaunuolis apkabina tave  wub.gif  wub.gif  rolleyes.gif ir pilve drugeliai skraido  wub.gif

Vaima, kazkaip liudnai nuskambejo tavo zodziai apie dukra  unsure.gif as nemaniau, kad viskas tas taip rimta  unsure.gif o kokios perspektyvos, ar smegenys dar vystosi, ar ji gali mokintis?


drinks_cheers.gif tas pojūtis neišpasakytas, dabar pasidžiaugiu kai jaunimas gražiai draugaujas, bet kai piemenė ant kaklo gatve einat kabo ir bučkiais įsisiurbę schmoll.gif lotuliukas.gif

Pas mus verysad.gif kas smegenyse žuvę, deja deja neatsistato doh.gif , ne viskas ką išzubrinam fiksuojasi , mokomės pagal palengvintą - modifikuotą programa, norėjo dėt adaptuotą, bet nesutikau cool.gif , nes tada tik pažiūri, kad klasėj sėdėtų ir nieks dėmesio nekreipia ar ką daro, tai turim namų mokymą, eina indvidualiai į pamokas, vieną dieną lyg kažkas geriau kitą išvis po velių unsure.gif bijau žiauriai ateities . Kitą metą baigsim dešimtą klasę o kas toliau ?................. niekam neįgalus žmogus nereikalingas, tuo labiaus su protine tegul ir silpna negalia verysad.gif . Tai dabar metam pajėgas ir pinigus statyboms, Plungėje daro slidinėjimo trasa, mes netoli nusipirkom žemę , darom projektą apgyvendinimui žmonių, pokylių salės nuomai, kad sukurt darbo vietą jai šalia savę ir kažkokia garantija liktų po mūsų neduok dieve kas mums yra du broliai nepaliks sesės atstumtos tikiuosi, nes auklėjami ne taip unsure.gif .
Tai va o man matyt rudeninė depresija kažkoks viduje sukilimas , vėl kaltinu save dėl jos bėdu matyt laikas pas psihologę plaut smegenis cool.gif
Sorry, užgrūzinau jus savo bėdom, nieko ateis ir į mūsų kiemą šventė cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 03 lapkričio 2011 - 13:58
Labutis...

Vaima console.gif
Skaitau ir verkiu,visai nuo proto ir aš nušokau blush2.gif man kažkaip ta lapkričio pradžia nuolat kerta per smegenis verysad.gif tik kažkaip mėginu save ramint,nes grįžt prie AD nebenoriu.
O gal ir Jums dar nutiks stebuklas ir nors kiek dukrytei pagerės??? tegaliu tik įsivaizduot kaip Jums sunku 4u.gif

sėsdžiu šiandien apkarpytais sparnais- vakar tvarkydamasi kieme užlipau ant toookios geros, surūdyjusios vinies doh.gif užklijavau ir toliau variau iki sutemų,bet vakare jau kaukiau blush2.gif visas procedūras atlikau kad tik netektų ligoninėn važiuot,bet šiandien žiūriu ir optimizmas išvengt medikų mažėja.....gerai kad dičkis namie,kitaip kiaulės ir ožkos su visais skraiduoliais liktų neėdę smile.gif o ir mažuosius pagano - vis pagalba.

kaip gražiai nuskambėjo žodžiai apie pasimatymą ir drugelius pilve wub.gif
vai..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2011 11 03, 14:04)
Vaima console.gif
Skaitau ir verkiu,visai nuo proto ir aš nušokau blush2.gif  man kažkaip ta lapkričio pradžia nuolat kerta per smegenis verysad.gif  tik kažkaip mėginu save ramint,nes grįžt prie AD nebenoriu.
O gal ir Jums dar nutiks stebuklas ir nors kiek dukrytei pagerės??? tegaliu tik įsivaizduot kaip Jums sunku 4u.gif

surūdyjusios vinies doh.gif  užklijavau ir toliau variau iki sutemų,bet vakare jau kaukiau blush2.gif visas procedūras atlikau kad tik netektų ligoninėn važiuot,


Ačiū 4u.gif , aš raminu save, kad yra žmonėms ir baisiau , dabar rankos kojos sveikos, save apsitarnauja, tik va bijau meilių ir viso kito su jos proteliu unsure.gif , bus kaip bus kokį kryželį davė tokį nešam ax.gif

O tu nejuokauk su koja, baisu surūdėjusi vinis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 03 lapkričio 2011 - 14:22
laikykites, mergos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif La....

Vaima, susigraudinau 4u.gif

Kristulee, nejuokauk, nepasakosiu, ką kolegei darė, kai su spygliu gėlės isidūrė, tad marš greičiau nuo kokios stabligės skiepą pasidaryt, surūdijusi visnis - ne juokas blush2.gif


Olenka, gaila, nemačiau jūsų per laidą, bet per reklamą užtaž mačiau, va mirksiukas.gif Gražiai tu atrodai, šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Vaima, stiprybes console.gif sauni mama esi ir visai normalu, kad kartais visokiu minciu galvoj isiveisia 4u.gif negrauzk saves del to mirksiukas.gif
Atsakyti