Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

Sveikos, mes "tipo" atostogaujam Klaipedoj, bet jauciu kad reiks atostogu nuo atostogu unsure.gif
Atsakyti
Labukas...

IngaKate, na, duodi, juk nėra už ką smile.gif

Vakare_tyla, aha, veikia toks vėdinimas, ale norisi ilgesnio poveikio biggrin.gif Šeštadienį MB po ilgo prašymo įveikė mane ir nuėjau į jogą (jis tris mėnesius lanko), visai patiko, planuoju bent porą kartų ir aš išsiderinti, nes kitaip būsiu sena kerpė biggrin.gif

Einu pamegzt, namie totalus bardakas, ale dzin.. Dičkis iškepė keksą, tai neturiu valios atsispirti ir valgau..

Olenka, kada grįžtat, prasukit pro Kauną blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kerija @ 2011 10 29, 16:25)
1. kad manės nieko neklaustų iškart trys - keturi žmonės, o man nesugebant visų kartu išklausyti - neįsižeistų, kad, kai aš kalbu, girdėtų, kad nors minimaliai sugebėtų tvarką palaikyti, kad mano darbą gerbtų. ...
  2. O dičkis, tai net nežinau, aš turbūt bjaurybė, bet galvoju, kad gal būtų geriau, jei būtų išvažiavęs mokytis. Nežinau, kai su juo elgtis, tarsi suaugęs, jau turėčiau nekreipti dėmesio į kai kuriuos dalykus, bet negaliu, kai matau. O nematyčiau, ir nerūpėtų ir savarankiškumo įgytų. Susitiktumėm savaitgaliais, gal būtų santykiai geresni unsure.gif



4u.gif ar tau palengves , jei pasakysiu, kad 1. ir 2. pas mane tas pats?
Na mano dickis dar 12-okas, bet jauciu, kad jis musu lizde nebeisipaiso g.gif , kiek ko paprasau-paprsatu elementariu dalyku- pajuntu absoliutu "atsifutbolinima". Kaip zinia, lasas po laso ir mano taure pripilde...Vakar pratrukau.
Atsakyti
galiu paguost, kad man tas lasas po laso - perdegiau, visas dvi dienas apatiska viskam, nieko nepajegiau daryt, viska skauda, nuo visko bloga, prasivoliojau lovoj blush2.gif jau nezinau ka man skauda.. lyg inkstus, lyg strenas, stubura sukabino ryte iki pilnos laimes ir desertui mmm unsure.gif mazajam intensyviai sumaste dantys pagaliau dygt, tai naktim linksma, nes visi paeiliui varo, apetito ner, gaila man jo.. mazoji ir vel kosti tik isejus i lauka, tai nusimato linksma savaitele namie. Jau tik juokas ima biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis...

Liūdna,bet tokia graži buvo rudenio diena. Nuo ryto aplankėm su mažaisiais kapelius,uždegėm daug žvakučių ir daaaaug kartų aiškinom pas ką einam:)
Smagu kad buvo ilgas savaitgalis,gan daug darbų pasidarėm lauke. tik kaip norėčiau nors dienos poilsio nuo puodų doh.gif mažieji vėl bardaką pasidarė savo kambaryje,bet kai reikia tvarkyt-visi tampa ligoniais smile.gif gal kai paūgės, kitaip žiūrės į tvarką g.gif o kol kas betvarkė ir dulkės cypia tik man smile.gif
bet kaip matau,pas mus visas panašios bėdos.
Visoms daug kantrybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2011 11 01, 20:27)
gal kai paūgės, kitaip žiūrės į tvarką g.gif 



o kodel turetu lotuliukas.gif
cia tik saviguoda- "kai pauges" mirksiukas.gif

as nuo mazens spaudziu prie tvarkos, nuolat primenu ir dar pirstu parodau, tada daroma , ko reikalauju... bet tik nekontroliuoju, iskart nieks nieko nebedaro mirksiukas.gif o kam? jie tvarkysis , kai tures savo lizdelius ...
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 11 01, 21:38)
o kodel turetu lotuliukas.gif
cia  tik saviguoda- "kai pauges" mirksiukas.gif

as nuo mazens spaudziu prie tvarkos, nuolat primenu ir dar pirstu parodau, tada daroma , ko reikalauju... bet tik nekontroliuoju, iskart nieks nieko nebedaro mirksiukas.gif o kam? jie tvarkysis , kai tures savo lizdelius ...


darom isvada, kad reikia laukt kada uzaugs ir savo lizdus tures kuopt, tada mes pailsesim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 11 01, 23:25)
darom isvada, kad reikia laukt kada uzaugs ir savo lizdus tures kuopt, tada mes pailsesim  biggrin.gif

arba niekada doh.gif , zmonos kuops ir bambes g.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 11 01, 22:33)
arba niekada doh.gif , zmonos  kuops ir bambes g.gif


svarbu gyventu ne pas mus cool.gif lotuliukas.gif

prigeriau alaus, kad geriau darbas apie ekologiska produkta rasytusi.. blaiviom smegenim niekaip neisejo.. blush2.gif is vis sios 4 laisvos dienos prabego be naudos, pradvesiau lovoj beveik visa laika, gaila laiko, planu buvo daug, bet tiesiog fiziskai nepajegiau, silpna, mete i sonus, pykino istisai nuo maisto. Mastau kokia priezastis tokios savijautos g.gif ar nuo nedavalgymo, nes net paziurejus i maista bloga pasidaro ar del mmm, nes pirmom dienom bunu leisgyve. Svorio kritima pristabdziau ka nors vis uzkrimsdama lengvo, tai viso -12kg gavosi nuo rugpjucio vidurio unsure.gif aisku, smagu, dar kokie 10kg galetu ir dingt, bet ta bjauri savijauta, atminties trukumas, susitelkimo dingimas absoliuciai nedziugina schmoll.gif jau namiskiai kreivai ziuri i mano maisto pamakalavimus lekstej ir po keliu kasniu nevalgymus, neprisiverciu niekaip

buvom pas MB gimine, mintyse pasijuokiau kaip is MB pamotes visi saipesi, jog sunui, kuris nieko gyvenime neveikia, motocikla krosini nupirko, o posuniui nieko, mazieji pasukavo ir gryzom namo ax.gif bet pasidziaugsiu, siandien dickis tikrai puikiai elgesi sveciuose, jokiu fyntu neiskrete ir netauskejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 11 01, 20:38)
as nuo mazens spaudziu prie tvarkos, nuolat primenu ir dar pirstu parodau, tada daroma , ko reikalauju... bet tik nekontroliuoju, iskart nieks nieko nebedaro mirksiukas.gif o kam? jie tvarkysis , kai tures savo lizdelius ...


As ir nuo mazu dienu spaudziu prie tvarkos. Jei tik atsileidziu, tai vsio, perlipt neimanoma.
Kadangi man vienai tos tvarkos namie tik ir tereikia, tai labai sudetingas reikalas, ypac su vyriska kompanija, kurios dauguma cool.gif Vyras, jei ir pareikalauja susitvarkyt, tai reik suprast, kad jis cia man paslauga daro, nes tipo uzaugs ir tvarkysis, nereiks is paskos lakstyt ir pirstais badyt. Taip taip, sakau, paziurejus i tave, tai tikrai mantos, kad uzaugus nereik aiskint biggrin.gif

Kaip sako: lenk medi, kol jaunas cool.gif o paskui jau iprociau blogiau uz prigimima.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 11 01, 21:38)
o kodel turetu lotuliukas.gif
cia  tik saviguoda- "kai pauges" mirksiukas.gif

as nuo mazens spaudziu prie tvarkos, nuolat primenu ir dar pirstu parodau, tada daroma , ko reikalauju... bet tik nekontroliuoju, iskart nieks nieko nebedaro mirksiukas.gif o kam? jie tvarkysis , kai tures savo lizdelius ...

Ko gero taip ir bus, jei bus nuo mažens įpratę prie tvarkos, nors ir ne savo noru padarytos biggrin.gif Kaip tik šį savaitgalį sūnus su drauge leido Palangoje, mūsų kotedže, į kurį šiaip jau niekada neleidžiu nieko be manęs, nes ten visada kategoriškai pedantišką tvarką palaikau, tai ne nuolatiniai namai. Na, bet pagailo balandėlių, dabar retai matosi. Ką gi, vakar paskambinu, atsiliepia sūnaus draugė, sako A. vėliau perskambins, dabar grindis plauna... Oho, sakau, kaip ti čia jį privertei? O ji tokia nustebusi, tai, kad jis visada plauna ir siurbia, tik indų nemoka plauti blink.gif Nu joo, galvoju, tikrai, indų nemokiau plauti, nes visada indaplovę turėjau, o šiaip, nors ir per barnius, bet savo kambarį iki pat dabar tvarkydavosi tik pats. Tai, nors man ir to naudos nedaug, bet nors nuo marčios nebus gėda blush2.gif
Pamenu, ir su higiena buvo problemų, maži noriai maudydavosi, prisižiūrėdavo, paskui atėjo laikas, kai tik su konrole, barniais priversdavau. O kai dičkiui pradėjo panos rūpėti, tai staigiai viskas apsivertė, sakiau nuo prausimosi n kartų per diena, oda išsausės biggrin.gif Na, mažius jau irgi sioj srity normaliau.

O šiaip mano "mažiukas" šiandien į pirmą pasimatymą išėjo biggrin.gif O jau laimingas wub.gif Ir man ant širdies taip gera, nes jam pastarasis laikas sunkus buvo.
Atsakyti
Kerija, kiek tam maziukui metu? bigsmile.gif klausiu nes idomu, po kiek metu as saviski islydesiu i pasimatyma biggrin.gif
o del svaros - mano vyras sake ta pati - pats praustis ir dantis valytis (be mamos kontroles) pradejo kai mergos pradejo rupeti biggrin.gif

Tarskute, aciu uz pasiulyma, bet mes greiciausiai leksim keturiom namo 4u.gif niekaip negalim ramiai Kaunieciu aplankyti, nes vis pro sali lekiam, o sustoti nelabai iseina. na, tik senelius aplankom rolleyes.gif

beje, beje, rytoj 18.45 prasom ziureti LRT.rodys mus ax.gif jau maciau anonsa cool.gif
Atsakyti