Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

FF, net pasitikrinau, ar tikrai čia tu parašei 4u.gif Labi gražiai, labai jautriai, net šypsotis pradėjau ir taip gera.... Labai sveikinu mamytę ir garbanių 4u.gif wub.gif

Aš šian iki jogos planuoju lėkti, nes MB spiria... Stogas važiuoja nuo minčių, darbų....

Megzt noriu, ale nėra kada cool.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 10 26, 21:51)
dar ir 2 darbai? blink.gif


turbut namai ir pradejo ,,griuti",nes pradedu darbus nuo 7 val ryto,o namo parvaziuoju apie 20 val.O dar pamuoku ruosa su vyresneliu,valgio gamyba,namu ruosos darbai... doh.gif Svarbiausiai,kad anksciau viska suspedavau, tongue.gif ,turbut kazkas ne taip su laiko planavimu... g.gif ax.gif

Vaime,suknyte tobula!! 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2011 10 29, 09:13)
turbut namai ir pradejo ,,griuti",nes pradedu darbus nuo 7 val ryto,o namo parvaziuoju apie 20 val.O dar pamuoku ruosa su vyresneliu,valgio gamyba,namu ruosos darbai... doh.gif Svarbiausiai,kad anksciau viska suspedavau, tongue.gif ,turbut kazkas  ne taip su laiko planavimu... g.gif  ax.gif


Metai juk daro savo, man jau keli žmonės sakė,kad reikia nepamiršti į pasą pasižiūrėti, aš irgi jau nespėju, vaikai, 2 darbai, viename iš jų viskas nuo manęs ir priklauso, tai nuo minčių galva plyšta... Bet mes juk super mamos, tai spėsim...
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 10 29, 01:33)
2h ir 7 metai kaip pirma kart mama...

4u.gif 4u.gif Aveikinam user posted image

Mes 5 gult ir nuejom,sventem savo islikimo diena,pamenat pernai vos neissitaskem i siena visi 5. Pasisnekejom,poziuri ir vertybes aptarem wub.gif

Laba ryte.Kavos ar mineralinio?
Atsakyti
Labs ryts 4u.gif

Mineralinio biggrin.gif Kavos jau geriau.

FF, kaip sypsausi dabar, sveikinimai tavo vyresneliui 4u.gif Ir mamytei aisku mirksiukas.gif

Eisiu krauti tasiukus, vaziuosim link aukstaitijos keliom dienom.

Gero savaitgalio visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes
FF-sveikinimai tau ir tavo garbaniukui wub.gif wub.gif wub.gif
Gero savaitgalio visoms 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Vaima, suknytė tobula, ir ant tavęs labai gražiai atrodo bigsmile.gif

FF, nu labai jau nostalgiškai, gražiai parašei, sveikinimai Tau ir Tavo vaikinukui 4u.gif

O aš pikta širšė ph34r.gif Nežinau, kas darosi, kažkoks chaosas namie, negaliu sakyti, kad nespėju, sesija praėjo, darbo ne per daugiausia, namus padeda tvarkytis padėjėja, tarsi viskas būtų super, bet aš jaučiuosi tokia pavargusi, tokia išsekusi, taip norėčiau pabūti viena, kad manės nieko neklaustų iškart trys - keturi žmonės, o man nesugebant visų kartu išklausyti - neįsižeistų, kad, kai aš kalbu, girdėtų, kad nors minimaliai sugebėtų tvarką palaikyti, kad mano darbą gerbtų. Pypt, bet kai kurie iš jų suaugę ir nuolat apie tai primena!!!!!!!! Jau nebe mažiukai, apie kuriuos turėčiau šokinėti. Nesutariu kažkaip su vaikinais paskutiniu metu visiškai verysad.gif Su mažium turėjom jau net pas psichologę eiti, bet ta neužsirašė, pralaukėm, neatėjo. Vel savaitę laukti. O dičkis, tai net nežinau, aš turbūt bjaurybė, bet galvoju, kad gal būtų geriau, jei būtų išvažiavęs mokytis. Nežinau, kai su juo elgtis, tarsi suaugęs, jau turėčiau nekreipti dėmesio į kai kuriuos dalykus, bet negaliu, kai matau. O nematyčiau, ir nerūpėtų ir savarankiškumo įgytų. Susitiktumėm savaitgaliais, gal būtų santykiai geresni unsure.gif
Atsakyti
FF wub.gif Sveikinimai tavo dickiui 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

FF septynmečiui , tris kart valio valio valio 4u.gif

Kerija, aš labai patenkinta, kad išvažiavo iš namų , kitoks bendravimas , atsirado ir bučkis grįžus į namus mamai ir apkabinimas, ko senai nebuvo blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 29 spalio 2011 - 16:58
Kerija,
skaitau ir lyg mano mintis rasai.. doh.gif namie durdom, pavargau jau kariaut, net ir su psichologe analogiska situacija verysad.gif siandien nubaudziau kitaip, negavo pietu kad namu ruosos nedare, nes jau pavargau kuopt ju zonas, klausyt edimusi, keiksmu viens ant kito ir t.t.

FF, sveikinu, labai graziai parasei, net pasitikslinau ar cia tu parasei.. wub.gif
Atsakyti
Taigi nuosirdziausi sveikinimai FF. Nenustebkit,juk ne pirma karta taip graziai parase smile.gif

Kerija, Gabe 4u.gif 4u.gif Crazy 4u.gif ir aciu uz atidarytuva smile.gif
Atsakyti
FF, nerealiai wub.gif skaičiau kelis kartus wub.gif ir taip šilta liko... 4u.gif Sveikinimai 4u.gif

Tarskute, kartais paprastas pasivaikščiojimas puikiai "išvedina" galvą. 4u.gif Patikėk, šiandien pusė dienos vedinau valydama langus, pusė - vaikščiodama po miestą...Jaučiuosi kitu žmogumi, iš vis, jaučiuosi žmogumi lotuliukas.gif
Atsakyti