Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

QUOTE(geguzevasaris @ 2011 10 28, 09:52)
ooooooooooooo, vaimaaaaaaaaaaaaaaa blink.gif  wub.gif


Ačiū už tokią reakciją o čia jau ant manęs blush2.gif dar pasigirsiu tongue.gif
user posted image
tik dabar laukiu kol gausiu siūlų noriu rankoves primezgt, nes tas ale bolero man schmoll.gif nepatogu doh.gif
Atsakyti
Labas,

Vaima, kaip grazu thumbup.gif wub.gif

As tai vis dar tinginiauju namie ax.gif Bet tik kai kuriom dienom jauciuosi kad tinginiauciau, o tai vis tai tas, tai anas...

Ir liudna man labai, Annos alergija maistui pasikeite i alergija ziedadulkems - sienlige. dermatitas vis dar labai stirpus, kas reiskia, jog turi labai didele tikimybe (statistiskai virs 70%) ateinanciu metu begyje susirgti astma... Ir deja nera jokios prevencijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija23: 28 spalio 2011 - 10:45
Laba...

Vaima, pasakiškas grožis wub.gif
man čia neįveikiamos aukštumos blush2.gif . aš kažko paprasto noriu,be to,siūlai gan įdomūs-vietom plonesnis,kai kur vidutinis,kitur gan storas.

mano antram angeliukui buvo stipri alergija,po tyrimų ir mėginėlių taip pat buvo nustatytas alergenas- šienligė. jo visas kūnelis buvo siaubingai išbertas-tarsi žvyre išvoliotas doh.gif . bet kai rado priežastį,buvo skirti stiprūs vaistai,tepalai,maistas peržiūrėtas,pavasarį buvimas lauke gan ribotas-bet per tris metus sugebėjom viską normalizuot. žinoma,pavasarį lašai ir geriami vaistukai buvo būtini,bet kitų bėdų nebeturėjom. beje, jis dar kurį laiką pasislėpęs medų kabindavo-tai kol zuikiui išaiškinom kad negalima,liejosi daug ašarų.
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2011 10 28, 11:15)

mano antram angeliukui buvo stipri alergija,po tyrimų ir mėginėlių taip pat buvo nustatytas alergenas- šienligė. jo visas kūnelis buvo siaubingai išbertas-tarsi žvyre išvoliotas doh.gif . bet kai rado priežastį,buvo skirti stiprūs vaistai,tepalai,maistas peržiūrėtas,pavasarį buvimas lauke gan ribotas-bet per tris metus sugebėjom viską normalizuot. žinoma,pavasarį lašai ir geriami vaistukai buvo būtini,bet kitų bėdų nebeturėjom. beje, jis dar kurį laiką pasislėpęs medų kabindavo-tai kol zuikiui išaiškinom kad negalima,liejosi daug ašarų.

O gal zinai koki labai gera alergologa?
Atsakyti
QUOTE(vija23 @ 2011 10 28, 11:43)
Labas,

Vaima, kaip grazu thumbup.gif  wub.gif

a... Ir deja nera jokios prevencijos.


Ačiū blush2.gif

O homeopatus nebandėt aplankyt šiuo klausimu ? gal jie gali padėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2011 10 28, 12:20)

O homeopatus nebandėt aplankyt šiuo klausimu ? gal jie gali padėt  g.gif

Nezinau pas ka kreiptis. Nepazistu nieko, o eiti pas bele ka jau pasimokiau, uzsipuoli ant kokio platintojo ir randa visas bedas susijusias su jo platinamais papildais doh.gif Ir dar uz tai turi susimoketi...
Jei gali kazka rekomenduoti irgi aplankytume.
Atsakyti
Na jūs toli nuo lietuvos. Bet Klaipėdoje esančius homeopatus tikrai daug kas gyrė,net draugų tarpe yra mažų žmogučių,kurie ten gydosi. tik kiek suprantu jų ne vienas,reikės paklaust gydytojo pavardės. mes šiauliuose pas tokią pensininkę pakliuvę buvom,tai dieve kiek ašarų išliejau-nenorėjo nė liestis prie mano vaiko,sako niežai doh.gif . aš vėl į dispanserį,ten gydytoja griežtai sako-jam alergija.... nu tai tada senoji sutiko kraujo tyrimus daryt alergijos kiekiui kraujyje nustatyt. ir tik kai paskambinau paklaust atsakymų man liepė kuo skubiau vežt vaiką,nes alergijos kiekis šimtą kartų viršijo leistą normą verysad.gif . neduok tu dievuli pas tokią kam papult schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2011 10 28, 13:19)
Na jūs toli nuo lietuvos. 

Paklausk 4u.gif jei cia nieko nerasim pavasariop keliausim vis tiek i LT konsultacijoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija23: 28 spalio 2011 - 14:35
Vija , Klaipėdoje Ivanasukas liuks homeopatas, kaune viena moterytė važinėjas, bet nežinau kas, kai sutiksiu paklausiu kontaktų mirksiukas.gif
Atsakyti
Labu 4u.gif

Apie batukus - musu kruopa 102 cm ir 23 dydis rolleyes.gif viduriukas 5 m. 30, o dicke 6 m. 32. Normaliai man rodos.

QUOTE(geguzevasaris @ 2011 10 28, 08:52)
ooooooooooooo, vaimaaaaaaaaaaaaaaa blink.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif as ir taip pat sureagavau bigsmile.gif Fantastikaaaa thumbup.gif

QUOTE(Vaima @ 2011 10 28, 09:26)
Ačiū už tokią reakciją o čia jau ant manęs  blush2.gif

Jie visi darbai toki, tai prasom dazniau girtis mirksiukas.gif Mazu kai kam atsiras noras ismokti megzti blush2.gif doh.gif

QUOTE(vija23 @ 2011 10 28, 11:50)
O gal zinai koki labai gera alergologa?

Klinikose alergologe docente Jolanta Kudzyte. Viena is gydytoju pries kuriuos galva lenkt reik.

Ir dar nezinau ar i tema ar nelabai. MB ne dermatitas - psoriazes plotas ant nugaros buvo nemazas. Kuo tik netepem... Kol parsiunciau nimbamedzio alieju (angl. neem oil). Po keliu dienu neliko pleiskanyciu, o dabar jau tik odos spalva tos vietos siek tiek skiriasi. Skaiciau, kad lyg ir egzemoms dermatitams naudoja g.gif
Atsakyti
La...

Vaima, nerealu, super... Aš dabar paprastą tuniką narplioju, mažum įveiksiu per šventes, jei siūkų užteks biggrin.gif
Atsakyti
2h ir 7 metai kaip pirma kart mama... Patyret ka nors daugiau nepakartojamo? Matet kokio didumo jie uzauga per tuos 7 metus, kai tu lieki tu paciu metu, kaip pirma kart paemei ji/ja ant ranku? Ar nors viena asara kada nors buvo tokia prasminga/skaudi/dziaugsminga? Va taip va buna pirma karta... Kiti ne ka maziau ispudingi... bet pirmas yra PIRMAS

Guli garbanius sau lovoj, kimarina skaniai. Plaukai taip pat susisuke, kaip ir pirma kart ji matant wub.gif tik nerekia wub.gif

O dar tokiu laiku netikejau, kad JAU... wub.gif greit ech... wub.gif sakiau tik apziurai ... as dar ir dabar netikiu... Tik 3 smile.gif nerealu smile.gif

Va taip va nostalgiskai ir netipiskai sau as cia pasisakau smile.gif
Atsakyti