Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

QUOTE(si1978 @ 2011 10 25, 10:13)
Gabe, mes kai pirkom, ta pasoste ,prie jo yra toks dirziukas nugarinėj puselėj, jis labai gerai reguliuoja dirža ir jis neina per veida., mokėjom apie 90 litu


a tai va kas ten per daiktas.. doh.gif as masciau kam ten reikalinga, niekaip nepagavau kampo, pardavejai nezinojo g.gif

QUOTE(FF @ 2011 10 25, 10:26)
Gabe, o pacioj masinoj dirzu aukstis nesireguliuoja?
Pas mane masinoj, taio patys dirzai reguliuojas, tai jokiu bedu del tu pasikniuku nera.


MB matavo, tai kaip supratau nuleidus dirza vistiek per aukstai.. kiek jos ten yra, coliuke musu, gal 92cm yra dabar, tuoj jauniausias sese pasivys ugiu lotuliukas.gif

susirado ryte Kaledine nykstuko kepure, uzsidejo ir isejo i darza su ja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 10 25, 11:03)
a tai va kas ten per daiktas..  doh.gif  as masciau kam ten reikalinga, niekaip nepagavau kampo, pardavejai nezinojo  g.gif
MB matavo, tai kaip supratau nuleidus dirza vistiek per aukstai.. kiek jos ten yra, coliuke musu, gal 92cm yra dabar, tuoj jauniausias sese pasivys ugiu  lotuliukas.gif

susirado ryte Kaledine nykstuko kepure, uzsidejo ir isejo i darza su ja  lotuliukas.gif

Tada nesistebiu, kad per kakliuka eina, maniske jau apie 106, todel jai jau visai normaliai.

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kerija @ 2011 10 25, 18:59)
Tada nesistebiu, kad per kakliuka eina, maniske jau apie 106, todel jai jau visai normaliai.

lotuliukas.gif


taupus vaikas tiesiog, tik si rudeni pedkelnes 92d. pirkt pradejau cool.gif peda 25d., va jaunelis tai netaupus absoliuciai, ne peda, o kanopa, kojos ilgos kaip pas gandra, isrankus maistui (is mesos tik versiena valgo), paprasto pieno vis dar neisiulau, tai i trasa misinukai doh.gif

siandien pas mane streikas, atsibodo visi 5 ph34r.gif
Atsakyti
Vaidamile, prisizvengiau is klaviaturos lotuliukas.gif
mes turim tris pasostes, visas skirtingas, kaina buvo 40-60 lt. net nezinau kuri ten kuo skiriasi ar kuo geresne ax.gif
as paskendusi darbuose doh.gif bet jau kita savaite atostogos, varysiu pas mamaaaaa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2011 10 25, 09:31)
O kaip Jus su 3 ir daugiau vaiku viska suspejate?Nes man tai su 3 vaikais ir 2 darbais laiko juodai pritruksta, doh.gif

dar ir 2 darbai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 10 25, 10:03)
MB matavo, tai kaip supratau nuleidus dirza vistiek per aukstai.. kiek jos ten yra, coliuke musu, gal 92cm yra dabar, tuoj jauniausias sese pasivys ugiu  lotuliukas.gif


Tai rimtai mazuliuke visai smile.gif Maniske gimtaidenio proga, tai pagal lenteles buvo - 1 m smile.gif O dabar speju ir daugiau, nes nebetinka puse gimtadieniniu rubu.

QUOTE(Gabe @ 2011 10 25, 18:26)
taupus vaikas tiesiog, tik si rudeni pedkelnes 92d. pirkt pradejau  cool.gif peda 25d.,


Cia mazosios peda tokia ar mazojo?
Maniske 23 nesioja dabar. Nors ko is ju noret, kai antrokas 30 biggrin.gif
Papildyta:
As pati irgi per kelis darbus dirbu. Nu ir speju, o kur desies? smile.gif Kuo daugiau darai, tuo daugiau ir padarai. O va, kai kirmyji namie, tai ir nieko nespeji smile.gif
Atsakyti
FF, Indres 25, taviske is vis su kurpaitem bigsmile.gif Algio 21-22d.

gerai, einu vargt su tais integralais, nors nei bum bum nei ju, nei isvestiniu, nei ribu. Pradingo mano algebros zinios kazkur per tiek metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 10 26, 21:25)
FF, Indres 25, taviske is vis su kurpaitem  bigsmile.gif  Algio 21-22d.

gerai, einu vargt su tais integralais, nors nei bum bum nei ju, nei isvestiniu, nei ribu. Pradingo mano algebros zinios kazkur per tiek metu  doh.gif


Mano penkiametis tik 26 nesioja, tai as sakau, kad jo didziausia is visu palyginus pagal amziu biggrin.gif Nieko, bet taviskiai uztat dideli bus mirksiukas.gif

Kaip tu cia skaniai apie tuos integralus parasei smile.gif isvestines ... smile.gif nostalgija. Visa gyvenima galvojau busiu medikas arba matematikas smile.gif bet medicinai metu pagailejau, gi ilgai mokytis reik. Dabar, tai trumpiau mokaus biggrin.gif o matematika... keista istorija. Bet dar turiu laiko smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

O matematika doh.gif lotuliukas.gif Nemoku, nemokėjau ir nemokėsiu lotuliukas.gif


Olenka, neradau aš jokios tinkamos dainelės, nors kažkur girdėjusi esu apie lėktuvėlį...tik nepamenu kur. g.gif
Papildyta:
Emilijaus koja - 25-26
Atsakyti
Labas vakarėlis...

Na va, atitempiau dvi mokslo dienas,šiandien vėl visą dieną po kambarius tūpinėjau ir apie savo ūkį laksčiau-ryt jau laisvesnė dienelė thumbup.gif

žiūriu apie vaikučių kojų dydį prakalbot,vat ir man tas įdomu smile.gif visada sakydavau kad maniškių mažos- dičkio 42., Mato 34d., Kristuko 31d., Urtes coliukiška 24-25d. nu vyresnėlio tai tikrai ne maža,bet ir jo paties ūgis 164cm-nu toks tikras vyrukas smile.gif . ramybės valanda-vyresnėlis skaito mažiesiems pasakas,tai mėginsiu prisėst prie mezginio. taip norisi suknelę nusinarpliot,ale bijau kad taip ir liks nebaigta blush2.gif
savaitgalį laukia kapų lankymas,šiandien pas vaikučius tik nusigrėbiau,šeštadienį mėginsiu papuošt,tik kad šalnos tai savo jau padarė doh.gif -krizentema pajuodavus verysad.gif
sėkmės ir ramaus penktadienio 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(kristulee @ 2011 10 27, 21:00)



Vaikų kojas kalbat, mūsų merginos ilgai coliukiška buvo, dabar tik per praėjusius metus per du dydžius , nors ir tai trim aštunto normaliai, mažylis trisdešimto, nu o dičkis jau.......
Dėl mezgimo man relaksas nuo šurmulio lėkimo thumbup.gif , tik po suknelės mezgimo kažkaip neprisiverčiu didesnio mezginio užsiimt schmoll.gif kepurės, šalikai knygų skirtukus kalėdom vaikas pridėjimui dovanėlėms užsiėmiau rakaliot, o dar Valentinam reikia širdučių servetėlių šešias poras nurakt wub.gif dabar lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Manau ir tau pavyks reikia tik užsispyrimo mirksiukas.gif o manau su tokia kompanija tikrai jo netrūksta mirksiukas.gif

ta pačia proga parodysiu savo suknutę wub.gif likau savimi patenkintą, kad ją įveikiau lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
ooooooooooooo, vaimaaaaaaaaaaaaaaa blink.gif wub.gif
Atsakyti