Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

QUOTE(Gabe @ 2011 10 23, 11:04)
super, nesuper, nieks kitas daugiau neuznes, be to ji tik apie 25kg sveria, uztysem su pailsejimais. Uz tai kiek mamukui laimes, jog uz ta pacia kaina ka butu mokejusi uz mazyte, isejo didele siaura indaplove, smagu, jog pagelbejau jai smile.gif

kaip as siandien tyyyngiuuu ka nors daryt  doh.gif 

turiu klausima, gal kuri is patirties patars.. zodziu kadangi 2 masinos, atsidalinom vaiku kedutes, bet buna kartais toks variantas, kad kazkurio nera, o reikia veztis abu mazuosius. Dabar mastau gal Indrei pasoste naudota ieskot  g.gif  jei antra kedute pas save grust, nelieka gale vietos, atkrenta tas variantas, pasiskaiciavau, jog pasoste naudojant visus 4 vaikus sukisu drasiai. Bet va problema, kad nei bum bum apie tas pasostes, i kokia ziuret? vienos putoplasto, kitos plastikines, vienos minkstos, kitos tik medziaga plonyte.. neisciuozia is po uzpakalio jei ner nieko pritvirtinimui prie sedynes?  doh.gif

Maniske turi viena gera kedute, kuri buna mano masinoje, ar pas MB, jei vaziuojam i tolimesnes keliones. O pas sunu ir MB visada metosi tos pacios paprasciausios is putplascio, mazai vietos uzima, ir visai neblogos jos. O ir kaina juokinga palyginus.
Atsakyti
perejom parduotuves, sodinom, bazej net leido masinoj pamatuot, et.. su pasoste dirzas eina tiesiai per veida doh.gif patiko Graco, Maxi Cosi Rodi, tik vel gi, kokie pinigai, vel kedute, kuri vieta uzims unsure.gif MB sako nebent dirza sumastyt kazkaip susegt, jog zemiau eitu g.gif dar galvosim, arba teks improvizuot, nes nenoriu apsikraut kedutem, blogiausiu atveju marsrutus derinsim is vakaro ir turimas kedutes kilnosim, nors... kazkaip uzsifiksavo, jog putplascio aukstesnes nei plastikines g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 10 23, 14:02)
turimas kedutes kilnosim,

Mes per dvi masinas kilnojam,nesiskumdziam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 10 23, 15:02)
perejom parduotuves, sodinom, bazej net leido masinoj pamatuot, et.. su pasoste dirzas eina tiesiai per veida  doh.gif  patiko Graco, Maxi Cosi Rodi, tik vel gi, kokie pinigai, vel kedute, kuri vieta uzims  unsure.gif  MB sako nebent dirza sumastyt kazkaip susegt, jog zemiau eitu  g.gif  dar galvosim, arba teks improvizuot, nes nenoriu apsikraut kedutem, blogiausiu atveju marsrutus derinsim is vakaro ir turimas kedutes kilnosim, nors... kazkaip uzsifiksavo, jog putplascio aukstesnes nei plastikines  g.gif

Musu turimos putplascio aukstesnes.

Mums tai labai pravercia dabar, kai lanko darziuka, nes kartais ekspromtu susiskambinam, kad kazkuris kitas parveza.
Atsakyti
QUOTE(kerija @ 2011 10 23, 19:15)
Musu turimos putplascio aukstesnes.

Mums tai labai pravercia dabar, kai lanko darziuka, nes kartais ekspromtu susiskambinam, kad kazkuris kitas parveza.


aisku, reiskias man nesivaidena biggrin.gif
vat butent.. pas mus dazniausiai ekspromtu buna, kuris pro darzeli varo, tas ir paima.

Ryt pirma karta paliksiu su vadinamai pakaitine aukle, stresuoju, maziausias sunkokai svetimus priima, speju gryzus atsiimsiu uz toki bajeriuka, pilna isteriju programa man surengs doh.gif
Atsakyti
Labas rytas...

Na ką, vėl pirmadienis. geros ir darbingos savaitėlės 4u.gif
man pirmadienis toks užkištas,kad jau dabar žinau jog lovą pasieksiu apie pirmą val. nakties doh.gif rytoj pati keliauju į mokyklą,taišiandien turiu paruošt pietus dviem dienom,sutvarkyt kambarius,apeit savo ūkį,pasiruošt pamokas, išeit su mažaisias laukelin, gal tuo tarpu kiemą eis išgrėbt-lapų iki kelių smile.gif

Beje, kaip sveikos po savaitgalio?
Atsakyti
Laba diena,

aš kai paskaitau, kaip jūs sukatės, pasijaučiu tokia tingine blush2.gif Kažkaip aš nepersidirbu namie. Aišku, darbas tai jau kita meliodija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2011 10 24, 08:53)
turiu paruošt pietus dviem dienom,

g.gif ka jus pvz gaminat dvien dienom?
Ir aplamai panos ka aminat jus,as visai issisemus siame reikale,ypac kai noris kazko daug bet labai greit pagaminamo.Ar jus jau is vakaro susiruosiat ka gaminsit sekancia diena unsure.gif as tai kas ryt atsibundu nezinodama ka gaminsiu doh.gif

Laba diena bigsmile.gif
user posted image
Cia mano kompo knybtukai,imetu viena kad nereiktu aiskintis del klaidu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidamile: 24 spalio 2011 - 14:31
QUOTE(vaidamile @ 2011 10 24, 15:19)
g.gif ka jus pvz gaminat dvien dienom?
Cia mano kompo knybtukai,imetu viena kad nereiktu aiskintis del klaidu lotuliukas.gif


Nu joooo smile.gif su tokia rašyt - aukštasis pilotažas. šaunuolė 4u.gif
pas mus yra taip, kad aš iš vakaro šį tą gaminu vyrui pietums į darbą,tai ryte tą patį dabaigiu pietums visai šeimai. vat šiandien pietums buvo agurkinė sriuba ir karbonadai,bet dabar jau ruošiu barščių sriubą ir balandėlius-jie bus rytojui. aš viską padarau,o mama ryt baigs troškinti ( ji man prižiūri vaikus tom dienom,kada aš mokausi).
Šiaip tas maisto gaminimas muša iš padų jau doh.gif
Atsakyti
Kokios Saunuoles Mamytes 4u.gif !Su malonumu paskaitinejau Jusu paplepejimus su rytiniu kavos puodeliu. tongue.gif O kaip Jus su 3 ir daugiau vaiku viska suspejate?Nes man tai su 3 vaikais ir 2 darbais laiko juodai pritruksta, doh.gif Taip noreciau,kad paroje butu ne 24 val,o bent jau 26... ax.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 10 23, 14:02)
perejom parduotuves, sodinom, bazej net leido masinoj pamatuot, et.. su pasoste dirzas eina tiesiai per veida  doh.gif  patiko Graco, Maxi Cosi Rodi, tik vel gi, kokie pinigai, vel kedute, kuri vieta uzims  unsure.gif  MB sako nebent dirza sumastyt kazkaip susegt, jog zemiau eitu  g.gif  dar galvosim, arba teks improvizuot, nes nenoriu apsikraut kedutem, blogiausiu atveju marsrutus derinsim is vakaro ir turimas kedutes kilnosim, nors... kazkaip uzsifiksavo, jog putplascio aukstesnes nei plastikines  g.gif


Sveikutės,

Pirmiausia 4u.gif naujokėlei, sveika prisijungus, čia tau kad turėtum daug stiprybės bis.gif bis.gif bis.gif kaip sunku skaityti kai žmogus tiek iškenčia..

Gabe, mes kai pirkom, ta pasoste ,prie jo yra toks dirziukas nugarinėj puselėj, jis labai gerai reguliuoja dirža ir jis neina per veida., mokėjom apie 90 litu
Atsakyti
Gabe, o pacioj pasinoj dirzu akstis nesireguliuoja?
Pas mane masijon, taio patys dirzai reguliuojas, tai jokiu bedu del tu pasikniuku nera.
Atsakyti