Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

QUOTE(žanin @ 2011 07 24, 14:30)
O, kad aš žinočiau...  Tiesiog sumaištis širdyje ir galvoje...


Kas dabar daros?

QUOTE(vaidamile @ 2011 07 24, 17:16)
FF tu juk kazkur netoli Oslo gyveni,ar jum nieko nenutiko? jeckau kaip gaila zmoniu kai tokia katastrofa ivyko verysad.gif


Mes visi sveiki ir gyvi. Aciu uz rupesti 4u.gif Sedim be zado po tokiu ivykiu. Taip liudna ir taip pikta, kad atsiranda tokiu idiotu! Ziuriu per vietines zines reportazus, kaip susitinka su tevais isgyene po saudyniu tie vaikai... ir taip sirdi spaudzia del tu, kurie nebeturi ko apkabint... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos....

Labai baisu tai, kas įvyko Norvegijoje... Gerai,kad jums, mergytės, viskas gerai... Žiauru tokie išpuoliai, kodėl žmonės taip elgiasi???

Vaidamile, geros svadbos ryt 4u.gif

Žanin, blyn, ta sumaištis tai tik nervus ėda, linkiu kad greičiau ji baigtųsi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tarškutė: 24 liepos 2011 - 19:30
Labas,

as irgi tipo atostogauju. Kaskart po tokiu atostogu sakau, kad cia paskutinis kartas ir vis kazkas privercia grizti... Gal jei atostogauciau be vaiku, o su vyru butu gerai, dabar tik nervina.
Uztai skaitau skaitau... Dabar atradau twilight knygas, dar niekad knygos taip nebuvo itrauke kaip sitos, noreciau, kad nebutu jokiu trukdziu aplinkui kol jas visas baigsiu.

Zanin 4u.gif

O del to kas nutiko Norvegijoj baisu unsure.gif
Atsakyti
vakarykstes dienos pagal laika reziume:
Algis pirmuosius zingsnius pagaliau zenge, istojom abu i nemokamas vietas dieniniu skyriu doh.gif linksma.. pradzioj zliumbt norejosi, nes kaip ir neplanavau niekur siemet stot (MB uzsiskiedes buvo, jog stojimams dokus nunesciau), bet paskui perziurejau, kad turint vaika iki 3m. - laisvas grafikas, pirmi metai bus man pakartojimas ka profesinej mokiausi, jei pajamos mazos, pasalpas duoda (blogiausias variantas), tai kaip ir valio gaunasi realiai.. g.gif aisku aukles vistiek teks ieskot.. unsure.gif ryte MB tevas aparpuoli gaus, kad: marti be niekieno pagalbos istojo i kolegija VF vieta, o sunus, realiai baiges 10kl. istojo i KTU VF vieta, nebus docentui geda pries bendradarbius, jog sunus nieko nebaiges lotuliukas.gif eilini karta likimas pasisaipe is musu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 26 liepos 2011 - 02:38
QUOTE(Gabe @ 2011 07 26, 02:38)

Algis pirmuosius zingsnius pagaliau zenge, istojom abu i nemokamas vietas dieniniu skyriu  doh.gif

Saunuoliai thumbup.gif Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vija23 @ 2011 07 26, 09:55)
Saunuoliai thumbup.gif Sveikinu 4u.gif


aciu blush2.gif vis dar netikiu, nakti neuzmigau net
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 07 26, 10:48)
aciu  blush2.gif  vis dar netikiu, nakti neuzmigau net


Labai dziaugiuosi kartu uz jus abu!
O cia siaip pamastymui, be jokio pykcio ir pavydo wink.gif
Bet, jei rimtai nori mokytis, ar verta kolegijoj sugadint valstybes finansuojama vieta? Nes kolegijos diplomas, kaip ir nieko vertas siandieninej LT.
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 07 26, 12:27)
Labai dziaugiuosi kartu uz jus abu!
O cia siaip pamastymui, be jokio pykcio ir pavydo wink.gif
Bet, jei rimtai nori mokytis, ar verta kolegijoj sugadint valstybes finansuojama vieta? Nes kolegijos diplomas, kaip ir nieko vertas siandieninej LT.


svarsciau apie tai, bet.. sitos specialybes universitetui as nemanau, kad verta vargt, i kitur kitais metais stot - nebent moket uz mokslus, nera mano vidurines baigimo rezultatai superiniai, o ir kada baigiau, matyt sugrojo darbo stazas, o ir tokiu pinigu dar minimum 5m. nesvajoju sutaupyt, tad kartais geriau zvirblis rankoj nei briedis girioj.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 07 26, 12:24)
svarsciau apie tai, bet.. sitos specialybes universitetui as nemanau, kad verta vargt, i kitur kitais metais stot - nebent moket uz mokslus, nera mano vidurines baigimo rezultatai superiniai, o ir kada baigiau, matyt sugrojo darbo stazas, o ir tokiu pinigu dar minimum 5m. nesvajoju sutaupyt, tad kartais  geriau zvirblis rankoj nei briedis girioj..  unsure.gif


Jei sakai vargt, tai tada kam isvis mokytis wink.gif Kad pasakyt, kad esu baigus aukstaji?
Mokslas turi but investicija i ateiti, o ne siaip atliktas darbas, kad tik butu padarytas ir butu galima pasakyt, kad as esu baiges ta ir ta. Bet kas is to, jei tu jo nenaudoji ir tik papildai bedarbiu su aukstuoju gretas? Kam tada isvis eikvot energija ten, kur nereikia?
Be pykcio 4u.gif Tai tik mano asmenine nuomone.
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 07 26, 13:34)
Jei sakai vargt, tai tada kam isvis mokytis wink.gif Kad pasakyt, kad esu baigus aukstaji?
Mokslas turi but investicija i ateiti, o ne siaip atliktas darbas, kad tik butu padarytas ir butu galima pasakyt, kad as esu baiges ta ir ta. Bet kas is to, jei tu jo nenaudoji ir tik papildai bedarbiu su aukstuoju gretas? Kam tada isvis eikvot energija ten, kur nereikia?
Be pykcio 4u.gif Tai tik mano asmenine nuomone.


nesusikalbam ir tiek biggrin.gif man tokiu mokslu pakaks sioj srity, kad atlyginimo koef. butu didesnis nei nieko normaliai nebaigus - investicija. O vargt teks, nes vis tik seima didele, poreikiu, reikalu kalnai, man lengviau bus forsuot tarp visko butent kolegijoj, nes pirmo kurso beveik viska jau mokiausi, lieka tik 2m. rimtu mokslu. Nebus kam padet, deja taip yra, rausiam takeli gyvenimu patys.
Ai, nesiplesiu, kiekvienas ziuri is savo varpines, pas kiekviena zmogu yra skirtingi poreikiai, prioritetai, gyvenimo salygos, karjeros suvokimas. Svarbiausia ziuret i viska optimistiskai, o paslydus stotis ir eit toliau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif

Gabe, labai džiaugiuosi už Tave ir TB. thumbup.gif Pati irgi nešiu dokumentus stoti šiemet. ax.gif Tiesa, ne medicina, apie kurią svajoju, bet nemokama, o ir patinkantis dalykas. rolleyes.gif
Atsakyti
Gabe- sveikinimai mirksiukas.gif


QUOTE(Lexana @ 2011 07 26, 16:17)
Tiesa, ne medicina, apie kurią svajoju, bet nemokama, o ir patinkantis dalykas.


bet tai kas tada ?
ar cia reiks damas uz liezuvio traukt? lotuliukas.gif
Atsakyti