Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif gausim pervadint temą RAGANŲ lotuliukas.gif

o jeigu rimtai g.gif ant nugaros kažkoks įtartinas daugiau nėr, tik va mažiui nuo gimimo tarpuakį g.gif man jis nepatinka Kur kreiptis ?

Kristute, tavo dėka čia pagyvėjimas mirksiukas.gif dėl išgyvenimų tūkstantis 4u.gif , bet matyt likimas krauna tiek kiek galim pavežt mirksiukas.gif vadinasi judu labai stiprūs žmonės šaunuoliai 4u.gif

Gabe, duok savo streso kg kritimui man blush2.gif apsileidau doh.gif doh.gif treniruoklis už džiovyklą doh.gif

Atsakyti
La, Gabe, oi, kaip suprantu tave dėl akinių, man mažei vien stiklai 200 gavosi, žo, prabanga... O dėl svorio, tai gerai, kad krenta, bet,žinoma, jei sveikai ir normaliai...

Dėl apgamų, tai irgi suprantu, turiu vieną įgimtą, kuris žiauriai erzina, bet nesiryžtu nieko su juo daryti...

Dėl pervargimo, tai jau ir kalbėti nieko nenoriu, nes pas visas tas pats... Nespėju nieko, o blogiausia,kkad su asmeniniais vaikais mažai bendrauju...


Labas rytas
Atsakyti
Kristule 4u.gif , labai gerai, kad šalia savęs turi puikų žmogų - tai diždiulis ramstis 4u.gif

Ingule, nea, neignoruoju ax.gif Aš pas kirpėja neturiu kada nuvažiuot, o iki Kauno...vaje, kaip toli lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba
Naujokei 4u.gif
Bamsiui jau geriau,bet vis dar nevalgo isskyrus ledus.
jau pirmojo sniego sulaukem tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Vaima, aš kreipiausi į vietinius plastikos chirurgus.

Vaidamile, smagu tas trupinėlis sniego, bet pas mus, kol saulutė vis išlenda gali dar neskubėti biggrin.gif

Pas mus remontai, fui, kaip atsibodo tos dulkės doh.gif O kur dar nesutarimai dėl baldų. Vidurys turi tooookią savo nuomuonę, kad net pasiūlyti jam neįmanoma. Aš dar iš pradžių pykau, bet MB nuramino, kad ten jis gyvens, o aš net dulkių galiu neiti valyti, tai ko tada kišuosi. Nusileidau. Biški biggrin.gif
Mažė irgi su nujomuone. Kadangi paveldės borlio kambarį, o ten baldai visai geri, tik su ryškiai mėlynom durelėm, tai sumąsčiau tapetų, užuolaidų ir lipdukų pagalba padaryti jį mergaitiškesnį. Sutarėm, kad bus drugeliai. Jau radau, kur užsakyti drugelius. Tada sumąstė, kad nori katinėlių doh.gif Radau Vilniuje tokius fainus rainiukus, parvežu. O ta žiūri ir sako: tai labai geri, gražūs, bet čia tik vaikiukai, o kur mamytė? PYPT... Mes turim juodą katę ir jos dukrytę rainiukę, tai ir ant sienų tokie turi būti lotuliukas.gif Bet aš sumąsčiau, kad reikia dar ir drugelių. Radau, nupirkau. Tai ji nusprendė, kad ne tokių norį, tie atrodo netikri...

Gerai, kad nors močiutė dėl jai įrenginėjamo kambario neturi jokių pretenzijų...
Atsakyti
QUOTE(kerija @ 2011 10 21, 20:45)
Labas 4u.gif
Sveika prisijungusi, kristulee 4u.gif Dar viena iš to paties miesto į mūsų būrį, smagu. Aš irgi iš Šiaulių priemiesčio, Sutkūnų.



Labutis...

Ačiū visoms už šiltą priėmimą 4u.gif
Kerija -mes lyg ir kaimynės,aš iš Ginkūnų mirksiukas.gif

Šeštadienis,visa šeimyna namie ir darbų dar lauke milijonas-nu šalta kad ją kur,nesinori nė nosies kišt lauk blush2.gif vaikai tik tėčiui padeda mūryt,o mes su mažiuke prie krosnelės šildomės smile.gif
O čia parodysiu savo mažuosius,dičkiui jau nelygis fotografuotis su mažiais...
user posted image
Mažoji savo gimtadienio dieną-pirmieji svečiai,broliai smile.gif
Atsakyti
Kristulee, žiūriu, tavo Dominykas mano dičkio amžiaus ax.gif O mūsų gimtadienius skiria lygiai savaitė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tarškutė: 22 spalio 2011 - 15:45
Vaima, atvaryk pas mane, savaite palakstysi, manau nieko nenoresi, nes kaip diena, taip koks "siurprizas", kuri reikia operatyviai ir skubiai sudeliot kaip priklauso biggrin.gif realiai malonumas ne koks, kas i burna, tuoj pat pykina, tai vien del to pagalvojus apie maista veee.. doh.gif darbus uzsirasineju i uzrasu knygele, nes nieko nepamenu pastoviai, nepamenu kada kirpykloj buvau ar nagus lakavausi lotuliukas.gif

matytumet vaizdeli siandienos.. su aukstakulniais tysiau i 5a. mamai indaplove su tevu doh.gif bet uztysem, mamukui paderinau nuolaidele indaplovei nebloga, padejau priemones susipirkt, dar aptarem kur statyt, ka perstatyt virtuvej.. wub.gif gryzus vaiku raista iskuopiau, vel nelipsiu menesi, liko maistas ir 1a., rankos jau nekyla, bet kaip nors.. a, dar padangas ziemines reikia atkraustyt brangiausiam, nes ziuriu pats ir neprisiruos ju pasikeist, o gal apsimest durne ir nekreipt demesio?.. g.gif
Atsakyti
Gabe, nu bet tu supermoteris 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kristulee, labai faina chebra smile.gif
Atsakyti
IngaKate, o kaip tavo koja???

Aš šian irgi apsikuopiau namus, nes kokias tris savaite niekas nebuvo daryta, dar langus valiausi, kad matystųsi saulė, tai lyg ir švariau, ale viduj neramumas, ir tiek... KAukti norisi...

Laukiu MB, vakarienei jam švilpikus ruošiu biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas, kas kavos? rolleyes.gif

Reikia ir man langus išsivalyt, nes tuoj užuolaidų nebereikės doh.gif lotuliukas.gif

Paantrinsiu Ingai ax.gif na, tikrai, Gabe - supermotera esi. Aš jau neneščiau tokio sunkaus daikto ir dar taip aukštai doh.gif
Jau nebekalbu apie žiemines padangas!!!!! blink.gif Dar ko...lapelius ant mašinos stiklo klijuočiau, kad pasikeistų, tipo, priminimas lotuliukas.gif bet veiksmingas ir sąžinė bus rami mirksiukas.gif
Atsakyti
super, nesuper, nieks kitas daugiau neuznes, be to ji tik apie 25kg sveria, uztysem su pailsejimais. Uz tai kiek mamukui laimes, jog uz ta pacia kaina ka butu mokejusi uz mazyte, isejo didele siaura indaplove, smagu, jog pagelbejau jai smile.gif

kaip as siandien tyyyngiuuu ka nors daryt doh.gif

turiu klausima, gal kuri is patirties patars.. zodziu kadangi 2 masinos, atsidalinom vaiku kedutes, bet buna kartais toks variantas, kad kazkurio nera, o reikia veztis abu mazuosius. Dabar mastau gal Indrei pasoste naudota ieskot g.gif jei antra kedute pas save grust, nelieka gale vietos, atkrenta tas variantas, pasiskaiciavau, jog pasoste naudojant visus 4 vaikus sukisu drasiai. Bet va problema, kad nei bum bum apie tas pasostes, i kokia ziuret? vienos putoplasto, kitos plastikines, vienos minkstos, kitos tik medziaga plonyte.. neisciuozia is po uzpakalio jei ner nieko pritvirtinimui prie sedynes? doh.gif
Atsakyti