Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

QUOTE(geguzevasaris @ 2011 10 21, 18:00)
...

kristulee, jei neizeisiu, kiek tau ("jums" nesakau, nes pati nemegstu, kai taip kreipiasi) metu?

sitiek visko vienam zmogui...
vyras -tetis palaike?

Man 35 smile.gif
ačiū kad nesikreipiat Jūs, aš irgi nemėgstu.
šalia savęs turiu nuostabų žmogų- vyrą ir draugą wub.gif . tik jo dėka galėjau išlipt iš tos gilios duobės. kartu gedėjom,kartu stojomės ir ėjome tolyn.
Atsakyti
biggrin.gif La...

Kristulee, kiek daug gyvybės įnešei į aprimusią temą, ačiū tau 4u.gif Ir man tiek pat, kiek tau biggrin.gif O jūss stippri šeima,šaunu, labai gera klausyti...
Atsakyti
Labas 4u.gif
Sveika prisijungusi, kristulee 4u.gif Dar viena iš to paties miesto į mūsų būrį, smagu. Aš irgi iš Šiaulių priemiesčio, Sutkūnų.

GV, aš kaip tik prieš porą savaičių nusiėmiau keletą apgamukų, papilomų, dar ant nosies išsiplėtusius kapiliarus pridegino ir vieną darinuką tokį nemažą išėmė. Viską darė Karalevičius. Jei neklystų, su siuntimu nemokamai, bet negarantuoju.

Baigėsi sesija, jėėėėėėėė lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Vakare, ignoruoji mano siulyma? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kristulee, sveika prisijungus 4u.gif

Maniškis stomatitu prasirgo, blyn kaip sunkiai smile.gif
Atsakyti
Kerija, tau gerai.. man toliau atsiskaitymu maratonas ir kaip tycia auklyte apsirgo, nebus 1-2sav. doh.gif ekspromtu kitos priprasiau, bet oi nezinau.. iskels jai mazasis pilna paketa koncertu garantuotai blush2.gif jis nera megejas pas svetimus ant ranku eit, pasisypsos, bet nesileidzia, nesuvilios niekuom

Kristulee, sveika prisijungus 4u.gif

nugi nutysiau tuos remelius, pasirodo pakeis kaip garantinius, bet.. kadangi firminiai, tai uztruks keitimas, bla bla bla, gali uzsitest iki 2men. doh.gif o maniske gi su -1.5 ir akiniu reikia dabar. Tad teko improvizuot, issirinko nemokamus remelius, emem pigiausius stiklus, kol atgausim anuos remelius, vaikscios su sitais, o veliau i senuosius sudesim gerus stiklus, vieni bus atsarginiai. Gavosi kose koseta, bet nemaciau kito pasirinkimo, ir tai beveik 180Lt gavosi unsure.gif

matau apie apgamus kalbat, man irgi reiketu bent kelis naikint, bet kai ne itin geroj vietoj, vis lauzausi eit blush2.gif bet nors kita reikala pradejau judint, del keliu sanariu nuejau, israse siuntima rengenui, dabar liko tik rast laiko nueit to rentgeno, nes jau visai sakes kai reikia atsitupt ir atsistot, kartais ieskau i ka isikibt.

ryt vel kelione po Humana planuoju, nes turimi drabuziai per dideli pasidare, labai jau tragiskas vaizdelis, viska ka su paskutiniu buvau priaugus, per rudeni ir pameciau, jau ir Indres "palikimas" tirpsta. Smagu, tik neramu, jog taip staigiai krenta, plaukai slinkt pradejo unsure.gif atsinaujino skrandzio bedos, apetito irgi nerasta, savijauta tokia, kad is vis valgyt gal mest, vien pagalvojus, kad uzkasiu ir bus bloga labai atgraso nuo maisto
Atsakyti
Oi, Gabe, neapsirk 4u.gif Gal čia tau pervargimas?
Atsakyti
QUOTE(kerija @ 2011 10 21, 21:45)


GV, aš kaip tik prieš porą savaičių nusiėmiau keletą apgamukų, papilomų, dar ant nosies išsiplėtusius kapiliarus pridegino ir vieną darinuką tokį nemažą išėmė. Viską darė Karalevičius. Jei neklystų, su siuntimu nemokamai, bet negarantuoju.


g.gif aisku, tada seimos gydytoja turetu duot siuntima. As pas Zizliauska buvus mirksiukas.gif
mano bjaurybe pazasty, trukdo salinant plaukelius blush2.gif
be to kazkokie manu kruopos dydzio apgamukai nusejo kakla g.gif speju tie dauginas vienas nuo kito doh.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 10 21, 21:56)
g.gif aisku, tada seimos gydytoja turetu duot siuntima. As pas Zizliauska buvus mirksiukas.gif
mano bjaurybe pazasty, trukdo salinant plaukelius blush2.gif
be to kazkokie manu kruopos dydzio apgamukai nusejo kakla  g.gif speju tie dauginas vienas nuo kito doh.gif

Tai gal ant kaklo papilomos? Man ant kaklo atsirado viena, bet, kai pradėjo žiūrėti, tai rado 7 mažytes. Tos tai tikrai viena nuo kitos dauginasi.
Pas mane anksčiau nebuvo nei jokių papilomų, nei apgamų, senatvė cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kerija @ 2011 10 21, 23:04)
.
Pas mane anksčiau nebuvo nei jokių papilomų, nei apgamų, senatvė cool.gif  lotuliukas.gif

aplenkei mane, zadejau rasyt ta pati, kai senom raganom karpos, papilomos ir dar plaukai is apgamu list pradeda lotuliukas.gif
Atsakyti
Jungiuosi i senu raganu lotuliukas.gif bureli. Man ant kaklo irgi pora papilomu uzderejo. biggrin.gif
Atsakyti
Tai tada ir as prie jusu su papilomom ant kaklo ir krutines jungiuos doh.gif biggrin.gif Raganeju g.gif O taaaaip cool.gif
Atsakyti
Oi, nebesakykit taip baisiai lotuliukas.gif Man vienas apgamas staigiai buvo atsiradęs ant ausies spenelio, ant abiejų auskarų skylučių. Ir toks šlykštus, su plaukais doh.gif Na, dabar jau baigia nukristi šašiukas, vel galėsiu visus auskarus susiverti biggrin.gif
Atsakyti