Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

Kristule, sveika 4u.gif O as nebuciau norejus pazint... per daug skaudu tada netek... atsiprasau, jei per skaudziai, bet man atrodo taip butu lengviau unsure.gif

QUOTE(vakare-tyla @ 2011 10 14, 21:19)
O šiaip...nori vakarėlio ax.gif Gal kai kas atvažiuoja į mokslus?? rolleyes.gif


Klausykite, dama, kur jus buvote pries kelias dienas? A?

QUOTE(vija23 @ 2011 10 17, 08:59)
Padariau net maisto netoleravimo testa, viskas neigiama, nebezinau kur daugiau priezasciu ieskoti unsure.gif


Drabuziai, skalbimo priemones, namu aplinka ir dar n priezasciu cool.gif mano vidurys turi sita reikala. Be to, kad turiu ziuret maista, tai labai svarbu tos kelios minutes po maudyniu, sluostimo tipas, kremas ir dar n priezasciu, kurios nevisada buna paaiskinamos. Amzius, hormonu kaita ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 10 20, 22:14)
  Drabuziai, skalbimo priemones, namu aplinka ir dar n priezasciu cool.gif mano vidurys turi sita reikala. Be to, kad turiu ziuret maista, tai labai svarbu tos kelios minutes po maudyniu, sluostimo tipas, kremas ir dar n priezasciu, kurios nevisada buna paaiskinamos. Amzius, hormonu kaita ir t.t. 

Jau issiaiskinau AD temoj unsure.gif Bet vis tiek kad butu kazkokie pagerejimai, pablogejimai kaip budinga AD, o dabar tas pastovus nuo blogai iki labai blogai i nevilti varo...

Kristule, sveika prisijungusi 4u.gif Kaip skaudu del tu vaikuciu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2011 10 20, 23:07)
Ačiū už priėmimą 4u.gif

Esu šiaulietė,tiksliau šiaulių priemesčio gyventoja. auginam keturis aukselius

labas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labu 4u.gif

Kristulee, sveika prisijungus mirksiukas.gif Papsakok apie savo kompanija placiau.

Gabe, baltu dryzium kvepia bigsmile.gif Dziugu labai mirksiukas.gif

QUOTE(vaidamile @ 2011 10 19, 09:40)
Gal kuri turit stumdomas duris namuos? Reikia atsiliepimu,norim maziam kambari atitvert,nezinom kokias duris statyt.Paprasciausia butu stumdomos maziau vargo ax.gif


Mes turim dvejas - i dusa ir i vaiku kambari. Tik pas mus ne stumdoma pertvara, o i siena imontuotos. Nezinau kaip paaiskint - durys susistumia i sienos vidu zodziu. kai daremes remonta buvom kaip tik pas vyro uzsakova - ten visos buto durys taip padarytos buvo - labai patiko ir pasidarem, vietos neatima visai. Patys viska susipirkom ir susimontavom.

Vija, del AD tai nesmagu unsure.gif

As tai sedziu visa randuota - susiotvarkiau pagaliau apgamus.. Tikiuos graziai sugis unsure.gif
Atsakyti
Sveikos grizusios ir naujoke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute @ 2011 10 21, 12:38)


As tai sedziu visa randuota - susiotvarkiau pagaliau apgamus.. Tikiuos graziai sugis  unsure.gif

su siuntimu ar privaciai g.gif ? mane domina, as turiu, ko noreciau atsikratyt
Atsakyti
Labas,

Kristulee, sveika prisijungus 4u.gif Mano penktokas irgi labai didelį vaizduoja.

Pas mane nieko naujo.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 10 21, 13:10)
su siuntimu ar privaciai g.gif ? mane domina, as turiu, ko noreciau atsikratyt


Privaciai lazeriu nuo veido, nors vakar issiaiskinau, kad yra ir kur su siuntimu tvarko Kaune. Pries pora metu nuo krutines ir peties pora nueme su vadinamu elektrokoaguliatorium, tai kainavo 50 Lt. Ant peties randelis liko, ant krutines net zymes neliko kur buvo. Dabar kaupiausi nuo pavasario, o sutvarke per 5 minutes. Bet ir nuplese doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute @ 2011 10 21, 17:03)
Bet ir nuplese  doh.gif

as bandysiu pas seimos daktare pazyst , kad siuntima duotu biggrin.gif
Atsakyti
Labukas,

Kristule, sveika 4u.gif

FF, nesirauk ph34r.gif Neturi mano tel. Nr??? g.gif nu, ot kokia iki negaliu tongue.gif


Mano vaikinui taip pat nustatytas AD. Jam nedidelis plotas ant rankytės negyja schmoll.gif Buvome nuo paprastų medikų iki profesorių...kas iš to??? Nulis. Kiekvienas "traukia" į savo dūdelę ir rašo jiems palankių farmacininkų vaistus, kremus ir kartoja "IŠAUGS". Tiesa pasakius, nebetikiui niekuo. Bandėm išsiaiškinti patys. Galvojome, kad jūros vanduo cholrkės tikrai padės, nes grįžus iš baseino ar vasarą po atostogų Papėje, rankytė susitvarkydavo, net gražu žiūrėt... Buvo Graikijoje, galvojome, kad tikrai viskas susitvarkys vaikui...kur tau...dar baisiau paliko doh.gif Maistas neįtakoja visiškai, Tuo įsitikinau...

p.s. sorriukas už klaidas. Esu pikta, žiauriai ir keikiu valstybės klerkus...
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 10 20, 23:14)
Kristule, sveika 4u.gif O as nebuciau norejus pazint... per daug skaudu tada netek... atsiprasau, jei per skaudziai, bet man atrodo taip butu lengviau unsure.gif


QUOTE(vija23 @ 2011 10 21, 10:01)
Kristule, sveika prisijungusi 4u.gif Kaip skaudu del tu vaikuciu verysad.gif


QUOTE(geguzevasaris @ 2011 10 21, 10:03)


QUOTE(lutute @ 2011 10 21, 11:38)
Labu  4u.gif

Kristulee, sveika prisijungus  mirksiukas.gif Papsakok apie savo kompanija placiau.


QUOTE(žanin @ 2011 10 21, 15:33)
Labas,

Kristulee, sveika prisijungus 4u.gif Mano penktokas irgi labai didelį vaizduoja.

Pas mane nieko naujo.

Labutis...
Ačiū visoms priėmusioms į savo būrelį 4u.gif
Na ką gi, papasakosiu apie savo būrelį smile.gif . Vyresnėlis penktokas-oho koks vyrukas... mokslai tik kvailių reikalas,nors galvą auksinę turi. panos ir draugai ima viršų tad nori nenori namuose ginčai ir ašaros neišvengiami doh.gif
sekantis mano Matukas,kopiantis į šeštus metelius- gražus,gudrus,užjaučiantis ir padykęs...be galo panašus į vieną mirusį broliuką. toliau mano paveiksliukas Kristijonas smile.gif -jam labai tinka posakis " tyli kiaulė gilią šaknį knisa" nu taip kaip žiūri toks ramus,tylus ir nuolat besišypsantis geruolis-bet jau kai ką nors iškrėčia- lyg ašarų mane davaro biggrin.gif . na ir mažoji Urtytė wub.gif smalsi,plepi,savarankiška, vadovaujanti broliams ir mokanti įsiteikt-nors bus tokių velniukų prikrėtus doh.gif
vat ir visa mano kompanija...
Pirmasis iš angeliukų mirė metų ir aštuonių mėn- nepalanki organizmo reakcija į gydomąsias procedūras. vyresnėliui buvo beveik devynerių kai paskendo....
kai išsikapstai iš po depresijų, tada sugebi pasidžiaugt kad juos pažinai-kiekvienas iš jų kažko mums davė, pamokė ir subrandino. po netekčių perkainuoji visas gyvenimo vertybes,sugebi džiaugtis tuom ,ką turi...
na va kad prirašiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2011 10 21, 18:40)

Pirmasis iš angeliukų mirė metų ir aštuonių mėn- nepalanki organizmo reakcija į gydomąsias procedūras. vyresnėliui buvo beveik devynerių kai paskendo....
kai išsikapstai iš po depresijų, tada sugebi pasidžiaugt kad juos pažinai-kiekvienas iš jų kažko mums davė, pamokė ir subrandino. po netekčių perkainuoji visas gyvenimo vertybes,sugebi džiaugtis tuom ,ką turi...



...

kristulee, jei neizeisiu, kiek tau ("jums" nesakau, nes pati nemegstu, kai taip kreipiasi) metu?

sitiek visko vienam zmogui...
vyras -tetis palaike?
Atsakyti