Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

Sveikutės 4u.gif pagyvėjimas thumbup.gif

Gabe thumbup.gif šauni dovana , matyt baigiasi tas juodas dryžius jūsų gyvenime mirksiukas.gif

Mes krutam judam, mažius angina pūlinga persirgo aš nuo jo neatsilikau doh.gif Dabar jau kas darželį, kas mokykloj, kas kolegijoj, aš namie, darbe . Dar vis kieme yra ką veikt, o ir mezginiai vilioja doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2011 10 18, 19:08)
Olenka, kitą - tai spalio 27 ar šį? ax.gif

spalio 27 4u.gif

Vaima, galiu tik pasiulyti ispjauti ta angina rolleyes.gif
as mezgu Andriui salika ir jauciuosi diiidele auksaranke ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 10 18, 23:01)
spalio 27  4u.gif

Vaima, galiu tik pasiulyti ispjauti ta angina  rolleyes.gif
as mezgu Andriui salika ir jauciuosi diiidele auksaranke  ax.gif  biggrin.gif

Aš to gėrio jau neturiu, tikrai džiaugiuos...

Gabe, liuks..

Olenka, tu šaliką, aš sau tuniką, tikiosi, kad per savaitgalį dar nusimegziu ir galėsiu puoštis biggrin.gif

MAno pagrandukas serga, dičkis irgi liko namie, žo- lazaretas smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif 4u.gif
Gabe jez kai dziaugiuos uz jus dovana,ir pacei lengviau ir vaikam smagiau mama maziau nuo koju nusivarius.

ax.gif o as ir netycia uzmaciau kokia dovana MB kaledom uzsake wub.gif sprogsiu kol kaledu sulauksiu blush2.gif

Gal kuri turit stumdomas duris namuos? Reikia atsiliepimu,norim maziam kambari atitvert,nezinom kokias duris statyt.Paprasciausia butu stumdomos maziau vargo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidamile @ 2011 10 19, 10:40)
Sveikos 4u.gif  4u.gif
Gabe jez kai dziaugiuos uz jus dovana,ir pacei lengviau ir vaikam smagiau mama maziau nuo koju nusivarius.

ax.gif o as ir netycia uzmaciau kokia dovana MB kaledom uzsake wub.gif sprogsiu kol kaledu sulauksiu blush2.gif

Gal kuri turit stumdomas duris namuos? Reikia atsiliepimu,norim maziam kambari atitvert,nezinom kokias duris statyt.Paprasciausia butu stumdomos maziau vargo ax.gif


kaip supratau, norit ale siena - stumdomas duris daryt? mes toki varianta mastem, bet taip ir liko apmastymuose, kai maniskiai tokie pasiute, bijau, kad isleks kuri karta su visa siena..

aciu, kad dziaugiaties smile.gif tik man labai pries mama nesmagu, jog taip islaidavo del manes blush2.gif vis tik ne jos bedos mano problemos, o gavosi, kad gelbejo..

Vaima, nezinau kur baigsis tas dryzis juodas, mama stengiasi mane traukt is duobes, vakar dicke akinius sulauze, apsverkiau pamacius akinukus, tokius pinigus mokejau, planavau kokius 4m. nereiks remeliu, tik stiklus keist ir se tau verysad.gif mazoji sulankste kojele, dicke pati bande tiesint, rezultatas - visiskai nulauzta kojele, nemanau, kad prisiklijuos.. juokas pro asaras, kaip tik vakar dicke gavo is VisionExpress asmenini nuolaidu kupona 40% akiniams. Oi nezinau.. be akiniu palikt negaliu, teks krapstyt ka turiu piniginej ir uzsakinet pigiausius, neturiu pasirinkimo

siandien vezu dicki pas psichologe testu daryt del intelekto, tegul man pasako ar as per daug is jo noriu ar jam ankstyva paauglyste ir nenori mokytis, bet man nepatinka jo elgesys, manau kazkas negerai, jei vaikas per vasara protu gryzo i antroko lygi, depresyvus labai..
Atsakyti
QUOTE(vaidamile @ 2011 10 19, 09:40)
Sveikos 4u.gif  4u.gif
Gabe jez kai dziaugiuos uz jus dovana,ir pacei lengviau ir vaikam smagiau mama maziau nuo koju nusivarius.

ax.gif o as ir netycia uzmaciau kokia dovana MB kaledom uzsake wub.gif sprogsiu kol kaledu sulauksiu blush2.gif

Gal kuri turit stumdomas duris namuos? Reikia atsiliepimu,norim maziam kambari atitvert,nezinom kokias duris statyt.Paprasciausia butu stumdomos maziau vargo ax.gif


Sveikutės,

Mes tokias duris isidejom, žinoma patogu, bet uzsirakint neina , bent mes nesumastem, biggrin.gif
O dejom nes kad butu patogesnis praejimas ir daromos durys vietos neuzimtu, pagal musu buta toks variantas buvo pats priimtiniausias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo si1978: 19 spalio 2011 - 12:13
Yra trys vyro drąsos stadijos!

1 stadija:
Vyras grįžta vėlai iš darbo, o žmona laukia su šluota prie durų.
Jis: “Tu šluoji ar kažkur žadi skristi?”
...
2 stadija:
Vyras grįžta namo vidurnaktį iš darbo, o žmona guli lovoje ir apsimeta, kad miega.
Vyras paima kėdę, pasistato prie “miegančios” žmonos, atsisėda ir stebi. Žmona neišlaiko ir klausia: “Ką tu darai?”
Jis: “Kai bus koncertas, noriu sėdėti pirmoje eilėje!”

3 stadija:
Vyras ryte grįžta iš darbo , linksmas, visas lūpų dažuose ir kvepiantis moteriškais kvepalais.
Žmona virtuvėje, papusryčiavo, pikta, atsuka jam nugarą. Vyras prieina prie žmonos, kepštelna per užpakaliuką ir taria: “Tu sekanti!”
Atsakyti
valio, valio, pasiskambinau i Fielmann, kadangi pas juos akiniai pirkti, sake atvezt ir suremontuos remelius thumbup.gif vis pigiau kainuos nei naujus remelius pirkt, tikiuosi prilituos, tuomet tik stiklus pakeist reiks
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 10 20, 09:14)
valio, valio, pasiskambinau i Fielmann, kadangi pas juos akiniai pirkti, sake atvezt ir suremontuos remelius  thumbup.gif  vis pigiau kainuos nei naujus remelius pirkt, tikiuosi prilituos, tuomet tik stiklus pakeist reiks

super! thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis...

Nors pas mane jau keturi auksiukai,bet visai norėčiau jungtis prie jūsų 4u.gif
kažkaip galvoje dar kirba mintis apie penktą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2011 10 20, 21:40)
Labas vakarėlis...

Nors  pas mane jau keturi auksiukai,bet visai norėčiau jungtis prie jūsų  4u.gif
kažkaip galvoje dar kirba mintis apie penktą blush2.gif


Sveikutė 4u.gif
bigsmile.gif pas mus ir tema trys- ne riba mirksiukas.gif tai mielai prašom plačiau apie savo šeimyną blush2.gif
Atsakyti
Ačiū už priėmimą 4u.gif

Esu šiaulietė,tiksliau šiaulių priemesčio gyventoja. auginam keturis aukselius, turim šiokį tokį ūkį, bei metai kaip gyvenam savo rankomis statytame name. kol kas dar esu prasitęsusi motinystės atostogas ir su savo mažaisiais būnam namuose. vyresnėlis eina į panktą klasę, dedasi laaabai suaugusiu ir..... smile.gif
širdyje auginu du savo angelus,kuriuos likimas atėmė... ačiū nors už tai,kad davė galimybę man juos pažint ir nors kažkiek laiko jais pasidžiaugt verysad.gif

tai tiek apie mus smile.gif
Atsakyti