Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

Sveikos 4u.gif

kazkaip man rodos reikia skelbti paieska merginu g.gif biggrin.gif

Kaip darbeliai? Kaip rudenelis?

Atsakyti
Labukas,

yra, yra lotuliukas.gif Darbas gerai, vaikai sirguliuoja, o mums nėra kada sirgt, nes darbai, darbai, darbai...

Įdomu, kaip studentams sekasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2011 10 14, 16:47)
Labukas,

yra, yra lotuliukas.gif  Darbas gerai, vaikai sirguliuoja, o mums nėra kada sirgt, nes darbai, darbai, darbai...

Įdomu, kaip studentams sekasi? g.gif

Mokomes biggrin.gif Kaip tik pirmadieni sesija prasideda, tai ujujuj. Elinga sirguliavo, i darzeli nejo, tai mokytis labai sudetinga. Per vasara nieko nepasidariau, tai dabar du kursiniai, referatas, o kiek dar mokytis reikejo doh.gif Krepsinio sezonas prasidejo, tai irgi darbo per akis, o kur dar visokie priemimai.

Uzsivarvinau seile i Vaidamiles nuotraukoj gerybes, tai nieko nebekomentava is pavydo bebe.gif
Atsakyti
Labuka,
Jauciasi kad ruduo. Visos darbais,mokslais uzsivertusios. As per savo skubejima, koja issinarinau. Tai priverte galu gale susimastyti ir sumazinti tempa. biggrin.gif

Kaip gyvenat? Kaip jauciates triju ir ne tik, aukseliu mamytes?
Atsakyti
Vat, vat, tas tempas... Kartais pajunti, kad reikia STOPą įjungti, bet kokiu būdu???
Tikrai negalvojau, kad nemiegosiu naktimis dėl kažkokių popieriukų, skaičiukų ir pan. Juokinga, kai abu su vyru naktį vartomės, galiausiai, einame gerti arbatos, nes nesimiega. Vienas programuoja, kita - skaičiuoja lotuliukas.gif
Nebėra mano namai tvarkingi ir man visiškai vienodai (net keista darosi), nes visi užsiėmę, susimatome tik vėlai vakarais.

Mano viduriukė pakeitė mokykla ir aš tuo labai džiaugiuosi, nes matau, kad vaikas laimingas, noriai eina į mokyklą.


Beje, gavome kvietimą bendradarbiauti su vienu Švedijos darželiu, ale, kaip iki jo nukeliauti g.gif čia jau klausimas doh.gif


O šiaip...nori vakarėlio ax.gif Gal kai kas atvažiuoja į mokslus?? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vakare-tyla: 14 spalio 2011 - 21:21
Laba 4u.gif
Pas mane vel kompas be knopkiu o is telefo sunkei izlibinu doh.gif

QUOTE(kerija @ 2011 10 14, 18:59)

Uzsivarvinau seile i Vaidamiles nuotraukoj gerybes, tai nieko nebekomentava is pavydo bebe.gif

lotuliukas.gif

Ai kalnapiliu paerzinciau,bet kai pas jus ant kiekvieno kampo tai ka as cia su savo deficitu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vakare-tyla @ 2011 10 14, 21:19)

Beje, gavome kvietimą bendradarbiauti su vienu Švedijos darželiu, ale, kaip iki jo nukeliauti g.gif  čia jau klausimas doh.gif


bigsmile.gif Kaip faina,bet jauciu kur nors pietuose verysad.gif .
Atsakyti
labu..
as irgi uzversta atsiskaitymais, va nuvogiau 2d. saviems reikalams, tai dabar iki pirmadienio ryto turiu matematikos kontroliniui pasiruost, nieko ten nesuprantu, kiti m-klose ta kazkiek mokesi, man nebuvo tokiu dalyku.. verysad.gif trumpai tariant matematikoj - dvejetukininke, visa laime matricas jau ikirtau, dabar ribu skaiciavimus bandysiu perprast.. unsure.gif
o siaip ka.. daugiau kaip 2 savaites atsirgo visa gvardija kazkokiu biesu: pakosciojo sausai, paraudusios gerkles, po poros dienu nukeliavo i plaucius, gere antibiotikus, pirmadieni jau startuos 2, 1 dar lieka namie, o paskutinis ir taip namie karaliauja biggrin.gif

tyliai pasigirsiu, mama man netiketai padovanojo masina, kad nereiktu dalintis su MB turimos blush2.gif visa rugseji sudetingai buvo, tas islekia su masina i viena miesto puse, as i kita su persedimais viesuoju transportu, kelias dienas po paskaitu pataikau i laiko tarpa, kai autobuso nera 1val., paskui jei jam dar paskaitos, su autiku lekiu iki darzo, laukiu kol grys MB, kad iki pardes nuvaziuot, vaikai sirgo, reikia pas gydytoja - masinos ner, vel su autobusu sergancius.. pasaka be galo buvo doh.gif vis dar atsidziaugt negaliu, kad nereiks medziot rakteliu

Ingai 4u.gif linkiu greit pasveikt
Kerija, mes nugalesim! kaip nors.. biggrin.gif
Vakare, saunuole smile.gif
Vaidamile, kadangi niekad tikru neragavus, tai ir nezinau ar pavydet ar ne..
Vija, smagu, jog ner bedu del darzelio, super
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2011 10 14, 21:19)
O šiaip...nori vakarėlio ax.gif Gal kai kas atvažiuoja į mokslus?? rolleyes.gif


tongue.gif Vakare, atlek iki Kauno, suorganizuosiu.

Gabe, saunu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngaKate: 16 spalio 2011 - 14:50
Sveikutės, Pargryžimu pakvipo, o tai aš viena diena niekaip temos negalėjau atrast biggrin.gif

Gabe nuostabi dovana thumbup.gif

O del ikru nezinau ar pavydet, bandziau kelis kart ragaut, nu nepatinka, man tie natural smile.gif
Taigi linkiu tik skanaus 4u.gif

Aš ir varau kaip bitė, darzeliai mokyklos, atsiskaitymai.. O dar visa praeita savaite trijule roto virusu sirgo doh.gif tiksliau ketveriuke, nes vyras i kompanija isipaise..tai laksciau, mokykla namai, vel mokykla namai biggrin.gif

Na bent laiko atradau šį savaitgali, generaline po visu sirgimu padarem, senai tiek šiukšliu bebuvom išvilke smile.gif

Na pasigirsiu praeita savaitgali Vilniui buvau, varem seimo ir prezidenturos apžiūrėt, čia su mokykla dviem dieno, tai atsipalaidavau..

Inga 4u.gif kad koja greičiau pasitaisytu, na pliusas vienas, bent pamatei kad namus turi biggrin.gif

Na ir visiems bis.gif bis.gif bis.gif geros ateinančios savaites
Atsakyti
Labas,

Gabe, kokia dovana thumbup.gif

Visiems sergantiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Maniskes tai tik pakoseja, pasloguoja truputi, kol kas nieko rimto ax.gif

Maze vis dar eina labai noriai i darzeli, net ir miegot be problemu lieka, tik uzmiega paskutine smile.gif O as vis dar tinginiauju per dienas, nuvezu vaikus ir visas laikas iki 15.30 mano tongue.gif Viskas butu kaip ir gerai jei ne mazes dermatitas, jau zinokit nebezinau nei kur eit, nei ka daryt. Jokiu pagerejimu, issikyrus tas dienas kai kortizonu patepu verysad.gif Padariau net maisto netoleravimo testa, viskas neigiama, nebezinau kur daugiau priezasciu ieskoti unsure.gif
Atsakyti
oi, miargos, pasiilgau jau jusu 4u.gif 4u.gif
sveikatos sirguliuojantiems doctor.gif sekmes besimokantiems smartass.gif
Gabe, sveikinimai su toookia dovana thumbup.gif thumbup.gif tu tikrai nusipelnei thumbup.gif

noriu pasigirti kad kita ketvirtadieni 18.45 per LRT rodys musu Andriu. ir mes beveik visi ten prasmezuosim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 10 18, 13:07)
oi, miargos, pasiilgau jau jusu  4u.gif  4u.gif
sveikatos sirguliuojantiems  doctor.gif sekmes besimokantiems smartass.gif
Gabe, sveikinimai su toookia dovana  thumbup.gif  thumbup.gif tu tikrai nusipelnei  thumbup.gif

noriu pasigirti kad kita ketvirtadieni 18.45 per LRT rodys musu Andriu. ir mes beveik visi ten prasmezuosim  ax.gif


Olenka, kitą - tai spalio 27 ar šį? ax.gif
Atsakyti