Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

Gabe, nepyk, bet negaliu klausyti-skaityti, kaip rašai.... Žinai, ne tau vienai to reikia, baik savęs gailėti, baik save grūzinti, susirink vaikus ir važiuok kažkur, į niekur, palik jį vieną, parodyk, kad gali be jo išeiti (nors tu ir taip viena darai viską), pasiimk kelis litus kokiai užkandai, vaikams ir koks hot-dogas bus atrakciją, dink dienai iš namų, palik jį vieną, lai mokosi, o matomoj vietoj, parašyk bent du darbus, kuriuos jis turi padaryti 4u.gif 4u.gif Nepadarys, pasiųsk ant trijų raidžių, nematyk ir jo, lai kalba ką nori... Nepamiršk, kad ateis sesija ir vėl už jį darbus darysi, eina jis ......... Antradienį nuo 13.00 su mažiais atvaryk pažaisti į Boružėles, bus laisvas laikas ten, dičkiai grįžę lai patys pavalgo, kaip suprantu, MB dirba namie, tai pietus lai paduoda. O tu pailsėk, pasivaikščiok su Algiuku po senamiestį, pravėdink galvą. Neptk, bet jau pasiutau.... PO VELNIŲ, GALVOK APIE SAVE, NES NUVARYTUS ARKLIUS NUŠAUNA unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
labas rytas
as jau nebesakysiu nieko, vyniot zodziu i vata netikslinga, o grieztai jau kazkada pasisakiau ir , manau, to uztenka g.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2011 09 17, 10:37)
labas rytas
as jau nebesakysiu nieko, vyniot zodziu  i vata netikslinga, o grieztai jau kazkada  pasisakiau ir , manau, to uztenka g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Gabyt, turi pati savim pradėt rūpintis, bandyk po truputį, pamatysi, tai visai įmanoma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarškutė @ 2011 09 17, 09:12)
PO VELNIŲ, GALVOK APIE SAVE, NES NUVARYTUS ARKLIUS NUŠAUNA unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Arba galų gale vyras pasakys tu man nebeįdomi, apsikuitus vaikais su chalatu, šlepetėm ir pervargus .
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2011 09 17, 11:50)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Arba galų gale vyras pasakys tu man nebeįdomi, apsikuitus vaikais su chalatu, šlepetėm ir pervargus .

Arba, žiauru, bet gali išeiti pas kitą unsure.gif
Atsakyti
jeee... baigem.. dickiai gales siuksles valyt, as jau nepasivelku. Nuotaikai pagerint pasake, kad siandien 17val. sveciu bus, tai pasakiau, kad man giliai dzin jo gimines, jei jam reikia, tegul ir ruosiasi, is vis mandagumo nulis, susitarta sekmadieniui, kelias valandas pries suzinau, kad siandien, nes jiems nepatogus laikas ryt blink.gif saldytuve pele pasikorus, o man dzin.. namai baisus, o man dzin.. lotuliukas.gif va Prismoj 20% nuolaida maistui, varysiu pasivalkiot, gales sveciuotis kiek tinkami, jei manes negerbia, as irgi neprivalau tokiu sveciu gerbt, cia ne prekybos centras, kad gali atvaryt kada nori ir lauks issisiepe ax.gif o tuo labiau atvaziuoja tie, kuriu nemegstu ir stengiuosi isvengt susitikimu, nes paskui pletku marios

o siaip labai dziugu, kad metams malku paruosta, nereiks nervintis, kad gal neuzteks ir kaimynai, kad ir kokie bjaurus, bet manes nepaliko kare su malkom, neprasomi atejo gelbet, kapojo, sukraut padejo blush2.gif siandien net dicke neprasoma atejo padet iveikt gigantiskas kalades, sparciau darbas ejo

nemoku saves perauklet, matyt beviltiska jau esu blush2.gif nepykit, neturiu daugiau kur paburbuliuot, visi uzsieme arba ne tie zmones, kuriems galeciau pasisakyt, nes daugumai MB - iausias, o as blondine tingine sedinti jam ant sprando, o dar kai jis kudas, tai is vis.. doh.gif

Kita savaitgali jaunelio tortadieni svesim, mastau gal medaus torta kept, tik iskilo klausimas, ar nieko, jei padus issikepsiu anksciau kuria nakti? g.gif
Atsakyti
Gabe, keistis ir persiauklėti tikrai galim visi, tik reikia labai labai norėti 4u.gif O aš Prismoj net nebuvus dar biggrin.gif Jei šian jam parodysi, kad tau svečiai dzin,tai būsi labai gerai pasielgusi 4u.gif O dėl tų lakštų, žinoma, kad gali kelias dienas prieš kepti, o ir sutepk juos bent parą prieš balių, tada skanesnis bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 09 17, 15:58)
tik iskilo klausimas, ar nieko, jei padus issikepsiu anksciau kuria nakti?  g.gif


nieko mirksiukas.gif , as tuo ir megstu medaus torta, kad galima is anksto pasilengvit procesa, iskepti lakstai (bent jau pagal SM cipsiuko recepta) gali buti laikomi net menesi mirksiukas.gif
Atsakyti
O skaniausias tas Cipsiuko tortas trecioj paroj mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif
man šiandien neplanuotai protinį dantį išrovė, dabar tapau šiek tiek kvailesnė biggrin.gif baisiai nuliūdino vyriausias, nes labai supyko kad nevažiavom į suplanuotą išvyką, nes man pradėjo kraujuoti ir žiauriai skaudėti. jam tai pasirodė nesvarbi priežastis g.gif tai va ir mąstau kurioje vietoje klaidą padarėm. Vakare kalbėjausi su juo, vistiek nesuprato kodėl aš pykau.

o man tortai visi skanūs essen.gif
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 09 17, 19:32)
O skaniausias tas Cipsiuko tortas trecioj paroj mirksiukas.gif


sakot.. g.gif reiks tada treciadienio nakti kepimu uzsiimt arba ketvirtadieni, ziuresiu kaip su paskaitom susideliot pavyks

aciu uz patarima 4u.gif

QUOTE(olenka @ 2011 09 17, 21:21)
Sveikos bigsmile.gif
man šiandien neplanuotai protinį dantį išrovė, dabar tapau šiek tiek kvailesnė  biggrin.gif  baisiai nuliūdino vyriausias, nes labai supyko kad nevažiavom į suplanuotą išvyką, nes man pradėjo kraujuoti ir žiauriai skaudėti. jam tai pasirodė nesvarbi priežastis  g.gif tai va ir mąstau kurioje vietoje klaidą padarėm. Vakare kalbėjausi su juo, vistiek nesuprato kodėl aš pykau.

o man tortai visi skanūs  essen.gif


uzuojauta.. slykstus reikalas pirma para unsure.gif as tik 1 turiu, kitus rove, bjauriausias buvo apatinis, nes i zandikauli isiremusios saknys buvo, maniau zandikauli islups, o dantis liks, norejau siulyt imt zandikauli, o as namo doh.gif lotuliukas.gif Nimesil, Ibuprofen 600 kalt ir miegot pasiulyt tegaliu..

as siandien kaip tortas pasedejau prie sveciu, ot nieko nedariau, oi juokas eme, kaip MB lekstuciu ieskojo pyragui.. rolleyes.gif nupirkau koldunu, gales ryt juos ir valgyt, as dar dvesiu, paskaitoms ruosiuos, gal kur islysiu pasivaiksciot


Atsakyti
prisiminiau, labai labai labai noriu parekomenduot stai sia knygauser posted image, knygynuose nemaciau, tik bibliotekoj nebent. Pernai viduriukui buvo uzklasiniam skaityme, pati uzsikabinau, zodziu, dziaugsmo filosofija (net kai juoda juoda)
Atsakyti