Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

labas. Jei dar pamenat mane biggrin.gif

Truputį paskaičiau, kuo gyvenat, eisiu daugiau domėtis, per vasarą mažai prie kompo prieidavau. Rugsėjį buvo sesija, dabar i krepšinį vos ne kasdien važinėjam;
Mano studentas įstojo į ŠU, verslo ekonomiką. Baisiai visi stebisi, kodėl jis nostojo į Vilnių, ko pasiliko Šiauliuos. Na ir aš nežinau, bet toks buvo jo pasirinkimas, ir aš jį gerbiu. O tėtis išvis džiaugiasi, kad krepšininko neprarado biggrin.gif Taigi, dabar abu studijuojam ten pat, tame pašiame fakultete, susitinkam, pasikalbam, mano kolegos apakę, kad tokis sūnaitėlis pas mane lotuliukas.gif

Spėjau paskaityti, kad ir tarp mūsų mamyčių padaugėjo studijuojančių bigsmile.gif Sveikinimai su apsisprendimu ir linkiu sėkmės 4u.gif

Gabe, tavo viduriuko problemos man labai pažįstamos, mano viduriuko elgesys labai panašus, vos ne identiškas verysad.gif Labai gerai tave suprantu, žiauriai sunku, kartais jaučiuosi tokia bejėgė, o iš to kartais net įsiūtis kyla(natūralu, nors ir nepateisinama), ko pasekoje tik dar blogiau. Gerai kitos mamos sakė, reikia daugiau asmeninio dėmesio skirti, tik jam vienam, nors kartais ir atstumia, bet kitos išeities nėra. Antraip toliau bus blogiau.
Atsakyti
Kerija, mes visos cia tokios - retai beuzsukancios biggrin.gif
Jus su Gabe dabar isgyvensit sunku perioda, o paskui mane (ir kitas, jei reikes) mokinsit ka daryt ir ko-ne 4u.gif

Lutute, kai parasei apie ligas pagalvojau - prasideda unsure.gif maniskiai praeita savaite paslogavo biski, bet dabar jau ok. tfu tfu tfu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(žanin @ 2011 09 11, 19:06)
Gabe, net nežinau, kaip elgčiausi Tavo situacijoj g.gif Blogai, kad tėvas nuo to reikalo "nusiplovęs". Pvz., pas mus šeimoj tėvo žodis yra paskutinis.


nesisukalbu su MB, jam matyt ausys uzgule, kai aiskinu, jog reikai kazkaip beda sprest, susiedam ir tiek unsure.gif

QUOTE(lutute @ 2011 09 12, 15:02)
Mano visi trys namie - uzkime, skaudanciom gerklem ir baisia sloga. Reikalu koks simtas, teko siandien vienus palikti valandikei  unsure.gif


man mane slogu rojus, dickei vel gerkle.. verysad.gif

QUOTE(kerija @ 2011 09 13, 18:00)
Spėjau paskaityti, kad ir tarp mūsų mamyčių padaugėjo studijuojančių bigsmile.gif  Sveikinimai su apsisprendimu ir linkiu sėkmės 4u.gif

Gabe, tavo viduriuko problemos man labai pažįstamos, mano viduriuko elgesys labai panašus, vos ne identiškas verysad.gif  Labai gerai tave suprantu, žiauriai sunku, kartais jaučiuosi tokia bejėgė, o iš to kartais net įsiūtis kyla(natūralu, nors ir nepateisinama), ko pasekoje tik dar blogiau. Gerai kitos mamos sakė, reikia daugiau asmeninio dėmesio skirti, tik jam vienam, nors kartais ir atstumia, bet kitos išeities nėra. Antraip toliau bus blogiau.


aciu
neisivaizduoju kaip su juo kalbet, kantrybes gelezines reikia.. meluoja issijuoses, namu darbu neruosia, naudojasi, jog nespeju verysad.gif

ugugu.. atveza malkas, nezinau kaip as susitvarkysiu su jom.. jau dabar zliumbt norisi, pades kazkiek mano tevas kapot, vakare po darbo kaimynas ranka prides vadinamai. Pirmas kartas kai teks absoliuciai vienai tas malkas tampyt, kraut, o ju nemazai.. unsure.gif kazka samdyt - ner lesu, teks paciai suktis
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Žiūriu visos tais pačiais rūpestėliais gyvenat biggrin.gif

Pas mus irgi viskas po seno skubam, lekiam..............
Mergina namų mokyma gavo, tai atsikvėpiau, mažius darželį, dičkis Klaipėdoj studentauja kaip ir viskas gerai wub.gif

Gabe, na žinok net pikta skaityt išsipyyyyyyyyyyp diedą iki begalybės jau nei vaikus auklėja , nei darbus dirba, o tu ką darbinis arklys ????? Dėl malkų išvis joks pasiteisinimas man negalioja, pavasarį jis turėjo pasirūpinti , o per vasarą po truputį būtumėt ir susitvarkę, o dabar jau gaisras doh.gif Dičkiai prie malkų puikiausiai gali padėt suvežt mirksiukas.gif ir diedas tegul pasuka kiaušus , negi tu eisi kapot ???

Soryy, kad taip tiesiai surašiau, bet toks jausmas, tu namie mama- žmona-tarnaitė- vyras, pagrindinis darbininkas- pagalbinis darbininkas tai kada begali būti MOTERIM su savo silpnybėm, lakuotais nagučiais, pasidažius ir pailsėjus cool.gif
Atsakyti
Labu 4u.gif

QUOTE(olenka @ 2011 09 14, 07:55)
Lutute, kai parasei apie ligas pagalvojau - prasideda  unsure.gif

Aha, prasidėjo doh.gif

Gabe, o kodėl kaladėm perkat? Jei jau TB fizinio darbo nedirba lai prie kompo ant sukapotų malkų pasistengia mirksiukas.gif O sukapotas dičkiai viens du ir suneš per kelias popietes, nesuluš - dienpinigiu juk norisi, vadinasi ir pareigu turi buti. Nekiščiau nagu. O siaip jauciu ir TB įtampoj gyvena, ne aklas/kurcias gi unsure.gif Uzeina tokie periodai ir praeina 4u.gif

Kas suprantate angliškai pažiūrėkite ir pasijuokite su savo brangiaisiais. mirksiukas.gif
Vyru ir moteru mastymas
Paprasykite daugiau nei viena karta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute: 16 rugsėjo 2011 - 10:03
Lutute, pirma supratau, o antra nelabai ax.gif aciu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tikrai tiesa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 09 16, 05:57)
ugugu.. atveza malkas, nezinau kaip as susitvarkysiu su jom.. jau dabar zliumbt norisi, pades kazkiek mano tevas kapot, vakare po darbo kaimynas ranka prides vadinamai. Pirmas kartas kai teks absoliuciai vienai tas malkas tampyt, kraut, o ju nemazai..  unsure.gif  kazka samdyt - ner lesu, teks paciai suktis

Na malkas as kapoju pas mus,tiksliau kapojam su vakais ir visi issisiepe eilej stovim kad pakapot ir neduok die eile praziopsot,turim va toke elektrine malku kapokle
user posted image
Tai Karina ir ta kapoja tongue.gif susikapojam kalade kol kitas kapoja saviske iskart nusinesam sukapotaja i vieta, ir nescia kapojau .Darbas vyksta su didziausu malonumu ir uzsidegimu,manau tavo dickiui labai labai patiktu ir bendravimui laiko ir proga jum visiem kartu butu mirksiukas.gif
user posted image cia dar pavyzdukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidamile: 16 rugsėjo 2011 - 12:27
QUOTE(vaidamile @ 2011 09 16, 13:24)

user posted image cia dar pavyzdukas


Daikčiukas tas thumbup.gif , bet kalades kilnoti ant jo ne kas, nebent smulkios, o pas mus buvo tokios, kad vyrui buvo kelt, tai aš geriau savo nugarytę pataupiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai ir sakykit, kad kaladziu atveze, darysim malkas biggrin.gif

Pas mus, tai gatavai sukapotas pristato i namus. Pasikapojam jau tik prakurom tokiu smulkuciu. O sunesam, tai kaip kas laiko turi. Jei as laisva, nesu as, jei B, nesa jis. Siaip, ir visi vaikai kartu pasijunge buna. Nieks nevercia, bet jie kazkaip patys siemet pasisiule. Kiek nesa, kiek zaidzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 09 16, 10:39)
Lutute, pirma supratau, o antra nelabai  ax.gif aciu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif tikrai tiesa  lotuliukas.gif


Antrame apie tai, kad nei viena moteris nesugalvoja/nenori prasyti savo vyra antra karta to paties, nes mano, jog neturetu arba dar dazniau, kad jis ir neprasytas turi tai daryti. Jei moterys paprasytu antra/trecia karta - vyrai padarytu, deja mes jau po pirmojo raukiam nosi (daznai prisigalvodamos, kad brangieji taip specialiai daro), o juk jie tiesiog negirdi savo asmeniniam stalciuje gyvendami 4u.gif

Vaidamile,na idomus aparatas, bet man tokie daiktai saugaus darbo vaikams tai neprimena...
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2011 09 16, 14:29)
Daikčiukas tas  thumbup.gif , bet kalades kilnoti ant jo ne kas,

Ju yra ivairaus auksciu mirksiukas.gif musu zemas tad kelt neaukstai tenka biggrin.gif


QUOTE(lutute @ 2011 09 16, 17:45)
Vaidamile,na idomus aparatas, bet man tokie daiktai saugaus darbo vaikams tai neprimena...

Taigi cia uzdedi kalade vienam gale o kitam gale atsistojas su viena ranka lenki rankena kita spaudi knyptuka. Na gal atrodo baisei bet zymei saugiau nei stovint 10 metru nuo zmogaus kuris malkas kapoja kirviu lotuliukas.gif cia neatsoks ir i kakta.Ne ranku prisispaus nei koja nusikirsi mirksiukas.gif Nei nugara pavargsta nei mozoliu isitaisai.
Nu va cia sesemetis kapoja wink.gif Musu tik mazesnis ir si papildoma rankena kad butu abi rankos uzimtos skelimo metu.
Atsakyti
jooo.. ryt man bus amen doh.gif nutrankytos kojos, nugara skauda..

ta skaldikli turim, pasiskolinau, bet nebuvo kada man su juo zaist (kalades nezmoniskai dideles ir imirkusios, sunkiai skele, tampiausi, bet paskui pasidaviau), as pusdieni kroviau malkas i malkine. Nekapotas pirkti pigiau, samdyt kazka - neturiu is ko, na ner pas mane tu atliekamu 100-150Lt, negaliu sau leist verysad.gif atejo kaimynai padet, tetis mano, visi varem, liko rytojui dar nedaug. Palikt gaila buvo, bet bus kaip bus, nerasiu ryte - ka darysi, nes malkos verciamos gatvelej, ner didelio nuosavo kiemo pas mane. Vaikai.. siandien pasirode visu grazumu.. samdziau aukle, kad su mazuoju butu, tikejausi, kad didieji pades ar bent namus sutvarkys, valgyt pagamins kol dirbam, o jie saltais veidais nuejo miegot, iki pietu lovose atsipute voliojosi, net arbatos man padaryt nesiteike blink.gif nesuprantu kur as klaida auklejime padariau, kad tokius vaikus turiu. Kiek visa diena paprasydavau arbatos, tai nei vienas taip ir nepadare ir dar namuose toki tvarta padare.. Uzsuko mama, tai liko sokiruota ju elgesiu verysad.gif
Galit moralizuot, siandien pasijauciau kaip durnele, kuri draskosi, o visiems kitiems pofig, vienintele Indrute pamacius mano rankas atsinese kremo, istepe, pabuciavo, pagailejo

Vaima, as jau menuo laiko esu namie nesvarbi, baigiu ir priprast, gi jam svarbiau,butent jam uzduoda daug namu darbu, laboratoriniu ir t.t. ka ten mano kazkokia matematika, vokieciu ar teise.. gi jo univero svarbesni dalykai.. vakar bandziau papasakoti ka savarankisku darbu uzdave savaitgaliui, tai is kart uzgruzino kiek jam visko uzdave, kaip bus sunku, o va dar jis sveciu sekmadieniui pasikviete, tai likau tik istarusi 3 zodzius doh.gif lotuliukas.gif ir siaip pasitikslino ar nepamirsau sumoket uz telefonus, ar suderinau jo reikalus, ar radau kam parduot kases bilieta. Mjooo... per menesi toks bjaurybe pasidare, mane jo buvimas namie erzint pradejo, gerai kai susitinkam tik vakarais, pavargau nuo jo "Man reikia, padaryk, kas valgyt, kodel nera, as pavarges, as turiu daug reikalu" ir t.t.
Atsakyti