Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

Lutute, gi uz prievaizda dirbi prie statybu ar jau nebe? g.gif

labukas..
mane siandien galutinai dakale dickis.. nu kas per bjaurumas.. pastaruoju metu tik viska namie lauzo, dauzo, pleso, degina.. siandien isskalbiu uzuolaidas, traukiu is skalbimo masinos - skyles.. blink.gif galvojau gal suplese, bet nerealu.. isskleidziu ir spekit.. uzsivadina sesems kerstas - savo varda iskarpyt ju uzuolaidose mega_shok.gif iki kiek durnas, kad paliko zenkla, jog jis padare.. siaip buciau pagalvojus, jog Indre sukarpe, o dabar aisku kieno darbas doh.gif jau nezinau.. kaip nubaust? is vis man jau asocijuojasi jo elgesys lyg suns, kuris butinai turi teritorija pazymet, tai cia visur viska siaubia savaip. Ir uzuolaidu baisiai gaila, nes nepigios, ir uzdraudem senai jau degtukus imt, o vistiek ima, gi padegt namus netyciom sitaip gali verysad.gif o skaudziausia, kad ziuri akis isvertes ir "ne as", jo, maziausias nuejo ir iskarpe brolio varda draugiskai pasiemes zirkles su Indre.. ryt dickes tortadienis, o cia "siurprizas", oi nezinau... as greit i durnyna vaziuosiu nuo dickio bajeriuku
Atsakyti
Gabe, labai nemaloniai tas tavo postas dickio atzvilgiu skamba unsure.gif Mano akim jam demesio truksta, veiklos, kur jis galetu save realizuot, pasijaust ypatingas, o ne tik blogas, niekam tikes ir pan. Jis dabar sistemingai ir bando toks but, nes isitikines, kad butent toks vaidmuo seimoj jo ir yra - blogietis. Atraskit veikla, kuri jam tiktu ir patiktu, pagirkit ir pasaktinkit uz bet kokia gera iniaciatyva, blogu darbu tiesiog neakcentuokit wink.gif Atraskit laiko pabut tik judu abudu.
O bausme. As tiesiog pasakyciau, kad si karta as tai pamirstu, nei barsiuos, nei bausiu. Man labai nepatinka, kad tos dalykas atsitiko ir labai tikiu, kad daugiau taip nepasikartos, nes kita kart as jau nebebusiu tokia geranoriska ir ba ba ba smile.gif Didelis gi jis jau yra, galit visai protingai susidede pasisneket.
Zinau tik, kad to laiko surast tam, kai Jusu tiek daug, labai sudetinga. Bet pabandykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 09 10, 19:17)
Gabe, labai nemaloniai tas tavo postas dickio atzvilgiu skamba unsure.gif Mano akim jam demesio truksta, veiklos, kur jis galetu save realizuot, pasijaust ypatingas, o ne tik blogas, niekam tikes ir pan. Jis dabar sistemingai ir bando toks but, nes isitikines, kad butent toks vaidmuo seimoj jo ir yra - blogietis.  Atraskit veikla, kuri jam tiktu ir patiktu, pagirkit ir pasaktinkit uz bet kokia gera iniaciatyva, blogu darbu tiesiog neakcentuokit wink.gif Atraskit laiko pabut tik judu abudu.
O bausme. As tiesiog pasakyciau, kad si karta as tai pamirstu, nei barsiuos, nei bausiu. Man labai nepatinka, kad tos dalykas atsitiko ir labai tikiu, kad daugiau taip nepasikartos, nes kita kart as jau nebebusiu tokia geranoriska ir ba ba ba smile.gif Didelis gi jis jau yra, galit visai protingai susidede pasisneket.
Zinau tik, kad to laiko surast tam, kai Jusu tiek daug, labai sudetinga. Bet pabandykit 4u.gif


as pilnai suvokiu, kad jis sitaip demesi bando atkreipt, bet.. visiems stengiuosi ta demesi padalint, matau, kad jis nori kitus nustumt ir pavogt sesiu bei brolio demesi tik sau. Nesusikalbu absoliuciai, nes tik kazka bandau kalbet, paberia savo istorijos argumentus ir ausys uzklijuotos mano zodziams, jis pats protingiausias, jis viska zino, prasideda melagysciu istorijos ir kurybos. Nebeturiu kantrybes absoliuciai ir nieks jos nedalina, kad pasiimt unsure.gif kazkur eit dviese - tuoj istoriju kalnas, niekur jis nenori eit su manim, neidomu, lia lia lia, bureliai - baseina bandysiu ismust, kad priimtu. Dabar irgi, pamokos baigiasi 12-13val., turi gryzt 14val. namo, parsibasto 16val., kur tas valandas buvo - "nebuvo autobuso", o realiai as pati su tais autikais vazineju, tikrai buvo, grafika matau. Bandziau aiskintis - vos ne i atlapus kabinasi, kad nebuvo unsure.gif paskutiniai jo bajeriai: ispurkst visa oro gaiviklio flakona WC, isspurkst visa skutimosi zele is flakono, isdegint skyles plede, sulauzyt vartelius, lauzyt mazuju zaislus, plesyt drabuzius, pratybas suliejo rasalu, va uzuolaidas sudegino, apipaisytos sienos, iskapotas grindu laminatas ir t.t. verysad.gif viskas butu dzin, na nesiseka gal, jei nebutu daineles "cia ne as, as nieko nedariau"
zodziu nemoku atrakinti duru i jo vidu, seniau normaliai buvo, o sia vasara labai pasikeite, tapo tyli kiaule gilia sakni knisa. Nors.. ketvirtadieni kelias valandas prabuvau tik su juo, bendravom, ejom kartu i parduotuve, tai va uzuolaidas padabino matyt uz tai lotuliukas.gif et, reikia kazkaip susideliot viska, nesurankioju galu visiskai g.gif MB vaiku klausimu is vis pasiploves, dangstosi savo ligom, univeru, darbais, o man visa seimos uki tvarkyt neiseina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 10 rugsėjo 2011 - 19:30
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Gabe @ 2011 09 10, 19:28)
as pilnai suvokiu, kad jis sitaip demesi bando atkreipt, bet..


Gabe mazule,o jus kaip valgot? Ta prasme visi kartu vienu metu ar kas kada ir kur gali? Mum daug problemu nusimusa prie bendro stalo mirksiukas.gif

Mano mazieji ir viska darko doh.gif va jau 3 kompas per menesi suvarytas.paskutinis be klaveaturos knopkiu,tai spelioju kur kokia raide doh.gif
Atsakyti
Gabe, linksmuolis tas jusu dickis rolleyes.gif doh.gif kadangi man del darbo specifikos teko perskaityti kelias knygas apie vaikus ( smartass.gif ), tai va galu pasakyti kad toks destruktyvus elgesys rodo vaiko isteriska nora bet kokiu budu isreikalauti demesio ir meiles. galbut jam pasamoneje uzsifiksavo blogiuko vaidmuo, tad jis ir pats nebetiki kad gali buti geras. is tikruju tas uzuolaidu sudeginimas gali buti atsakas i tavo demesi, atseit - tu buvai man gera, o as vistiek blogas. doh.gif ir tu esi visiskai teisi, kad jis nori pavogti tave ir visas tavo jegas is brolio ir sesiu, nes jo "meiles rezervuaras" yra tuscias, ir reikia daug energijos ji uzpildyti. Patikek, kazka reikia daryti, nes prasides paauglyste, kai jusu sunus visai nutols nuo seimos g.gif
Labai nenoriu kad pagalvotum, jog moralizuoju cia ir vaidinu protinga, as tik pasakoju ka suzinojau pati ir manau kad tame yra tiesos. As pati turiu vidurineli, su kuriuo man sunkiau susisneketi. Bet va kaip tik sia vasara stengiausi daugiau laiko praleisti su Arturu, netgi ant ranku panesioju, laikydama sau ant keliu pratybas darom, klausineju patarimu ivairiais gyvenimo klausimais, tai drasiai galiu teigti kad jo sirdele siek tiek atsilo. Ziuresim kaip bus toliau. gyvename ir mokomes.
is tikruju sunkus tas darbas - buti mama cool.gif

Gabe, o kaip gi mokslai?
Atsakyti
jei man butu neidomios jusu nuomones, buciau apie tai nerasius, geriau keli patarimai ir zvilgsnis sviezias is sono 4u.gif

del mokslu, parasysiu veliau, ruosiu vyriausios tortadieni, lakstau akis isdegus ax.gif
Atsakyti
oi, su gimtadieniu! sveikinimai! happybday.gif
Atsakyti
Labas,

Gabes merginą su gimtadieniu 4u.gif

Mes vakar mažosios atšventėm trijų metukų sukaktį, o atrodo, kad visai neseniai gimdžiau. Ech...

Gabe, net nežinau, kaip elgčiausi Tavo situacijoj g.gif Blogai, kad tėvas nuo to reikalo "nusiplovęs". Pvz., pas mus šeimoj tėvo žodis yra paskutinis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žanin: 11 rugsėjo 2011 - 18:07
visas svenciancias paneles su gimtadieniu thumbup.gif

daugiau nekomentuosiu, viskas jau pasakyta mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu, vaisinam.. na ne naminis, bet skanus smile.gif
user posted image
Atsakyti
Labas 4u.gif

Noriu sito torto bigsmile.gif

QUOTE(Gabe @ 2011 09 10, 17:36)
Lutute, gi uz prievaizda dirbi prie statybu ar jau nebe?  g.gif


Dirbu ... doh.gif "Alio, Brangusis, o kaip ten tas skardas reik daryt? "Neturiu laiko, dabar susitikimas, daryk kaip reikia" Ir darau... Kaip reikia biggrin.gif

Mano visi trys namie - uzkime, skaudanciom gerklem ir baisia sloga. Reikalu koks simtas, teko siandien vienus palikti valandikei unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute @ 2011 09 12, 14:02)


Mano visi trys namie - uzkime, skaudanciom gerklem ir baisia sloga. Reikalu koks simtas, teko siandien vienus palikti valandikei  unsure.gif


Sveikatos 4u.gif
Atsakyti