Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

Vija, kokia pas jus masina, kad tokias ilgas keliones darot? paprastoj lengvojoj neistverciau su vaikais doh.gif na bet svarbiausia radot uzsiemimo 4u.gif

mane galutinai uzkniso tas juodas dryzius, na kiek galima, kur tas pilkas?.. uzvakar anytaII nachaliskai man pasake "nieko neveiki namie, tik guli prie kompo ir lasiakus augini, namus ir maista vyras gamina, dirba, vaikus augina, viskuom rupinasi, tu kalta del jo traumos" blink.gif taip ir likau issiziojus be amo.. mums garbes suteikia uzeidama kelis kart per metus, bet pasirodo ji viska zino, mato, jooo.. noreciau pamatyt kaip maniskis valgyt gamina ar namus tvarko bigsmile.gif lotuliukas.gif pasijauciau lyg i akis prispjaudzius butu kai as puse menesio kaip psichine draskausi. Na ner idealu ir neblizga kaip parodoj namai, vis gi 6 zmones gyvena, is ju 2 mazi vaikai, o ji mat palygino savo pilaite su mano butuku. Net namu pati nevalo, samdo zmogu, kad viska sveistu, gyvena tryse, ner mazu vaiku. Va siandien kazkas elektros instaliacijoj nuduso, ismetineja saugiklius, kol aiskinausi su prozektorium kas kur trumpina, iki pilnos laimes is akvos per burbuliatoriaus slanga vanduo lapatai ant grindu, viskas plauke, visa laime laiku pamaciau didele bala tease.gif kazkodel siom dienom baisiai nuskriausta pasijauciau, lyg ta bezdzionele is filmuko vis begu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 08 27, 21:31)
Vija, kokia pas jus masina, kad tokias ilgas keliones darot? paprastoj lengvojoj neistverciau su vaikais  doh.gif  na bet svarbiausia radot uzsiemimo  4u.gif 

Paprasta, nedidele scenic pas mus smile.gif O koks skirtumas kokia masina, juk kol vaziuojam vis tiek vaikai turi prisegti kedutese sedet, ar kemperis butu, ar masina. Mano drauge su uz musu mazesne 2 duru toyota ir dviem vaikais nuvaziuoja kasmet 1300km i viena puse ir atgal atostogu ir be sustojimu nakvoti smile.gif Mes tai stovinejam daug ir daugiau ne del vaiku si kart, o del saves, galvas pravedint nuo zyzimo biggrin.gif

O tu laikykis 4u.gif Neisivaizduoju kiek istverciau tokia situacija unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija23: 28 rugpjūčio 2011 - 09:10
QUOTE(olenka @ 2011 08 26, 20:56)

nagi jau laikas visoms grizti cia  biggrin.gif



Laba ,jo jo jau laikas mirksiukas.gif
Atsakyti
ura, iveikiau 2a. siukslyna.. bigsmile.gif tuo paciu ismokau isukt varztus i sienas, kad pakabint nuotraukas ir kt., nusipjoviau kartono plokstes kiek reikejo, prikaliau ir net tapeta uzklijavom su dicke draugiskai, kad graziau atrodytu jai prie rasomo stalo biggrin.gif na elektros netvarkysiu.. ne mano pasaukimas.. kaip ir visi planai ivykdyti siems metams vaiku kambaryje, kad butu jaukiau, daugiau erdves ir svariau (tikiuosi) ax.gif aisku, vis dar ner grindu dangos normalios, sienos - plokstes, palanges neblogai gal butu, bet tiek to. Siandien apsitarem abi, jog gal ir tapeta uzklijuot ant sienu neblogai butu, dviese kaip nors iveiktume, tik reiks pasiskaiciuot kiek tie tapetai kainuotu g.gif ir dar atliko sveikas Indres senosios loveles stalcius, mastau gal nupirkt ratukus, prisukt ir po panu lova pakist, nesimatytu tu smutkiu po lova, patogiau transportuot g.gif

labukas 4u.gif
Atsakyti
labas! 4u.gif
as jau po biski isikinkau i darbus. rolleyes.gif baigesi atostogos.
Atsakyti
Pamenu dar kai buvau maza maza pirmokele ar tai antrokele busima, tai tokia diena kaip si, toki vakara kaip sis ,pas mus namuose buvo sujudimas. Mamyte mane maude ,prause ,mazgojo kaip valiojo, paskum pyne kasas .Kamaroj pamerktos geles kazkokios kvepejo,ant duru rankenos nauja uniforma o sekcijoj pacioj matomiausios vietoj didziulis didziulis baltas kaspinas.Vakarienei nepamenu kas ,bet kazkas labai saldaus ir is senosios Tilzes.Ant stalo karsta giliu kakava.Spaudziu saujoj tecio duotu 50 !! kapeiku skirtu rytojaus ledams ir tas virpulys sirdelej ryt i mokyka bigsmile.gif ryt RUGSEJO PIRMOJI!

Tai sveikinimai jusu mokinukam, grazios sventes ir noro mokintis ,dometis bei tobuleti.

O jusu kokie prisiminimai toki regis visai nereiksminga vakara is vaikystes?
Atsakyti
QUOTE(vaidamile @ 2011 08 31, 20:56)
Pamenu dar kai buvau maza maza pirmokele ar tai antrokele busima, tai tokia diena kaip si, toki vakara kaip sis ,pas mus namuose buvo sujudimas. Mamyte mane maude ,prause ,mazgojo kaip valiojo, paskum pyne kasas .Kamaroj pamerktos geles kazkokios kvepejo,ant duru rankenos nauja uniforma o sekcijoj pacioj matomiausios vietoj didziulis didziulis baltas kaspinas.Vakarienei  nepamenu kas ,bet kazkas labai saldaus ir is senosios Tilzes.Ant stalo karsta giliu kakava.Spaudziu saujoj tecio duotu 50 !! kapeiku skirtu rytojaus ledams ir tas virpulys sirdelej ryt i mokyka bigsmile.gif ryt RUGSEJO PIRMOJI!

Tai sveikinimai jusu mokinukam, grazios sventes ir noro mokintis ,dometis bei tobuleti.

O jusu kokie prisiminimai toki regis visai nereiksminga vakara is vaikystes?


wub.gif prisiminimai ir man sukilo.. tik deja ta nakti dazniausiai vemdavau is to streso blush2.gif

psio, liko tik nusipraust paciai, aprankiot virtuve, kad aukle aparpuolio negautu ryte ir griut i lova..

jauciuosi kaip boba didvyre.. MB palydetas i ligoniu kasas del reabilitacijos skyrimo, vaikams geles nupirktos, suo apkirptas, valgyt isvirta, drauge nusprende, kad as beviltiska ir atlekus kirpykla pas mane namie padare, tai sedziu issivepus nudazyta, susukuota bigsmile.gif vaikams drabuziai suruosti, menesiniai bilietai papildyti, grindys.. apsimesiu, kad svarios ax.gif
visi issibegiosim rytais.. et, pirmi metai bus tokie, jaudinuosi kaip Indre reaguos i nauja grupe, niekaip nepavyko isaiskint, kad bus kita grupe, aukletojos doh.gif
Atsakyti
Laba rytas,

Gražios ir šviečios šventės visiems ir visoms 4u.gif

Atsakyti
sveikutės 4u.gif

Na ir kaip rugsėjis ? mokslai ?

Pas mus dičkis į Klaipėdą išvažiavo, mergina į mokyklą, mažius darželį tai tyluma ramuma ax.gif

Kaunietės koks pas jus oras ??? Ryt šunų paroda neįsivaizduoją ka ruoštis botų reiks an ne , nes pas mus visą savaitę lyja, šiandien rūbus nnnn kartų skalavo lotuliukas.gif
Atsakyti
man rugsejis kaip visada chaotiskas ir komplikuotas doh.gif
Juriui darzely stresas, nes pasikeite aukletojos ir patalpos. gerai kad nors vaiku pazistamu yra unsure.gif kol kas tetis rytais vedzios, nes mamos sirdis neatlaiko asaru blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2011 09 04, 14:12)
man rugsejis kaip visada chaotiskas ir komplikuotas  doh.gif
Juriui darzely stresas, nes pasikeite aukletojos ir patalpos. gerai kad nors vaiku pazistamu yra  unsure.gif kol kas tetis rytais vedzios, nes mamos sirdis neatlaiko asaru  blush2.gif

4u.gif žinok, ir geriau, kad tėtis šiuo reikalu apsiims 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ziuriu rami rugsejo pradzia cia. Pedagogems kantrybes, o visiem vaikuciams sekmes naujais mokslo metais 4u.gif

As tai pratinu mazaja prie darzelio, vakar ir siandien jau liko pietu miegoti wub.gif Smagu, o is kitos puses... Negi reiks eiti dirbti unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti