Įkraunama...
Įkraunama...

Trys auksiukai - ne riba

TRYS AUKSIUKAI - NE RIBA

user posted image

Kalbamės, dalinamės patirtimi, guodžiamės, juokiamės ir visaip kaip toliau bendraujam 4u.gif

Kad žinučių skaičius būsų didesnis biggrin.gif
Gabe 104
olenka 74
FF 56
Tarškutė 55
vaidamile 53
geguzevasaris 52
Vaima 48
vija23 34
Lexana 27
vakare-tyla 21
lutute 21
kerija 19
stonjur1 13
Tyna4 6
si1978 6
žanin 5
IngaKate 3
SuperBaba 1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tarškutė: 20 liepos 2011 - 06:41
oho first.gif
Atsakyti
as cian, tarskutei aciuks.gif
Atsakyti
Labas,

ačiū už naują temukę.

Kažkaip nebėra visai laiko prie kompo sėdėti, darbas - namai - vaikai. Žodžiu, rutina. Noriu kažko neįprasto, bet net pati nežinau, ko.
Atsakyti
Žanin, o iš kurios pusės tas neįprastas turi būti biggrin.gif

Labukas....

Gal žinot, kad nebrangiai nuomoja kokių 4 kambarių butą, o gal visai tik už mokesčius, ar kokią dalį namuko???
Atsakyti
QUOTE(Tarškutė @ 2011 07 20, 18:23)
Žanin, o iš kurios pusės tas neįprastas turi būti biggrin.gif

Labukas....

Gal žinot, kad nebrangiai nuomoja kokių 4 kambarių butą, o gal visai tik už mokesčius, ar kokią dalį namuko???


joa.. anytaII turi 4 kambariu buta, tvarkinga, su baldais ir t.t., nuoma - mokesciai, bet.. butas senamiestyje Vilniaus g., tai ziema uz sildyma ohoho.. doh.gif nezinau ar dabar turi nuomininkus, reiktu klaust blush2.gif

gryzom is gimtadienio, kazkaip pabuvau ne savo vezime, geriau jau buciau likus namie. Kokia isranki pasidariau blush2.gif
Atsakyti
Rodos ir tylejau, bet va, prasau, trecia vis tiek doh.gif

Atostogos vadinas... biski namie remonto, biski juros. Greiciau i darba, vaikai i darza/mokykla, o dar geriau as i LT viena biggrin.gif

Gabe, tai kur stoji?
Atsakyti
QUOTE(FF @ 2011 07 22, 00:16)
Rodos ir tylejau, bet va, prasau, trecia vis tiek doh.gif

Atostogos vadinas... biski namie remonto, biski juros. Greiciau i darba, vaikai i darza/mokykla, o dar geriau as i LT viena biggrin.gif

Gabe, tai kur stoji?


man rodos jos padirbo ta info.. as irgi lyg tylejau.. g.gif biggrin.gif

ten kur visai nenoriu lotuliukas.gif reikia pasibaigt reikala su verslo administravimu, gi paaukojau 2m. del papildomo balo stojimui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2011 07 22, 00:14)
man rodos jos padirbo ta info.. as irgi lyg tylejau..  g.gif  biggrin.gif

ten kur visai nenoriu  lotuliukas.gif  reikia pasibaigt reikala su verslo administravimu, gi paaukojau 2m. del papildomo balo stojimui  doh.gif


Reiks skustis cool.gif

Mokytis reik ten, kur traukia ir patinka tongue.gif Nes kitaip, tai labai nemiela pasidaro mirksiukas.gif

O as pasikartosiu, kad noriu tik darbo be jokiu mokslu ir kursu biggrin.gif Bet, kazkodel galvoju, kad tai ne man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarškutė @ 2011 07 20, 17:23)
Žanin, o iš kurios pusės tas neįprastas turi būti biggrin.gif



O, kad aš žinočiau... Tiesiog sumaištis širdyje ir galvoje...

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Vaje kol suradau lotuliukas.gif
Sveikos, matau atostogaujnciu sauniai cia ,labai graziu nuotraukyciu pasiziurejau, va ir Vaima pas mane kaiminystej lankes.Ech kada as i ta LT papulsiu?

FF tu juk kazkur netoli Oslo gyveni,ar jum nieko nenutiko? jeckau kaip gaila zmoniu kai tokia katastrofa ivyko verysad.gif

Bet ziuriu kuo toliau tuo labiau pastebiu ,kad zmoniu naglumui ribu isvis ner,atsibeldzia neispeja kada kas nori,ir dar sedi kiek pageidauja blink.gif kiba name gyvenu ,vietos da..ja netrugdom doh.gif

Tai va zeninuos ryt ir isprincipo tokia diena ir ne vieno svecio nekvieciau lotuliukas.gif sakau jau ir musu dauguma cool.gif beto visi jau ir taip prisibaliavojo musu saskaita iki soties,patys kalti ,kad lenda nekviesti ir juo lab neribotam tik jiem patogiu laiku blush2.gif varau parukt,reikia kila per nakti numest lotuliukas.gif
Atsakyti
Vaidamile, rytoj išteki? blink.gif

Oi, labas dienas. doh.gif
Atsakyti