Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(jblmami @ 2011 08 03, 00:49)
*As ir apie tas pacias kalkes.  Tai jus tik ant bizgiu juodu dureliu kalkes patyret?  O stiklo neturejot ir sakot kad blogai? g.gif

**Kitos forumietes posta citavau.
Del kalkiu duse: reik semyna ipratinti po dusenimosi nubraukti vandeni nuo pavirsiu. Nes netik ten kalkes bet ir muilas  biggrin.gif . Atsiprasau , kad ne i tema blush2.gif

Visu prirma ne tik ant blizgiu o ant juodu glianciniu, skirtumas patikekyte milziniskas. O stiklo namie turiu pakankamai kad spresti kaip butent jis valosi, nesakiau kad blogai, sakiau kad ne stebuklas, jei kalkes jau susidare tai be chemiju neatvalysi. Nesuprantu kodel pagalvojote kad esu pries stikla, tikrai nesu, tiesiog kada perskaiciau komentara kur taip giria ta stikla ir visiskai numenkina kitus pavirsius, pamaniau kad privalau pasidalinti savo patirtim tu kitu pavirsiu valymu.Del duso jus visiskai teisi, tikrai verta kaskart nusausinti dusa.
Atsakyti
QUOTE(soninta @ 2011 08 03, 12:58)
Na, jei ta tamsi kriauklės spalva derėtų su kažkuom, pvz kaitlente tai gal ir nieko būtų. Bet aš va užsisakiau šviesų stalviršį ir smėlio spavos kriauklę, nors svarstėm galimybė derinti pilką kriauklę prie orkaitės...


Derėtų su kaitlente, šaldytuvu (abu juodi bus) bei pati virtuvinio komplekto apačia bus tamsiai ruda. Tai manau, kad nieko blogo, dar dizainerės pasiklausiu... O gal kuri realiai esate mačius tokį variantą?
Atsakyti
mes baltam stalvirsiui pirkom balta plautuve is aquasanito. Pavyko gauti uz labai gera kaina (200Lt) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2011 08 02, 09:24)
o kaip vyksta pati procedura baldu gamintoju?
turit jau savo projekta, ir ivairios firmos pagal ji paskaiciuoja? nes tarkim as neturiu projekto, jei kreipsiuos i firma kokia, tai ji darys projekta, paskaiciuos, man pasirodys per brangu ar panasiai, eisiu i kita firma ir t.t.? bet ir tie projektai jei neuzsisakai baldu tai mokami butu?

Kaune visos firmos projekta padare nemokamai, tik neduoda "issinesimui: smile.gif, bet pasiziuri ir prisimeni juk
as ejau i daugeli firmu, vien del ideju, kaip galima butu isdestyt, bet pasigedau kurybingumo, visi klausia mazdaug kaip isivaizduoji, ir ta pati nupaiso, jokiu sprendimu
Atsakyti
QUOTE(liberty666 @ 2011 08 03, 17:27)
Kaune visos firmos projekta padare nemokamai, tik neduoda "issinesimui: smile.gif, bet pasiziuri ir prisimeni juk
as ejau i daugeli firmu, vien del ideju, kaip galima butu isdestyt, bet pasigedau kurybingumo, visi klausia mazdaug kaip isivaizduoji, ir ta pati nupaiso, jokiu sprendimu


O kokiose firmose buvai Kaune, ir kur labiausiai patiko, nes aš irgi šiuo metu bandau Kaune per firmas pavaikščioti, bet normaliausios kur buvau kolkas tik HANAK ir Roberto baldziai (bet irgi tik pabraize plius minus kas kur turetu buti paklausinėjusi dizainerė , bet nieko nepasiūlė įdomesnio ir pan.) g.gif
Nors aš ir pati visiškai neapsisprendusi kol kas ko noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maklere @ 2011 08 03, 17:53)
O kokiose firmose buvai Kaune, ir kur labiausiai patiko, nes aš irgi šiuo metu bandau Kaune per firmas pavaikščioti, bet normaliausios kur buvau kolkas tik HANAK ir Roberto baldziai (bet irgi tik pabraize plius minus kas kur turetu buti paklausinėjusi dizainerė , bet nieko nepasiūlė įdomesnio ir pan.)  g.gif
Nors aš ir pati visiškai neapsisprendusi kol kas ko noriu  biggrin.gif

Buvau Nabuke( cia ko gero buvo protingiausia ir kurybiskiausia moteriske, daug ideju tikrai geru pasiule, bet as nebegalejau keist orkaites ir gartraukio , siaip patiko, cia savanoriu pr), tada Hanak( du kart buvau, antra kart pasikviete patys, bet vyrukas kurois projektuoja vel buvo isvaziaves, tai tokia jauna mergaite ka suprato paaiskino, siaip brangiausiai paskaiciavo), Artyje yra dvi virtuves firmos, nzn kaip vadinas, paslaugus bet nieko naujoi; "patogi virtuve"- paskaiciavo nebloga kaina, bet pasakiau , kad kiturr pigiau paskaiciavo, tai ir jie tada pigiau iki tos pacios kainos, tik kad uzsisakytume, nelabai kazkaip man jie patikimi pasirode, plius ,kas tikrai nepatiko, skambindavo kasdien ir klausinejo ar uzsisakysiu, nusibodo gerokai;"liepa" baldai mums dare bute, tikrai viskuo patenkinti, labai gera kaina pritaike, jau buciau pas juos uzsisakius, bet paskui nutarem uzsisakyt"boruna", nes vyras salia dirba, tai su jais bendrauja, nuolaidele didesne gavom
dar sasnausko g kazkokie baldai"rovena"ar kazkas pan, tai garazinaii tokie, bet viska sneka sazinnigai, kas ir kaip, nuo A iki Z
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 08 03, 12:21)
Derėtų su kaitlente, šaldytuvu (abu juodi bus) bei pati virtuvinio komplekto apačia bus tamsiai ruda. Tai manau, kad nieko blogo, dar dizainerės pasiklausiu... O gal kuri realiai esate mačius tokį variantą?


Aš taip pat planuoju daryti, šviesus stalviršis ir tamsi akmens masės kriauklė derės su spintelių apačia ir juoda kaitlente, manau atrodys gerai, kaškur esu mačiusi taip . O kokį stalviršį jum rekomendavo ?
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2011 08 02, 12:28)
noriu paklausti mergaiciu, kurios jau turi virtuves tamsiai sokoladines/wenge ar panasiu spalvu, ar neteplios virtuves? ar nesimato kiekvienas nukrites vandens laselis ar pirstu antspaudas? busiu labai dekinga uz atsakymus 4u.gif


turiu apatines spinteles wenge Egger firmos plokstes ,ji nera lygi,o grubleta ,prieziuros tikrai reikia minimaliai jai ,nes stalciai be rankenu tai tikejausi kad matysis prisilietimai ,bet ne smile.gif

QUOTE(perla30* @ 2011 08 02, 19:14)
Sveikos, kas gali pasakyti koks šioje foto stalviršis, kaip jis vadinasi, noriu ir aš tokio šviesaus , nu bet pas baldininką tokios neužmačiau  doh.gif , pas jį daugiau tamsūs buvo
Gal maždaug žinote kas, o gal kas turite tokį kreminį, šviesų ?

pas mane stalvirsis sis F558 Balta, Unica is tolo atrodo baltai kreminis ,taskiukai tik priejus visai pasimato
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Osera: 03 rugpjūčio 2011 - 17:31
Merginos ar kas nors turit ar matėt realiai viryklę virtuvėj kampe? Ta prasme kaip kriauklės būna tai viryklę taip kampe. Kažin ar patogu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maklere @ 2011 08 03, 17:53)
O kokiose firmose buvai Kaune, ir kur labiausiai patiko, nes aš irgi šiuo metu bandau Kaune per firmas pavaikščioti, bet normaliausios kur buvau kolkas tik HANAK ir Roberto baldziai (bet irgi tik pabraize plius minus kas kur turetu buti paklausinėjusi dizainerė , bet nieko nepasiūlė įdomesnio ir pan.)  g.gif
Nors aš ir pati visiškai neapsisprendusi kol kas ko noriu  biggrin.gif

pabandykit arpolis.lt (jie ten silainiuose) man labai patiko dizainere, ideju nestokoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2011 08 03, 19:18)
Merginos ar kas nors turit ar matėt realiai viryklę virtuvėj kampe? Ta prasme kaip kriauklės būna tai viryklę taip kampe. Kažin ar patogu?  4u.gif


Neteko taip matyti, bet net neįsivaizduoju kaip taip galėtų būti. Kriauklės tai yra specialiai į kampus gaminamos, tokios kaip dvigubos. O kaip viryklė ten įmontuoti neįsivaizduoju...
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2011 08 03, 20:18)
Merginos ar kas nors turit ar matėt realiai viryklę virtuvėj kampe? Ta prasme kaip kriauklės būna tai viryklę taip kampe. Kažin ar patogu?  4u.gif

kaune sba salone tai tikrai yra virykle , o virsuje galingas gartraukis kampinis.
Atsakyti