Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(balla @ 2011 09 21, 10:09)
Dar aš su patogiais klausimais  biggrin.gif  - o kaip su įfrezuojamom rankenėlėm, ar patogios jos atidarinėjant stalčius?
Pvz. user posted image ar tokie user posted image


O ar bandet kazkur realiai pasiziureti pavyzdi tokiu rankeneliu? Nes buvau uzsidegusi tokias susideti savo viruveje, bet kai palieciau metalo krasta atidarytu dureliu tai dingo noras labai greitai, nes krastai labai astrus, ten pjautinis metalas. doh.gif
Atsakyti
Na va ir mano virtuvyte, tik nuotraukoje grindys atrodo labai tamsios, nors realiai yra sviesios kremines, ir dar nebaigta sienele tarp spinteliu, ten bus laminuotas stiklas, na gal dazytas stiklas sugalvosiu. Ryt atvaziuoja meistrai, tai ivertinsim situacija ir ziuresiu ka issirinksiu biggrin.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilimex: 21 rugsėjo 2011 - 21:36
QUOTE(vilimex @ 2011 09 21, 22:35)
Na va ir mano virtuvyte, tik nuotraukoje grindys atrodo labai tamsios, nors realiai yra sviesios kremines, ir dar nebaigta sienele tarp spinteliu, ten bus laminuotas stiklas, na gal dazytas stiklas sugalvosiu. Ryt atvaziuoja meistrai, tai ivertinsim situacija ir ziuresiu ka issirinksiu  biggrin.gif

user posted image
user posted image


vilimex labai grazi virtuve thumbup.gif
Atsakyti
vilimex fainai, o kaip atsidaro apatiniai stalciai? ta prasme uz kur paimti, ar paspausti ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 09 21, 22:44)
vilimex fainai, o kaip atsidaro apatiniai stalciai? ta prasme uz kur paimti, ar paspausti ar kaip?


Rankeneles ifrezuotos, va tokios kaip cia
user posted image

Dekui uz pagyrimus 4u.gif O stalciu apacioj ne tiek daug kaip atrodo, is kaires du stalciai ir vidinis irankiu, toliau indaplove, toliau ukine spintele, ant kitos sienos kargo krepsys, ir vel du gilus stalciai puodams, na ir saldytuvas biggrin.gif tiesiog ant visu spinteliu daryta stalciu imitacija, kad islaikyti simetrija ir vientisa linija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 09 21, 11:09)
Dar aš su patogiais klausimais  biggrin.gif  - o kaip su įfrezuojamom rankenėlėm, ar patogios jos atidarinėjant stalčius?
Pvz. user posted image ar tokie user posted image

Pas mano tevus tokie, tai tiesa sakant siaubas, visas nagus nulauzau ypac kai paskubom atidaryneju, na gal ne beda tie nagai, bet kai ataugini pvz. sventem ir kaip tik ta vakara puse ju luzta vos ne iki mesos tai nelabai patenkinta lieki.Pas juos kaip paveikslelyje virsui, tai tikrai kaupiasi nesvarumai. Zodziu as labai nekokios nuomones apie jas esu, bet mama nagu neaugina tai jai tik valymas kliuna.

QUOTE(xde @ 2011 09 21, 22:58)
"Senukuose" užmačiau plačias blizgias plastikines dailylentes,taip pat ir sienų dangą lakštais kaip plytelių imitacija.Ar tokie variantai(ypač įdomu nuomonė dėl dviejų horizontalių dailylenčių tarpui panaudojimo) negali būti naudojami tarpui tarp spintelių?

Nenoriu nieko izeisti, bet mano nuomone apie tas imitacijas nekokia. Labai jau kazkaip na pigiai, prastai atrodo, net nezinau kaip paaiskinti.Jau geriau tikros pacios pigiausios plyteles negu ta plastmasine imitacija, beje jei kalbam apie ta pati tai ji net ne plastmasine o is medzio pliauso, na laminuota popierine galima pasakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 21 rugsėjo 2011 - 22:18
QUOTE(vilimex @ 2011 09 21, 22:35)
Na va ir mano virtuvyte,...

O Dieve, kaip as alpstu del baltos blizgios virtuves. Labai grazu.
Pavydziu baltu pavydu smile.gif
Vakar buvau audejo baldu centre ir priejau prie blizgios, o pardaveja sako: "nepatariu blizgia darytis. Labai brangu. Kaina kokybes neatitinka. Kampai nusilupa, skilinieja pavyrsius."
Maniau ja nuzudysiu uz tai, kad mano svajones sugriove.
Ka dabar daryt del blizgumo nezinau.
bet as noriu noriu noriu wub.gif wub.gif wub.gif biggrin.gif

Kas tas kargo krepsys?
Atsakyti
labai labai grazi virtuve VILIMEX. Pastebejau kad visos darosi is dazytos tos plokstes... bet ji juk daug brangesne aisku grazesne ... o ta nedazyta blizgia gal kas daresi>? kaip ji devisi?
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2011 09 21, 22:35)
Na va ir mano virtuvyte


labai patiko orkaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2011 09 21, 22:35)
Na va ir mano virtuvyte, tik nuotraukoje grindys atrodo labai tamsios, nors realiai yra sviesios kremines, ir dar nebaigta sienele tarp spinteliu, ten bus laminuotas stiklas, na gal dazytas stiklas sugalvosiu. Ryt atvaziuoja meistrai, tai ivertinsim situacija ir ziuresiu ka issirinksiu  biggrin.gif

user posted image
user posted image


Labai grazu smile.gif , o koks fasadas dazytas ar laminuota plokste?? smile.gif
Atsakyti
vilimex, o jums nepersimatančios orkaitės durelės netrugdo kepti? buvau tokią įsigijusi ir gražinau, kai pamačiau, jog nieko nematau per dureles, kokius morengus iškepti be šancų, arba man niekas nesugebėjo paaiškinti iš gorenje atstovų, kaip tai padaryti. Ir beje, specifikacijose niekur neparašytas šitas dalykas, todėl be problemų pardavėjas priėmė atgal.

O virtuvė fantastiška, man labai gražu, kad ir stalviršis šviesus wub.gif

Gal galėtumėte pasakyti, koks pas jus plintusiukas ant stalviršio ir kokiais dažais dažytas tarpas, ten dažyta lyg? AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2011 09 21, 22:35)
Na va ir mano virtuvyte, tik nuotraukoje grindys atrodo labai tamsios, nors realiai yra sviesios kremines, ir dar nebaigta sienele tarp spinteliu, ten bus laminuotas stiklas, na gal dazytas stiklas sugalvosiu. Ryt atvaziuoja meistrai, tai ivertinsim situacija ir ziuresiu ka issirinksiu  biggrin.gif

Mano svajoniu virtuve wub.gif bet pataupiau pinigelius ir bijau, kad tik netektu nusigrauzti nagus doh.gif
Atsakyti