Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Eljerny @ 2011 09 20, 10:34)
Mums suprojektavo butent toki, 2 in 1 ir platu, viskas kaip parodyta nuotraukoje, tik spalva ir plokste kitokia. Apziurejau salone, tai man pasirode labai patogu, apatiniam stalciuje planuoju laikyti puodus, nervina kai sugrusti puodai ir keptuves i maza spintele. Sitas variantas man labai patiko smile.gif

QUOTE(Forgete @ 2011 09 20, 10:48)
pas mus irgi toks variantas, man labai  thumbup.gif

QUOTE(Svajone_25 @ 2011 09 20, 14:06)
Man asmeniskai nei dideli stalciai nepatinka (nes i juos puodu nededu), nei tas vadinamas 2x1. Turejo tevai toki, tai man nepatiko, todel pas save tokio nedariau. Bet aisku cia skonio reikalas. pasakiau savo nuomone.  4u.gif

Ačiū už visas nuomones 4u.gif
Pas mane puodai, keptuvės stalčiuje bus laikomi. Kažkaip man svarbiausia, kad virtuvėje būtų patogu. O jau po to grožis wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balla: 20 rugsėjo 2011 - 13:49
QUOTE(balla @ 2011 09 20, 09:21)
Dar aš su klausimu - ar patogūs platūs stalčiai? Tarkim 1,20 m pločio?
Ir dar ar patogu, kai būna bloke du stalčiai? Ar jie ne per gilūs? O tarkim vienam stalčiuj vidinis stalčiukas.


Pas mane yra vienas blokas stalciu 1,2 m plocio. Man patogu, telpa kas planuota, geri begeliai todel su darinejimu nera bėdų. Ypač gerai išimant indus iš indaplovės - visas indaplovės turinys susideda į tą stalčių bloką ir visrš jo kabančia spintelę.
Dėl vidinio nežinau. Aš pagalvojus visgi pasirinkau du atskirtus (siauras viršuje įrankims. O kitam bloke, kur reikėjo vieno gilaus stalčiaus, tik vizualiai padarė du priekius ant vieno gilaus stalčiaus.
Pas mane 1,2 m pločio stalčių bloke yra toks pasidėjimas:
siauras viršutinis - visi šaukštai, virtuvės smulkūs įrankiai (skustukai, mėsmalės dalys, plaktukas), tarkos, pjaustymo lentutės.
Po juo esančiam vidutinio gylio - lėkštės ir dubenėliai;
Apatiniam giliam - puodai ir keptuvai.
Čia mano virtuvės vaizdas - vidurinis stalčių blokas yra 1,2 m, šoniniai po 1 m.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2011 09 20, 14:49)
Pas mane yra vienas blokas stalciu 1,2 m plocio. Man patogu, telpa kas planuota, geri begeliai todel su darinejimu nera bėdų. Ypač gerai išimant indus iš indaplovės - visas indaplovės turinys susideda į tą stalčių bloką ir visrš jo kabančia spintelę.
Dėl vidinio nežinau. Aš pagalvojus visgi pasirinkau du atskirtus (siauras viršuje įrankims. O kitam bloke, kur reikėjo vieno gilaus stalčiaus, tik vizualiai padarė du priekius ant vieno gilaus stalčiaus.
Pas mane 1,2 m pločio stalčių bloke yra toks pasidėjimas:
siauras viršutinis - visi šaukštai, virtuvės smulkūs įrankiai (skustukai, mėsmalės dalys, plaktukas), tarkos, pjaustymo lentutės.
Po juo esančiam vidutinio gylio - lėkštės ir dubenėliai;
Apatiniam giliam - puodai ir keptuvai.
Čia mano virtuvės vaizdas - vidurinis stalčių blokas yra 1,2 m, šoniniai po 1 m.

Visgi visi platūs stalčiai, o kokia furnitūra? Blum ar Hettich? Mačiau anksčiau tavo virtuvę - smagi tokia wink.gif Bent jau iš foto vizualiai nesimato stalčių pločių skirtumo.
Pas mane į tą bloką turėtų susidėti dar ir puodukai su stiklinėmis, tik jau puodai ir keptuvai kitam bloke, nes nebus viršutinių spintelių pas mane.
Dar apie tą kitą bloką, kur vienas gilus stalčius, tai kitas stalčius irgi pogilis gaunas? Šiaip tai gera idėja palikt fasadą tik kaip imitaciją trijų stalčiųsmile.gif Reiks būtinai apsvarstyti. Jei dar būtų įmanoma foto pamatyti kaip ten viduj atrodo, būčiau begalo dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balla: 20 rugsėjo 2011 - 14:11
QUOTE(Trapuciukas @ 2011 09 19, 17:20)

Pirminis variantas
user posted image



Šaldytuvą palikčiau taip kaip yra, nes jei kelti prie durų tai dar labiau optiškai mažins virtuvės plotą. Stiklinių spintelių visai nedaryčiau, kaip jau kažkas sakė tai tikrai bus ką dėti į spinteles ir tikrai ne viskas turėtų būti matoma. O Kriauklę tai tiktai prie durų ir virš jos dar spintelę daryčiau. Spinteles kampines turbūt drayčiau 90 laipsnių kampu, nes daugiau vietos atsiranda. Nors jeigu ten darbastalis gal ir patogiau taip kaip dabar yra. Na o višutinės spintelės tai tikrai chaosas, labai netvarkingai atrodo schmoll.gif

Na o dėl spavų tai rinkčiausi šviesias, nes virtuvė mažytė, nereiktų apkrauti dar ir tamsiais daiktais, kad nesigautų kaip sandėliukas g.gif
Atsakyti
Musu projektas (neturiu el.formato, teko forografuoti is popierinio), tik dar neapsisprendem del virtuves sienos doh.gif stiklas, plyteles, metalas unsure.gif nesugalvoju doh.gif
user posted image


Salone nufotkinau stalciu, apie kuri buvo kalbeta auksciau, turesiu ji po kaitlente
user posted image

Bus imontuotas toks vyno saldytuvas
user posted image

Prie baltos spalvos priderinom sidabrines spalvos orkaite ir mikrobangine, kaip veidrodis, visi pirstu antspaudai matysis doh.gif bet noriu wub.gif
user posted image

Ir indukcine kaitlente be remelio, tik pas mus bus 4 degikliu
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eljerny: 20 rugsėjo 2011 - 15:02
Pabandžiau pavaizduot Trapučiuko virtuvę kaip įsivaizduoju. Čia labai ant greičio papaišiau, tai spalvos pirmos pasitaikiusios, bet kaip jau sakiau rinkčiausi šviesias. Šaldytuvai alno nepatinka tai dėjau aukšta spintelę. Taigi mikrobangę būtų galima arba virš šaldytuvo jeigu ne per aukštai arba pvz. ten kur antram variante permatoma spintutę įtaisiau g.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2011 09 20, 14:49)
Pas mane yra vienas blokas stalciu 1,2 m plocio. Man patogu, telpa kas planuota, geri begeliai todel su darinejimu nera bėdų. Ypač gerai išimant indus iš indaplovės - visas indaplovės turinys susideda į tą stalčių bloką ir visrš jo kabančia spintelę.
Dėl vidinio nežinau. Aš pagalvojus visgi pasirinkau du atskirtus (siauras viršuje įrankims. O kitam bloke, kur reikėjo vieno gilaus stalčiaus, tik vizualiai padarė du priekius ant vieno gilaus stalčiaus.
Pas mane 1,2 m pločio stalčių bloke yra toks pasidėjimas:
siauras viršutinis - visi šaukštai, virtuvės smulkūs įrankiai (skustukai, mėsmalės dalys, plaktukas), tarkos, pjaustymo lentutės.
Po juo esančiam vidutinio gylio - lėkštės ir dubenėliai;
Apatiniam giliam - puodai ir keptuvai.
Čia mano virtuvės vaizdas - vidurinis stalčių blokas yra 1,2 m, šoniniai po 1 m.
user posted image


thumbup.gif labai grazu thumbup.gif

As turiu klausima(ne i tema blush2.gif ), kokios cia pas jus grindys? Panasu i liejamas, nes nesimato siuliu? g.gif rolleyes.gif


Atsakyti
Tomike,super man antras varianatas. smile.gif
Atsakyti
Labai aciu uz patarimus smile.gif Atsizvelgdama i juos, perdariau virtuves maketa ir..
O kaip Jums sitas virtuves variantas?

user posted image



virgaxxx virtuves dizainas smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2011 09 20, 13:49)
Čia mano virtuvės vaizdas - vidurinis stalčių blokas yra 1,2 m, šoniniai po 1 m.


Labai graži virtuve! Man irgi įdomu,kokios grindys,marmoleumas gal? Kiek jis kainuoja,kas jį lieja? Ir dar kokios jūsų spintelių durelių plokštės?kuri spalva?

Jau seniau klausiau, gal kas žino apie proform plokštes ? lenkiškos,bet kokybiškos,išsispaudžia durelės visaip ,yra blizgios ir ne.Nerandu aš internete.

Įdedu savo planuojamą virtuvę, tik man norisi kažko įdomesnio,nes pačios virtuvės plotas 15m2,plius kartu su svetaine bus.paveiksliukas,kad aiškiau įsivaizduot visą plotą. Šaldytuvu nenorėčiau užbaigti visą liniją.(projektuką padėjo sustatyti formietis,gal nepyks ,kad įdėjau)Į spalvas nežiūrėti.

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 20 rugsėjo 2011 - 18:28
QUOTE(Eljerny @ 2011 09 20, 16:00)
Musu projektas (neturiu el.formato, teko forografuoti is popierinio), tik dar neapsisprendem del virtuves sienos  doh.gif stiklas, plyteles, metalas  unsure.gif nesugalvoju  doh.gif

Šito ir aš dar nežinau, kolkas paliksim sienas tokios kokios yra. Vėliau galvosim. Nes dabar net nežinau ko norėčiau.


QUOTE(Trapuciukas @ 2011 09 20, 18:52)
Labai aciu uz patarimus  smile.gif  Atsizvelgdama i juos, perdariau virtuves maketa ir..
O kaip Jums sitas virtuves variantas?

Šitas variantas manau, daug geresnis. Ypač vietos atžvilgiu, iki lubų spintelės pravers wink.gif

Airise, plotas panašus kaip pas mane. Tik tiek, kad langų pas tave nėra. Tikrai tokia nemaža virtuvė gaunas. Įdomesnio g.gif Gal kaip tik viskas slypi paprastume wink.gif
Kažkur skaičiau apie patogią virtuvę, tai rašė, kad viryklė, šaldytuvas ir plautuvė vienas nuo kito turi būti netoliau kaip 3 m. Kokie pas tave sienų atstumai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balla: 20 rugsėjo 2011 - 18:31
priekinė ilgoji siena 4.77,iš dešinės siena 3.22.
O įdomesnio tai galvoju,gal ten kur dabar šaldytuvas -kokį pusbarį ,ar spintelę su stiklais ,gal aukštesnę kokią,ar atskirai gražią indaują pastatyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 20 rugsėjo 2011 - 18:35