Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

[quote=Trapuciukas,2011 09 19, 17:20]
Sveikos smile.gif

Jungiuosi ir as i Jusu gretas smile.gif Buto remonto darbai jau i pabaiga, tad metas pradeti galvoti apie virtuves baldelius. Tik beda ta, kad labai jau maza ta musu virtuve. Tad noreciau sulaukti Jusu patarimo kaip geriausiai/praktiskiausiai galima isnaudoti esama erdve.
Dujines virykles vieta keistis negali. Taip pat noretume, kad butu mikrobangu krosnele.

Pirminis variantas
user posted image

Mano virtuve, taippat maza, bet as delto ir renkuosi tik baltas, ar sviesias spalvas, kad, bent jau optiskai didintu erdve smile.gif Tik nepatariu rinktis juoda kaip jusu projeke virtuvini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trapuciukas @ 2011 09 19, 17:20)
Sveikos  smile.gif
Pirminis variantas

* saldituvas uzdengs sviesa nuo lango. tas kampas bus tamsus. jeigu ji pastatyti prie kambario duru?
* mikrobangine labai aukstai, apsipilsit karsta siuba kai isiminiesit wink.gif
* daug kur skaiciau, kad kampinemis kriauklemis nepatenkintos seimininkes. erdve uz krano nenaudojama.
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2011 09 19, 22:32)
* saldituvas uzdengs sviesa nuo lango. tas kampas bus tamsus. jeigu ji pastatyti prie kambario duru?
* mikrobangine labai aukstai, apsipilsit karsta siuba kai isiminiesit wink.gif
* daug kur skaiciau, kad kampinemis kriauklemis nepatenkintos seimininkes. erdve uz krano nenaudojama.


Musu virtuve panasi. Saldytuvas stovi prie duru. Is kitos duru puses issikisimas labai mazas, apie 30 cm, tai i ji palei duris ikomponuota spinta iki lubu su nisa mikrobangei, kuria rinkomes nedidele, kad tilptu. Spinteles kampu, bet kriaukle ne kampine, o palei saldytuva, nepatogu - apsitasko visas saldytuvo sonas.
Jei sienos ryskiai geltonos, tai spinteles rinkciaus sviesesnes keliais tonais ir kuo ramesne spalva arba balta.

Dabar kaip tik rasau virtuvej. Vis tik, jei saldytuvas graziai isipaisytu i kampa prie lango ir jo neuzstotu, tai saldytuva palikciau taip kaip breziny (mums trukdo duju vamzdziai), virtuve atrodytu zymiai erdvesne

Dar breziny virsutines spinteles gana keistai pasirinktos, jose tikrai galima "islauzti" patogesne vieta mikrobangei. Ir jei apacia istrizu kampu, tai vizualiai ir virsus toks pats "prasosi"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 19 rugsėjo 2011 - 22:12
QUOTE(Doly @ 2011 09 19, 15:08)
Merginos, kurios turite blizgancius virtuvinius, nuraminkit, kad jos mera tokios teplios smile.gif .Projektuotojas atkalbineja, sako turesit vargo. na as mastau balta blizgu, tik va nebezinau, ka daryti ar imti tai ko noriu ar vsigi ziureti i praktiskuma 4u.gif


Dziaugiuosi savo sviesia blizgia virtuve mazdaug pora savaiciu, ryt baldininkai padarys galutinius darbus ir ikelsiu nuotraukyte wink.gif Pries kokius 4metus kai isirenginejau bute virtuve, dariau is LMDP, aisku spalva ir faktura buvo labai dekinga, galejau karta i menesi valyti, nieko nesimatydavo, dabar kai MDF reikia pavalyti dazniau, nes matosi pirstu antspaudai, ypac ant saldytuvo, kuris darinejasi dazniausiai. Bet valosi labai lengvai, uztrunku pora minuciu, kad pereiciau fasadus su sausa sluoste biggrin.gif Jei butu tamsus MDF, tada pirstu antspaudai labai matytusi ir prieziuros daugiau reikalautu mirksiukas.gif

QUOTE(Trapuciukas @ 2011 09 19, 17:20)
Sveikos  smile.gif

Jungiuosi ir as i Jusu gretas smile.gif Buto remonto darbai jau i pabaiga, tad metas pradeti  galvoti apie virtuves baldelius. Tik beda ta, kad labai jau maza ta musu virtuve. Tad noreciau sulaukti Jusu patarimo kaip geriausiai/praktiskiausiai galima isnaudoti esama erdve.
Dujines virykles vieta keistis negali. Taip pat noretume, kad butu mikrobangu krosnele.

Pirminis variantas
user posted image

Is anksto dekoju uz patarimus  4u.gif
Papildyta:
Beje, sienu spalva bus tokia:
user posted image

Kaip manote kokios spalvos baldai/stalvirsis labiausiai tiktu?  smile.gif


*Kokio aukscio saldytuvas, kad mokrobange pakelet virs jo? ar bus patogu naudotis?
*Del stikliniu spinteliu, man atrodo butu graziau padaryti tris mazesnes spinteles vietoj dvieju (cia tos, kur yra salia gartraukio is kaires)
*jei kriaukle kampine, tai ir virsuj spintele daryciau kampine. Nors del patogumo, manau butu praktiskiau kriaukle kelti prie kaires sienos,tada turetumet apie 60cm laisvo darbastalio prie dujines ir tiek pat is kitos kriaukles puses.
Atsakyti
QUOTE(Žiemos angelas @ 2011 09 19, 16:05)
O tokiai kaitlentei reikia kažkokio specialaus galingesnio laido elektrai?


Jei neklystu, reikalingas trifazis laidas smile.gif Nes į paprastas rozetes eina vienfaziai laidai smile.gif

QUOTE(Y2K @ 2011 09 19, 23:54)
Dabar kaip tik rasau virtuvej. Vis tik, jei saldytuvas graziai isipaisytu i kampa prie lango ir jo neuzstotu, tai saldytuva palikciau taip kaip breziny (mums trukdo duju vamzdziai), virtuve atrodytu zymiai erdvesne


Visiškai sutinku, jokiais būdai nestatyčiau šaldytuvo prie durų, tikrai optiškai mažins erdvę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 09 20, 08:36)
Jei neklystu, reikalingas trifazis laidas  smile.gif Nes į paprastas rozetes eina vienfaziai laidai  smile.gif


klystate, nebutina trifazio
Atsakyti
Dar aš su klausimu - ar patogūs platūs stalčiai? Tarkim 1,20 m pločio?
Ir dar ar patogu, kai būna bloke du stalčiai? Ar jie ne per gilūs? O tarkim vienam stalčiuj vidinis stalčiukas. Pvz, kaip čia : user posted image
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 09 20, 08:21)
Dar aš su klausimu - ar patogūs platūs stalčiai? Tarkim 1,20 m pločio?
Ir dar ar patogu, kai būna bloke du stalčiai? Ar jie ne per gilūs? O tarkim vienam stalčiuj vidinis stalčiukas. Pvz, kaip čia : user posted image

Mums suprojektavo butent toki, 2 in 1 ir platu, viskas kaip parodyta nuotraukoje, tik spalva ir plokste kitokia. Apziurejau salone, tai man pasirode labai patogu, apatiniam stalciuje planuoju laikyti puodus, nervina kai sugrusti puodai ir keptuves i maza spintele. Sitas variantas man labai patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eljerny: 20 rugsėjo 2011 - 09:35
QUOTE(Eljerny @ 2011 09 20, 10:34)
Mums suprojektavo butent toki, 2 in 1 ir platu, viskas kaip parodyta nuotraukoje, tik spalva ir plokste kitokia. Apziurejau salone, tai man pasirode labai patogu, apatiniam stalciuje planuoju laikyti puodus, nervina kai sugrusti puodai ir keptuves i maza spintele. Sitas variantas man labai patiko smile.gif

pas mus irgi toks variantas, man labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 09 20, 09:47)
klystate, nebutina trifazio


Klystu dėl to, kad kaitlentė pajungta ant trifazio laido blush2.gif Mūsų kaitlentė iš tikro pajungta ant dvifazio. O trifazių laidų būna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trapuciukas @ 2011 09 19, 17:20)
Sveikos  smile.gif

Jungiuosi ir as i Jusu gretas smile.gif Buto remonto darbai jau i pabaiga, tad metas pradeti  galvoti apie virtuves baldelius. Tik beda ta, kad labai jau maza ta musu virtuve. Tad noreciau sulaukti Jusu patarimo kaip geriausiai/praktiskiausiai galima isnaudoti esama erdve.
Dujines virykles vieta keistis negali. Taip pat noretume, kad butu mikrobangu krosnele.

Pirminis variantas
user posted image

Is anksto dekoju uz patarimus  4u.gif
Papildyta:
Beje, sienu spalva bus tokia:
user posted image

Kaip manote kokios spalvos baldai/stalvirsis labiausiai tiktu?  smile.gif



Kas darė projektuką? Patys ar meistrai kokie?
1. Simetrija- stenkitės išlaikyti simetriją tarp virsutiniu spinteliu aukscio ir plocio, virtuvė mažutė nedarykit bardako dedami spinteles.
2.Nedeciau tiek daug stiklu - virtuve mazute, reikes vietos rakandam pasideti kurie tikrai persimato per stiklus.
3. Prtariu del mikrobanges - per aukstai.
4. Kodėl viršutinės spintelės ne iki pat durų?
5. kriauklę įdėjote į pačią didžiausia spintelę - kuri galėtu buti panaudojama daiktu, puodų pasidėjimui.

Čia keli pastbėjimai, gal bus naudingi pemastant projektuką. Sekmes 4u.gif


Štai ką turiu mintyje minėdama simetriją:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bananamio: 20 rugsėjo 2011 - 12:35
QUOTE(balla @ 2011 09 20, 09:21)
Dar aš su klausimu - ar patogūs platūs stalčiai? Tarkim 1,20 m pločio?
Ir dar ar patogu, kai būna bloke du stalčiai? Ar jie ne per gilūs? O tarkim vienam stalčiuj vidinis stalčiukas. Pvz, kaip čia : user posted image


Man asmeniskai nei dideli stalciai nepatinka (nes i juos puodu nededu), nei tas vadinamas 2x1. Turejo tevai toki, tai man nepatiko, todel pas save tokio nedariau. Bet aisku cia skonio reikalas. pasakiau savo nuomone. 4u.gif
Atsakyti