Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Merginos, kurios turite blizgancius virtuvinius, nuraminkit, kad jos mera tokios teplios smile.gif .Projektuotojas atkalbineja, sako turesit vargo. na as mastau balta blizgu, tik va nebezinau, ka daryti ar imti tai ko noriu ar vsigi ziureti i praktiskuma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Doly @ 2011 09 19, 15:08)
Merginos, kurios turite blizgancius virtuvinius, nuraminkit, kad jos mera tokios teplios smile.gif .Projektuotojas atkalbineja, sako turesit vargo. na as mastau balta blizgu, tik va nebezinau, ka daryti ar imti tai ko noriu ar vsigi ziureti i praktiskuma 4u.gif


As darysiu tik su blizgia plokste. Teko gyvent pora metu su baltais blizgiais ir laaaabai patiko, o dabar gyvenu su neblizgiais. Man labiau nusiterliojimai matos ant matiniu, ir sunkiau nuvalyti. Tik gal blizgius jau reikia pasaugot ir netrint su kempines astriaja puse, o tai braizosi. Bet karta ir matinius tryniau, ir nutryniau biski, bo galvojau kad nieko jiems nenutiks blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(goldmine @ 2011 09 19, 16:29)
As darysiu tik su blizgia plokste. Teko gyvent pora metu su baltais blizgiais ir laaaabai patiko, o dabar gyvenu su neblizgiais. Man labiau nusiterliojimai matos ant matiniu, ir sunkiau nuvalyti. Tik gal blizgius jau reikia pasaugot ir netrint su kempines astriaja puse, o tai braizosi. Bet karta ir matinius tryniau, ir nutryniau biski, bo galvojau kad nieko jiems nenutiks blush2.gif .


aciu labai 4u.gif , nuraminot, nes jau maniau rinktis matini, nors tikrai nenoreciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE
kurios turite blizgancius virtuvinius, nuraminkit, kad jos mera tokios teplios


Apatines daryk matines, o viršutinės lai bus blizgios. Jas ir pavalyti lengviau.
O kai nusibos valyti (šita mada vistiek baigsis, dar už keleto metų bus šlykštu žiūrėti į blizgius paviršius) tada ir pasikeisi. ax.gif
Bent aš taip daryčiau. Šiaip pas mane viršutinių spintelių nebus, o visų fasadų blizgių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Doly @ 2011 09 19, 14:08)
Merginos, kurios turite blizgancius virtuvinius, nuraminkit, kad jos mera tokios teplios smile.gif .Projektuotojas atkalbineja, sako turesit vargo. na as mastau balta blizgu, tik va nebezinau, ka daryti ar imti tai ko noriu ar vsigi ziureti i praktiskuma 4u.gif

As irgi uzsisakiau balta blizgia smile.gif svarbu man grazu, jei bus nesvarumai, tai manau matysis ant bet kokio pavirsiaus, vistiek valyti reikes smile.gif
be to manau ant tamsaus pavirsio dar daugiau matosi antspaudai nei ant balto g.gif aisku jei antspaudai ne sokoladiniai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Jungiuosi ir as i Jusu gretas smile.gif Buto remonto darbai jau i pabaiga, tad metas pradeti galvoti apie virtuves baldelius. Tik beda ta, kad labai jau maza ta musu virtuve. Tad noreciau sulaukti Jusu patarimo kaip geriausiai/praktiskiausiai galima isnaudoti esama erdve.
Dujines virykles vieta keistis negali. Taip pat noretume, kad butu mikrobangu krosnele.

Pirminis variantas
user posted image

Is anksto dekoju uz patarimus 4u.gif
Papildyta:
Beje, sienu spalva bus tokia:
user posted image

Kaip manote kokios spalvos baldai/stalvirsis labiausiai tiktu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doly @ 2011 09 19, 15:08)
Merginos, kurios turite blizgancius virtuvinius, nuraminkit, kad jos mera tokios teplios smile.gif

thumbup.gif kaip tik siuo metu narsau internete ir ieskau + ir - blizgiam virtuves pavirsiui biggrin.gif As irgi labai noriu blizgios virtuves. Mamytes, prasau, atsiliepkit ir parasykit daugiau patinka ar ne 4u.gif
Blizgus gal ir mada, bet gal ir "gyvenimo budas" smile.gif Juk tarybiniais laikais daug baldu buvo poliruotu. Ir lakai, dazai radiatoriams, durims buvo blizgus smile.gif Mano mama visa gyvenima renkasi blizgius dazus, nes jau atrodo svariau ir dulkes ne taip limpa ir valyti lengviau smile.gif Kaime pagamino mums medines durys ir bespalviu matiniu laku padengia, tai mamai pjauna per akis, sako "vistiek perlakuosiu" biggrin.gif
Atsakyti
blizgus sviesus praktiskesni, bet tamsus tai labai teplus. Dar ziurekit kaip pas jus sviesa krenta.
Atsakyti
QUOTE(Trapuciukas @ 2011 09 19, 16:20)
Sveikos  smile.gif

Jungiuosi ir as i Jusu gretas smile.gif Buto remonto darbai jau i pabaiga, tad metas pradeti  galvoti apie virtuves baldelius. Tik beda ta, kad labai jau maza ta musu virtuve. Tad noreciau sulaukti Jusu patarimo kaip geriausiai/praktiskiausiai galima isnaudoti esama erdve.
Dujines virykles vieta keistis negali. Taip pat noretume, kad butu mikrobangu krosnele.

Pirminis variantas
user posted image

Is anksto dekoju uz patarimus  4u.gif
Papildyta:
Beje, sienu spalva bus tokia:
user posted image

Kaip manote kokios spalvos baldai/stalvirsis labiausiai tiktu?  smile.gif

Labas,matau kad tavo virtuve bus tokia pati maza,kaip ir mano,bet as truputi kitaip dariau.Ideciau foto,bet nesideda.Paziuresiu,jeigu pavyks tai idesiu savo projektuka.
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2011 09 19, 18:55)
Labas,matau kad tavo virtuve bus tokia pati maza,kaip ir mano,bet as truputi kitaip dariau.Ideciau foto,bet nesideda.Paziuresiu,jeigu pavyks tai idesiu savo projektuka.


Jei neiseis, galiu parasyt az savo el.pasta mirksiukas.gif
Atsakyti
Bandau ideti savo virtuveles projekteli,lauksiu jusu komentaru


http://mail.google.c...6...scz7dnm0
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2011 09 19, 19:23)
Bandau ideti savo virtuveles projekteli,lauksiu jusu komentaru
http://mail.google.c...6...scz7dnm0


Atsiusk man i el.pasta, ikelsiu smile.gif parasiau az.
Atsakyti