Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(justagnė @ 2011 09 17, 00:24)
Aš turiu klausimą blush2.gif (Ir vėl biggrin.gif  blush2.gif )
Sugalvojom su MB, kad reikėtų pakeisti dujinę viryklę į elektrinę, taip sutaupytume vietos, nes pusę spintelės užima balonas. Elektrinės nesam turėję, kaip manot, geras sumanymas ar ne? Kokie pliusai ir minusai? blush2.gif Dėkui 4u.gif

As noreciau patikslinti, jus noryte visos virykles su orkaite ar tik kaitlente elektrine, tada kokia is ju paprasta stiklokeramine ar indukcine. Na as tik paprasta turejau kaitlente, neuzilgo ir indukcine turesiu, bet kol kas sakau kaip man buvo. As likau labai patenkinta valymu, prasluostei ir svaru ne taip kaip su dujine viskas riebaluose ir niekas neatsiplauna. Bet minusas aisku yra kaina uz elektra na ir nepatartina byle kokiu puodu ant jos statyt nes braizosi pavirsius.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 09 16, 23:33)
As noreciau patikslinti, jus noryte visos virykles su orkaite ar tik kaitlente elektrine, tada kokia is ju paprasta stiklokeramine ar indukcine. Na as tik paprasta turejau kaitlente, neuzilgo ir indukcine turesiu, bet kol kas sakau kaip man buvo. As likau labai patenkinta valymu, prasluostei ir svaru ne taip kaip su dujine viskas riebaluose ir niekas neatsiplauna. Bet minusas aisku yra kaina uz elektra na ir nepatartina byle kokiu puodu ant jos statyt nes braizosi pavirsius.

mes taip pat daromes virtuves remonta ir planuojam vietoj duju pirkti indukcine, zinoma tas malonumas mums kainuos, nes reikia ir galinguma didinti ir kabelius issivedzioti, bet kai pagalvoju, kad nebreiks to baliono gargaro tai atperka viska biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 09 16, 22:33)
As noreciau patikslinti, jus noryte visos virykles su orkaite ar tik kaitlente elektrine, tada kokia is ju paprasta stiklokeramine ar indukcine. Na as tik paprasta turejau kaitlente, neuzilgo ir indukcine turesiu, bet kol kas sakau kaip man buvo. As likau labai patenkinta valymu, prasluostei ir svaru ne taip kaip su dujine viskas riebaluose ir niekas neatsiplauna. Bet minusas aisku yra kaina uz elektra na ir nepatartina byle kokiu puodu ant jos statyt nes braizosi pavirsius.


Labai norėčiau turėti įmontuojamą - kaitlentę ir orkaitę, bet kad jos tik 60 cm būna(bent tik tokias mačiau), o el viryklės būna ir po 50cm. Mūsų mažoj virtuvėj tas 10 cm daug ką reiškia g.gif Planuojame pirkti stiklokeramine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justagnė @ 2011 09 18, 09:28)
Labai norėčiau turėti įmontuojamą - kaitlentę ir orkaitę, bet kad jos tik 60 cm būna(bent tik tokias mačiau), o el viryklės būna ir po 50cm. Mūsų mažoj virtuvėj tas 10 cm daug ką reiškia g.gif Planuojame pirkti stiklokeramine smile.gif

tikrai yra įmontuojamų 45 cm pločio orkaičių:
NARDI
ARDO

Ir stiklokeraminių kaitlenčių yra
NARDI

Paieškokit, tikriausiai bus ir daugiau 4u.gif Jei tik yra lėšų įmontuojamai, vientisas stalviršis ir tarpukų nebuvimas prie viryklės šonų, kur daugiausiai apsineša, labai daug sutaupo laiko ir pastangų prižiūrint ir valant virtuvę.
Atsakyti
mes pakeitem dujas i indukcine. negaliu atsidziaugt. Uzkaista super duper greitai (greiciau nei vanduo virduly), isjungus iskarto atsala, laikmatis ir kiti privalumai. Nuomuojamam bute turejom elektrine kaitlente, tai mane nervuodavo, kad isjungus ji dar budavo karsta ir keptuve toliau cirskedavo. labai ilgai ikaisdavo. bet gal ten sena kokia buvo.
Atsakyti
Sveikos, įkeliu mums paprojektuotą virtuvę.Gal savo pastebėjimus galėtum pasakyti, nuomones ax.gif Gal ką nors kitaip reiktų ax.gif
Ten kur šalia viryklės parašyta dujų balionas, tai jį kelsime į tą didelę spinta šalia įmontuojamo šaldytuvo smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Dėkui už pasiūlymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvija: 19 rugsėjo 2011 - 13:32
Matau, kad kalbate apie indukcines virykles. O kokios tokių viryklių sąnaudos, ar daug "ryja" elektros?
Atsakyti
QUOTE(Žiemos angelas @ 2011 09 19, 14:41)
Matau, kad kalbate apie indukcines virykles. O kokios tokių viryklių sąnaudos, ar daug "ryja" elektros?

Turėjau indukcinę penkis metus, nekeisčiau jos į jokią kitą. Ir elektros sąnaudos šiuo atveju nėra pats svarbiausias punktas, lyginant su patogumu. Be to, ant šios viryklės viskas vysta juk žymiai greičiau, nei ant įprastinės, vien tuo taupoma elektra ir šeimininkės laikas, kuris irgi kainuoja.
Šiuo metu, kol vyksta statybos, gyvenam nuomuotam bute, būtent šitos viryklės ir indaplovės man mirtinai trūksta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2011 09 19, 14:50)
Turėjau indukcinę penkis metus, nekeisčiau jos į jokią kitą. Ir elektros sąnaudos šiuo atveju nėra pats svarbiausias punktas, lyginant su patogumu. Be to, ant šios viryklės  viskas vysta juk žymiai greičiau, nei ant įprastinės, vien tuo taupoma elektra ir šeimininkės laikas, kuris irgi kainuoja.
Šiuo metu, kol vyksta statybos, gyvenam nuomuotam bute, būtent šitos viryklės ir indaplovės man mirtinai trūksta biggrin.gif


Man, niekad neturėjusiai indukcinės viryklės, sunku suprast jos privalumus smile.gif
Svarstau apie indukcinę, nes dujų iki mūsų nėra atvesta, o užsigriozdint su dujų balionu nesinorėtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiemos angelas @ 2011 09 19, 14:52)
Man, niekad neturėjusiai indukcinės viryklės, sunku suprast jos privalumus smile.gif
Svarstau apie indukcinę, nes dujų iki mūsų nėra atvesta, o užsigriozdint su dujų balionu nesinorėtų  ax.gif

Neturite kur pažiūrėti, kaip ji veikia? Kokiu greičiu užverda vanduo makaronams, pvz? biggrin.gif Kai mes prikom, jos dar buvo pakankamai naujas daiktas, pardavėjas įkalbėjo, sakė nepasigailėsim, tik reiks brangiau sumokėt biggrin.gif Nepasigailėjau niekada.
Kadangi dabar gyvenam su elektrine virykle, aiškiai matau jų skirtumus-dvimetį bičą reikia žiauriai saugot nuo viryklės, nes ji lieka karšta, ilgai kaista, ilgai verda, elektra kapsi. Viskas, kas išbėga-prikepa, nes kaista viryklė, o ne puodas, kaip indukcinės atveju.
Rekomenduoju, name dėsiu tik indukcinę.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2011 09 19, 14:56)
Neturite kur pažiūrėti, kaip ji veikia? Kokiu greičiu užverda vanduo makaronams, pvz? biggrin.gif Kai mes prikom, jos dar buvo pakankamai naujas daiktas, pardavėjas įkalbėjo, sakė nepasigailėsim, tik reiks brangiau sumokėt biggrin.gif Nepasigailėjau niekada.
Kadangi dabar gyvenam su elektrine virykle, aiškiai matau jų skirtumus-dvimetį bičą reikia žiauriai saugot nuo viryklės, nes ji lieka karšta, ilgai kaista, ilgai verda, elektra kapsi. Viskas, kas išbėga-prikepa, nes kaista viryklė, o ne puodas, kaip indukcinės atveju.
Rekomenduoju, name dėsiu tik indukcinę.


Deja, bet nėra kur pažiūrėti, kaip tas stebuklas veikia smile.gif Arba tiesiog aš nežinau smile.gif Ačiū už informacijos pasidalinimą, man ji labai aktuali smile.gif O tokiai kaitlentei reikia kažkokio specialaus galingesnio laido elektrai?
Atsakyti
QUOTE(Žiemos angelas @ 2011 09 19, 15:05)
O tokiai kaitlentei reikia kažkokio specialaus galingesnio laido elektrai?

Nežinau, bet nieko ypatingo, skirto indukcinei, elektrikas berods nedarė, pajungė į paruoštas rozetes ir tiek. Gal kas iš neseniai dariusių remontus žinos.
Atsakyti