Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Renata_Bo @ 2011 09 14, 01:11)
Poliravimo pasta nupirkyte, nezinau ar yra baldams as pirkau automobiliams. blush2.gif
Papildyta:

O kaip langa atidarysite? 17cm gaunasi kelt reikia, na galima langa tiesiog pakelt, bet tada is fasado niekaip atrodys, nebent nauja statyt zemesni, vel gi pinigai...  Bet jei stalvisi desyt auksnesni, tai jei net  lango neatidarineti vistiek viskas ten kris, issipils kas ar ka, na ir atrodys kazkaip neestetiskai , o jeigu tada nestatyt ten baldu  g.gif . Bet as jauciu ieskociau pinigu trumpesniam langui.


Tai va, tame ir beda, kad langai jau istatyti ir fasadas apsildytas, tai butu daug problemu jeigu noreciau tuos langus pakelti, be to ir puta labai brangi, jauciu naujos reiktu...virtuvei tik ten vieta ir yra laisva, o langai tada tik i virsu atsidarinetu, nu zodziu, nesamoniu prisidariau 4u.gif o ka jeigu daryti ta stalvirsi 73 cm ir po to kokia pjaustymui lentute ant kojeliu pasidaryti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jorytedi @ 2011 09 14, 09:01)
Tai va, tame ir beda, kad langai jau istatyti ir fasadas apsildytas, tai butu daug problemu jeigu noreciau tuos langus pakelti, be to ir puta labai brangi, jauciu naujos reiktu...virtuvei tik ten vieta ir yra laisva, o langai tada tik i virsu atsidarinetu, nu zodziu, nesamoniu prisidariau 4u.gif o ka jeigu daryti ta stalvirsi 73 cm ir po to kokia pjaustymui lentute ant kojeliu pasidaryti? ax.gif

Valgomojo stalu standartinis aukstis apie 75 cm, pasibandykit ar ant tokio aukscio Jums butu patogu dirbti? g.gif Jei jau man tektu rinktis is dvieju blogybiu, vienareiksmiskai rinkciausi langa atsidaranti tik i virsu (kaip suprantu virtuve pirmam aukste, langa galesit is lauko isvalyti).

Jei noresit indaploves, orkaites apatinese spintelese- nepavyks i 73 cm auksti imontuoti, jos gaminamos standartinem virtuvem.

Pas pazistama irgi langas virtuveje zemai, bet jis labiau kampe, tai jie visur dare normalaus aukscio darbastali, o ties langu nuzemejusi.Man visai neblogai atrodo.
Atsakyti
Turiu juodą Plados akmens masės plautuvę, išplautus virtuvės įrankius sudedu ant padėklo ir pastebėjau, kad atsirado baltų kalkių dėmelių, su kuo valot, kokias priemones naudojat 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonpari: 14 rugsėjo 2011 - 08:34
QUOTE(Caca* @ 2011 09 14, 10:22)
Valgomojo stalu standartinis aukstis apie 75 cm, pasibandykit ar ant tokio aukscio Jums butu patogu dirbti? g.gif  Jei jau man tektu rinktis is dvieju blogybiu, vienareiksmiskai rinkciausi langa atsidaranti tik i virsu (kaip suprantu virtuve pirmam aukste, langa galesit is lauko isvalyti).

Jei noresit indaploves, orkaites apatinese spintelese- nepavyks i 73 cm auksti imontuoti, jos gaminamos standartinem virtuvem.

Pas pazistama irgi langas virtuveje zemai, bet jis labiau kampe, tai jie visur dare normalaus aukscio darbastali, o ties langu nuzemejusi.Man visai neblogai atrodo.



Butu gerai jeigu butu tik vienas langas, bet dabar yra 2 langai kampe ir ten turi buti virtuve, nu zodziu dabar visiskoj bevilty....
Atsakyti
QUOTE(jorytedi @ 2011 09 14, 08:46)
Butu gerai jeigu butu tik vienas langas, bet dabar yra 2 langai kampe ir ten turi buti virtuve, nu zodziu dabar visiskoj bevilty....

Sveiki, iš savo interjerų projektavimo patirties galiu pasakyti, kad per žemos palangės virtuvėje gana dažnai pasitaikantis atvejis 4u.gif
Jei tai nuosavas namas, tuomet virtuvė įprastai būna pirmame aukšte ir dažniausia pasirenkamas neatsidarančio lango variantas (čia kalbu apie atvejus, kai dėl išplanavimo įpatymų neįmanoma atsisakyti spintelių prie lango). Langas atveriamas į viršų, o kai reikia išsivalyti, tą galima padaryti ir iš išorės.

Į neviltį kristi nereiktų, o ieškoti geriausių sprendimų 4u.gif
Atsakyti
Dar yra variantas daryti dviejų aukštų stalviršį (laiptuotą). Prie lango palikti kokį 15 cm pločio stalviršio juostą palei lango aukštį (tą vietą pvz naudoti prieskoninių augalų ar šiap gėlių auginimui) o likusį stalvišį daryti normalaus aukščio. Tada apatinės spintelės gausis didesnio gylio. Dėl patogumo nežinau, bet viena išeičių, jei langų nesinori užmūryti.
Atsakyti
QUOTE(jorytedi @ 2011 09 14, 09:46)
Butu gerai jeigu butu tik vienas langas, bet dabar yra 2 langai kampe ir ten turi buti virtuve, nu zodziu dabar visiskoj bevilty....

Gal planelį virtuvės įmeskit, gal įmanoma kažkaip ta virtuvę padėliot kad nereiktų prie to lango išvis nieko dėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2011 09 14, 16:27)
Sveiki, iš savo interjerų projektavimo patirties galiu pasakyti, kad per žemos palangės virtuvėje gana dažnai pasitaikantis atvejis 4u.gif
Jei tai nuosavas namas, tuomet virtuvė įprastai būna pirmame aukšte ir dažniausia pasirenkamas neatsidarančio lango variantas (čia kalbu apie atvejus, kai dėl išplanavimo įpatymų neįmanoma atsisakyti spintelių prie lango). Langas atveriamas į viršų, o kai reikia išsivalyti, tą galima padaryti ir iš išorės.

Į neviltį kristi nereiktų, o ieškoti geriausių sprendimų  4u.gif



Dekui uz patarimus, siuo momentu geriausia isseiti matau tik daryti palanges zemiau stalvirsi auksciau...
Papildyta:
QUOTE(Saron @ 2011 09 14, 16:31)
Dar yra variantas daryti dviejų aukštų stalviršį (laiptuotą). Prie lango palikti kokį 15 cm pločio stalviršio juostą  palei lango aukštį (tą vietą pvz naudoti prieskoninių augalų ar šiap gėlių auginimui) o likusį stalvišį daryti normalaus aukščio. Tada apatinės spintelės gausis didesnio gylio. Dėl patogumo nežinau, bet viena išeičių, jei langų nesinori užmūryti.



Dekui, kad patariat...As taip pat pradejau galvoti, kad cia vienintele iseitis, tie laipteliai...Nes langai nauji, gaila...O darbu vykdytojas, gaus rytoj kaip ji pamatysiu, kad neatlieka savo darbo, nepriziuri nieko! verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Tomike @ 2011 09 14, 16:38)
Gal planelį virtuvės įmeskit, gal įmanoma kažkaip ta virtuvę padėliot kad nereiktų prie to lango išvis nieko dėt?  g.gif


Tai kad virtuvei vienintele vieta tik ten, tai jau cia kazkaip reikia man suktis... Paziurejau siandien, projekte viskas parodyta, o darbininkai nepadare, pati kalta, kad nepriziurejau...blush2.gif
Atsakyti
Labukas visiems 4u.gif
Priminkit ir patarkit man prasau, jeigu nesunku, del spinteliu ir tarpo tarp spinteliu auksciu blush2.gif mano ugis 173cm, nuo zemes iki sulenktos alkunes 119 cm ax.gif tai "laviruoju" as tarp tokiu auksciu: apatines spinteles 90 ar 95 cm?? Tarpas tarp apatiniu spinteliu ir virsutiniu 55 ar 60 cm (gartraukis bus imontuojamas, istraukiamas)??
Busiu dekinga uz ats. 4u.gif

Ai, tiesa..dar labai busiu dekinga uz pasidalinima ziniomis ir patirtimi del virtuves baldu ploksciu blush2.gif niekaip nesugebu priimti tinkamo sprendimo doh.gif praeitame buste turejau MDP dazyta fasada, bet tikrai nemazai vietu issidauze taskeliais... Ir valesi gana sunkiai ( kazkaip vis dryziai likdavo nuo nutekejimu vandens ir pan. g.gif tai jau dabar nebezinau ka rinktis blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(jorytedi @ 2011 09 14, 20:47)
tai kad virtuvei vienintele vieta tik ten, tai jau cia kazkaip reikia man suktis... Paziurejau siandien, projekte viskas parodyta, o darbininkai nepadare, pati kalta, kad nepriziurejau...blush2.gif

Pala pala, tai jums imone daro viska, na ar statybu bendrove, tai tada kokios bedos, cia jau ju beda yra tegul ir taiso uz savo saskaita.
Atsakyti
Sveiki, smile.gif
Labai noreciau prasyti jusu pagalbos, su virtuves isplanavimu.

mano virtuves planelis atrodo sitaip: http://public.fotki....smatavimai.html

Taip pat idedu savo bandyma gal kas pakomentuos http://public.fotki....s-is-korid.html,

dekui is anksto lauksiu jusu komentaru 4u.gif
Atsakyti
Aš turiu klausimą blush2.gif (Ir vėl biggrin.gif blush2.gif )
Sugalvojom su MB, kad reikėtų pakeisti dujinę viryklę į elektrinę, taip sutaupytume vietos, nes pusę spintelės užima balonas. Elektrinės nesam turėję, kaip manot, geras sumanymas ar ne? Kokie pliusai ir minusai? blush2.gif Dėkui 4u.gif
Atsakyti