Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Dar iš patirties galiu pasakyti, kad svarbu,kur yra įėjimas į virtuvę. Ar teisingai supratau, kad jis bus iš tos pusės, kur šaldiklis? Jei taip, tai šaldytuvas prie tos sienos labai sumažins erdvės pojūtį, nes užstos visą tą sieną, prie kurios stovės. Geriausia aukštus daiktus statyti taip, kad jie būtų priešais įėjimą, jei suprantat, ką noriu pasakyti...
Atsakyti
Sveikos, su kokiom priemonem valot virtuves baldu plokste - laminuota ta paprasta,ne blizgia - is kurios daro baldus:)??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~VEGA~: 13 rugsėjo 2011 - 08:28
Issirinkome plokste, technika, ir viska ko reikia virtuvei, suproektavo mums musu virtuve, ir tik dabar pagalvojom del spalvu, butas yra su stardantiniais vidaus darbais, naturalios medzio spalvos parketas ir virtuveje baltos plyteles ant grindu (svetaine + virtuve). Virtuve issirinkau balta+sokoladas (sios spalvos bus darbastalis ir sienos plokste, vietoje plyteliu, visa kita balta), labai tokios noriu wub.gif Bet dabar galvojame ar tiks sokolado spalva ir naturalaus medzio grindys doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Man rodos prie naturalus medis dera prie visko:)klasika juk jis.
Atsakyti
Sveikos, gal galite patarti, kuris kampas patogesnis (B paveiksliuke kampas 90 laipsnių, o A - toks "iškirptas" - na, gal įžiūrėsit)... Gal dar pastabų turėsite?
user posted image

Indaplovės nebus, viryklė - elektrinė. Įėjimas ten, kur prasideda šaldytuvas, o kur baigiasi spintelės (lentynėlės) prasideda svetainė doh.gif šaldytuvą norėčiau vietoj lentelių, bet, kai neįmontuojamas (turim neblogą, tad artimiausiu metu tikrai MV nesutiks keisti), nesinori temti į kambario vidurį blush2.gif žodžiu, galvos skausmas man su virtuve-svetaine blush2.gif
Atsakyti
Aš tai pasikartosiu dėl šaldytuvo vietos. Jei tikrai įėjimas prie jo, tai aš jokiu būdu ten jo nestatyčiau, nes labai mažins erdvės pojūtį. Sukeisčiau vietomis su lentynėlėmis. Man dar keistokai atrodo spintelės prie gartrauko g.gif O dėl kampinės spintelės tai negaliu patarti. Pas mane 90 laipsnių kampas. Ten tuščia, tai sudėsiu retai naudojamus buitinius prietaisus, bulvių kibirą ir šiukšlių.
Atsakyti
dar įdedu erdvės išplanavimą (raudonai pažymėta vieta, kur sekcija stovės)...Gal virtuvės erdvę ir sekciją atskirti miniatiūrine sienele iki lubų ir ten šaldytuvą pastatyti? g.gif šiaip mamos šaldytuvas prie įėjimo stovi, net nebuvau pagalvojus, kad erdvę mažina blush2.gif g.gif
user posted image
galvos skausmas man su tokiu išplanavimu, jau pusė metų galvą suku doh.gif

Geltonazuvis, o ką jūs siūlot prie gartraukio tada?
Atsakyti
Pabandykit paeksperimentuoti su mamos šaldytuvu smile.gif Mes kai paeksperimentavom, tai prie senosios versijos niekaip grįžti nenorėjom.

Kaip išspęsti tą vizualizaciją prie gartrauko, tai aš nelabai įsivaizduoju, gal kuri mergina patars? Yra merginų, kurios braižo smile.gif

Kalbant truputį ne į temą, šiaip esu kažkur internete mačiusi labai fainą atskyrimą virtuvės nuo svetainės. Pastatyta sienelė aukščio sulig sėdinčiu žmogumi, o prie jos stalas su kėdėmis. Aišku reikia erdvės, bet labai gražiai atrodė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2011 09 13, 13:30)
Sveikos, gal galite patarti, kuris kampas patogesnis (B paveiksliuke kampas 90 laipsnių, o A - toks "iškirptas" - na, gal įžiūrėsit)... Gal dar pastabų turėsite?
user posted image

Indaplovės nebus, viryklė - elektrinė. Įėjimas ten, kur prasideda šaldytuvas, o kur baigiasi spintelės (lentynėlės) prasideda svetainė  doh.gif šaldytuvą norėčiau vietoj lentelių, bet, kai neįmontuojamas (turim neblogą, tad artimiausiu metu tikrai MV nesutiks keisti), nesinori temti į kambario vidurį  blush2.gif žodžiu, galvos skausmas man su virtuve-svetaine  blush2.gif

Šaldytuvą statyčiau vietoj lentynėlių. Gautųsi šaldytuvas - kriauklė - kaitlentė (auksinė virtuvės planavimo taisyklė biggrin.gif ). Nesvarbu, kad šaldytuvas neįmontuojamas, vaizdo jis negadins.
Variante A, prie kampinės spintelės (kuri kampas 45 laipsnių), daryčiau Cargo krepšį, tada orkaitę ir vietoj šaldytuvo stalčius. Variante B iš abiejų pusių platinčiau stalčius.
Perstačius šaldytuvą galima daryti įmontuojamą gartraukį mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, nezinau ar cia i tema ar ne visai, bet prasysiu pagalbos verysad.gif
Turiu dazytos mdf plokstes virtuve. Atrodo tikrai labai graziai ir t.t. spalva tamsi. tik valydama siek tiek pabraiziau...nenusiemiau ziedo, o bevalant ne karta prabraukiau, ziuriu, liko silpni ibrezimai!
Gal yra kokiu pastu ar kazko panasaus, kad patrinti ir palyginti pavirsiu ?

Padekit doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Reikalinga pagalba, renovuojame nama, langus istateme i senas vietas, uzliejome grindis ir tik dabar pamaciau problemele.....nuo grindu iki palangiu virsaus gaunasi tik 73 cm, tai virtuvei ko gero per mazas aukstis, dabar net nzn ka daryt, ten palangiu neistateme, nes planavau jungti darbastali, bet dabar, kaip taip zemai gaunasi, tai gal palanges palikti savo vietose, o darbastali iskelti??bet tai kaip atrodys, neisivaizduoju?! taip susinervavau, kad jauciu nakty neuzmigsiu dabar jau..... verysad.gif labai reikia JUSU patarimu!!!!
Atsakyti
QUOTE(Innamoratta @ 2011 09 13, 22:07)
Sveikos merginos, nezinau ar cia i tema ar ne visai, bet prasysiu pagalbos  verysad.gif
Turiu dazytos mdf plokstes virtuve. Atrodo tikrai labai graziai ir t.t. spalva tamsi. tik valydama siek tiek pabraiziau...nenusiemiau ziedo, o bevalant ne karta prabraukiau, ziuriu, liko silpni ibrezimai!
Gal yra kokiu pastu ar kazko panasaus, kad patrinti ir palyginti pavirsiu ?

Padekit  doh.gif

Poliravimo pasta nupirkyte, nezinau ar yra baldams as pirkau automobiliams. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(jorytedi @ 2011 09 13, 23:07)
Sveikos,
Reikalinga pagalba, renovuojame nama, langus istateme i senas vietas, uzliejome grindis ir tik dabar pamaciau problemele.....nuo grindu iki palangiu virsaus gaunasi tik 73 cm, tai virtuvei ko gero per mazas aukstis, dabar net nzn ka daryt, ten palangiu neistateme, nes planavau jungti darbastali, bet dabar, kaip taip zemai gaunasi, tai gal palanges palikti savo vietose, o darbastali iskelti??bet tai kaip atrodys, neisivaizduoju?! taip susinervavau, kad jauciu nakty neuzmigsiu dabar jau..... verysad.gif labai reikia JUSU patarimu!!!!

O kaip langa atidarysite? 17cm gaunasi kelt reikia, na galima langa tiesiog pakelt, bet tada is fasado niekaip atrodys, nebent nauja statyt zemesni, vel gi pinigai... Bet jei stalvisi desyt auksnesni, tai jei net lango neatidarineti vistiek viskas ten kris, issipils kas ar ka, na ir atrodys kazkaip neestetiskai , o jeigu tada nestatyt ten baldu g.gif . Bet as jauciu ieskociau pinigu trumpesniam langui.
Atsakyti