Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Po truputį linkstam prie idėjos keisti savo virtuvės baldus - prieš keletą metų pirkom gatavą, paprastą natūralaus medžio komplektuką, bet mūsų namui jis kaip ir mažokas, labiau tiktų bute. Taigi, dabar brandinamos vizijos - norėčiau "nevirtuvinio" komplekto, kažko netipiško, bet patogaus...Gal kas kokių nuotraukų užmatėt su netipinėmis, įdomiomis virtuvėmis?


Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 09 12, 16:54)
Gavau pabraižytą savo virtuvėlę.
user posted image
Nuo kairės pradedant - šaldiklis 60 cm, šaldytuvas 60, indaplovė 60, plautuvė 60, po plautuve stalčiai, tada paprasta kampinė spintelė, šiukšlinės stalčiai 40 (būtų du, ir pirmo stalčiaus apačia sutaptų su kitų blokų apatinių stalčių viršum), įrankių stalčiai 70, kaitlentė su orkaite 60, kargo 30 ir trys blokai stalčiu po tris po 70, tada spinta 50 cm.

Dabar galvoju šiek tiek kitaip - šaldiklis 60, šaldytuvas 60, indaplovė 60, plautuvė 60, po ja šiukšlių stalčiai, paprasta kampinė spintelė, įrankių stalčius 80, kargo 30, kaitlentė su orkaite 60, trys stalčių blokai po tris po 80 cm, vietoj tos spintos apačioj trys stalčiai iki darbastalio, o virš jo iki klubų lentynos su durelėm 50 cm.

Klausimai - kur patogiau daryti šiukšlinę - ar po plautuve ar toliau?
Lentynėlę dabar galvoju daryti vieną ~140 cm nuo grindų ir kad užsisuktų per kampą.

Patarkit, kuris variantas patogesnis  4u.gif  Gyvenime neturėjus normalios virtuvės, tai net neįsivaizduoju, kaip patogiau pasidaryti.


Papildyta:
QUOTE(balla @ 2011 09 12, 16:54)
Gavau pabraižytą savo virtuvėlę.
user posted image
Nuo kairės pradedant - šaldiklis 60 cm, šaldytuvas 60, indaplovė 60, plautuvė 60, po plautuve stalčiai, tada paprasta kampinė spintelė, šiukšlinės stalčiai 40 (būtų du, ir pirmo stalčiaus apačia sutaptų su kitų blokų apatinių stalčių viršum), įrankių stalčiai 70, kaitlentė su orkaite 60, kargo 30 ir trys blokai stalčiu po tris po 70, tada spinta 50 cm.

Dabar galvoju šiek tiek kitaip - šaldiklis 60, šaldytuvas 60, indaplovė 60, plautuvė 60, po ja šiukšlių stalčiai, paprasta kampinė spintelė, įrankių stalčius 80, kargo 30, kaitlentė su orkaite 60, trys stalčių blokai po tris po 80 cm, vietoj tos spintos apačioj trys stalčiai iki darbastalio, o virš jo iki klubų lentynos su durelėm 50 cm.

Klausimai - kur patogiau daryti šiukšlinę - ar po plautuve ar toliau?
Lentynėlę dabar galvoju daryti vieną ~140 cm nuo grindų ir kad užsisuktų per kampą.

Patarkit, kuris variantas patogesnis  4u.gif  Gyvenime neturėjus normalios virtuvės, tai net neįsivaizduoju, kaip patogiau pasidaryti.


Nesuprantu, kam už orkaitės, spintelės su trim stalčiais, varžtelius ten dėsit? smile.gif užtektų po du stalčius. Juk virtuvėj didesnių daiktų daugiau-lėkštės, puodai, keptuvės, el.prietaisai ir t.t. O dar maisto produktai- kruopos, miltai ir t.t
O šiukšlinė būtų geriau po plautuve, nes šalia yra indaplovė. Atsidarote indaplovę ir šiukšlinę, į šiukšlinę sudedate maisto likučius iš indo ir tiesiai indą dedate į indaplovę smile.gif O daugiau viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 09 12, 16:54)
Gavau pabraižytą savo virtuvėlę.


o indus išplautus kur laikysite? g.gif nebus per toli nešioti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astarte12: 12 rugsėjo 2011 - 17:57
Įkeliu tą antrą variantą
user posted image

Kaip manot, kuris patogesnis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(grison @ 2011 09 12, 18:53)
Nesuprantu, kam už orkaitės, spintelės su trim stalčiais, varžtelius ten dėsit? smile.gif užtektų po du stalčius. Juk virtuvėj didesnių daiktų daugiau-lėkštės, puodai, keptuvės, el.prietaisai ir t.t. O dar maisto produktai- kruopos, miltai ir t.t
O šiukšlinė būtų geriau po plautuve, nes šalia yra indaplovė. Atsidarote indaplovę ir šiukšlinę, į šiukšlinę sudedate maisto likučius iš indo ir tiesiai indą dedate  į indaplovę smile.gif O daugiau viskas gerai smile.gif

Sako, kad puodai telpa į tuos du stalčius, dydis tinkamas. O tie mažesnieji, tai galvoju kokiems rankšluostukams, džiovintiems vaisiams, uogoms, riešutams laikyti. Dar visokios folijos, maišeliai į juos tilptų. Ar po du stalčius kai yra, neatrodys griozdiškai g.gif


QUOTE(astarte12 @ 2011 09 12, 18:57)
o indus išplautus kur laikysite?  g.gif nebus per toli nešioti  g.gif

Įrankius, lėkštes ir pan, galvoju laikyti sekančiam stalčių bloke, ten vienas žingsnis tik. Neturėtų būti labai toli. Nors turbūt kai šalia tai išvis patogus reikalas smile.gif

Ačiū už komentarus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 09 12, 18:28)
Įkeliu tą antrą variantą
user posted image

Kaip manot, kuris patogesnis? g.gif

Man uzkliuvo saldiklio vieta... g.gif Arba jis turi buti vienodo dydzio su saldytuvu, arba reikia sukeisti juos vietomis. Patogumas nukentes, bet vaizdas, manau, butu isbaigtesnis... Be to, kam tau ta didele spinta desineje puseje? Gal geriau ten dek saldytuva arba pakelta orkaite? Ir tas gartraukis tarp langu kazkaip keistai ziurisi (bent jau man)... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mistika...: 12 rugsėjo 2011 - 20:21
[quote=balla,2011 09 12, 19:28]
Įkeliu tą antrą variantą

Kaip manot, kuris patogesnis? g.gif

Virtuve tikrai labai didele, man irgi uzkliuvo tas saldikilis su saldytuvu as juos sukeisciau vietomis tada butu kazkokia proporcija islaikyta. Dar manau nereikia tiek daug tu stalciu, man asmeniskai patogiau pasideti i spintute su pora lentynu didesniu, nei i stalciukus ax.gif bet cia tik mano nuomone smile.gif o tas garintuvas ir kaitlente gal tikrai ne vietoje g.gif kazin ar nesikaupia riebalai ( vistiek ju buna) ant uzluolaidu ar langu g.gif bet cia tik pamastymai g.gif ax.gif ir dar ten kur kriaukle bus tai tas stalciukas iskart po ja nebus gilus (arba jo visai neliks) nes juk kriaukles dugnas yra gana didelis ir isikises i spintele uzima nemazai vietos g.gif bent jau pas mane telpa po kriaukle spintuteje ne auksta siuksline g.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 09 12, 19:28)
Įkeliu tą antrą variantą
user posted image

Kaip manot, kuris patogesnis? g.gif


Man tai kazkaip cia nesiziuri, tas saldiklis kaip nesavo vietoj, kazkokio uzbaiktumo truksta, as galvoju daryciau spinteles tipo lygiai su saldytuvu, atsisakyciau kampines spinteles man jos nepatinka doh.gif ir isvis deciau visur vienodai stalcius, o siuksledeze geriausia butu deti po kriaukle viskas vienoje vietoje ir indaplove ir kriaukle g.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2011 09 12, 18:28)
Įkeliu tą antrą variantą

Kaip manot, kuris patogesnis? g.gif


O ką ,jeigu katlentę su garintuvu kelti ten kur šaldytuvas toj sienoj,gal ten kur kriauklė,kriauklę pastumti prie lango, už kaitlentės truputį darbastalio ,tada spinta su pakelta orkaite,už jos spinta aukšta,o šaldytuvas dešiniam kampe,prieš jį šalia šaldiklis.Daug stalčių neprisidaryk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 12 rugsėjo 2011 - 20:59
QUOTE(Mistika... @ 2011 09 12, 21:19)
Man uzkliuvo saldiklio vieta...   g.gif  Arba jis turi buti vienodo dydzio su saldytuvu, arba reikia sukeisti juos vietomis. Patogumas nukentes, bet vaizdas, manau, butu isbaigtesnis...  Be to, kam tau ta didele spinta desineje puseje? Gal geriau ten dek saldytuva arba pakelta orkaite? Ir tas gartraukis tarp langu kazkaip keistai ziurisi (bent jau man)...   ax.gif

Aukštesnis šaldiklis negali būti, nes ten krūva jungtukų. Ir parėjus namo, ant to šaldiklio turėtų būti patogu pirkinius numesti. Šaldytuvą dėt vietoj tos spintos - gražiau, bet labai nepatogu būtų. Visai kitam gale gaunas. Ir dar ten tik 50 cm vietos, nes vėlgi rozetės jau sudėtos. Tik nežinau dėl tos spintos aukščio. Gal ne iki lubų daryti g.gif Į tos spintos lentynas dėčiau visokias taures dėžutėse, rečiau naudojamus daiktus. Tai gal patogiau, kai yra daugiau vietos tam susidėti. Na kaitlentės vieta su gartraukiu man patinka, bendram kontekste man žiūrisi smile.gif

Virtuvės projektą (tiklsų) jau reikia statybų pradžioj turėti, nes tada visa inžinerija išvedžiojama, paskui jau kažką keisti sunkokai gaunas smile.gif Pas mus jau viskas padaryta. Tai belieka prisitaikyti prie to kas yra. Aišku pirminė idėja išlieka, bet kai kurios smulkmenos keičiasi smile.gif

Oj, Airise biggrin.gif Tavo mintys geros, bet kaip rašiau sudėtinga su inžinerija visa. O dar ta virtuvė sujungta su gyvenamuoju kambariu, tai ir tas dar įtakoja. Dar pagalvoju, kad kaip patogiau grįžus į namus, kur pirkinius numesti, kaip po to į šaldytuvą sukrauti viską. Vėiau kaip iš šaldytuvo išimt, nuplaut ir paruošus kept smile.gif Tai ir gavos ta spinta, rečiau naudojamiems ne po ranka daiktams sudėti tam kampe, prie terasos durų.

Inčius ačiū wub.gif Kaip ne viena šeimininkutė sako, virtuvė nebūna per didelė smile.gif Pas mane nebus pakabinamų spintelių, tai reiks viską talpinti apačioje..

Solma, o ką vietoj kampinės spintelės darytum?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balla: 12 rugsėjo 2011 - 21:24
Iš tikrųjų tai ballos virtuvė labai jau sudėtingai paplanuota. Man asmeniškai negražu kai spintelės ištrupintos ir neturi jokio tarpusavio ryšio. Tokioj virtuvėj talpinčiau viską į vieną eilę (nes apskiritai nemėgstu kampinių spintelių), ir daryčiau dar salą. Aišku šaldiklis tai čia man grynas šašas schmoll.gif pavydžiu kas turi tokias dideles virtuves, aš savo 9 kvadratuose nelabai tango galiu šokt smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 09 12, 17:34)
Po truputį linkstam prie idėjos keisti savo virtuvės baldus - prieš keletą metų pirkom gatavą, paprastą natūralaus medžio komplektuką, bet mūsų namui jis kaip ir mažokas, labiau tiktų bute. Taigi, dabar brandinamos vizijos  - norėčiau "nevirtuvinio" komplekto, kažko netipiško, bet patogaus...Gal kas kokių nuotraukų užmatėt su netipinėmis, įdomiomis virtuvėmis?

biski cia ideju rasite: http://dizainolabora...ves-baldai.html 4u.gif
Atsakyti