Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(goldmine @ 2011 07 27, 16:26)
Sveikos merginos.

Ka jus dedate ant sienos tarp virsutiniu ir apatiniu spinteliu?
Kodel pasirinkote plyteles, stalvirsi, medzio plokste ar stikla?

Mes mastom deti plokste, tokia kaip spinteles, bet ar tikrai ji yra gerai? ar nebus ateityje problemu su valymu, ar neissipus nuo dregmes? O gal tokiu is vis nededa, o deda stalvirsi ?  doh.gif

As gal ir plyteles deciau, bet vyras labai nenori  schmoll.gif


Galima rinktis, kiek zinau is stiklo, plyteliu, laminato (kaip kad stalvirsis), palikti dazyta siena.
Svarstant + ir -, issiaiskinome, kad plyteles galima issiklijuoti pigiausiai (jei paprastas pirkti), bet labai sunkiai valosi tarpai tarp plyteliu, nera vientisumo efekto ir siek tiek pabode. Laminatas - nelabai tinka jei dujine kaitlente, o tai gali susibanguoti pavirsius, jeigu tamsus pavirsius - ziauriai matosi visi apsitaskimai (kepant - aliejumi, plaunant indus - vandeniu), bet uztat tobulai dera su baldais, nera jokiu tapeliu, tikrai grazu. Palikti dazyta siena irgi pajovinga - neatsapu nei valymui, nei vandeniui, nei niekam. Taigi liko dekoruotas-dazytas stiklas - lengvai valosi, graziai blizga, ilgaamzis, spalva priderinta prie baldu, moderniai, siuolaikiskai atrodo...aisku kaina didene gaunasi nei klijuojant vidutines plyteles...
Atsakyti
Sveikos, sakykit, kai pirkot indaplove virtuvei, kokio aukšio pirkot 81 ar 86 ? jei mano ugis apie 166 cm. ? ar tiktų man spintelių aukštis 91 cm. ar 86 cm. geriau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dianulle @ 2011 07 27, 17:40)
jeigu tamsus pavirsius - ziauriai matosi visi apsitaskimai (kepant - aliejumi, plaunant indus - vandeniu), bet uztat tobulai dera su baldais, nera jokiu tapeliu, tikrai grazu. Palikti dazyta siena irgi pajovinga - neatsapu nei valymui, nei vandeniui, nei niekam.

Visiskai nesutinku su tais punktais, visu pirma tamsus tamsiam nelygus. Del dazytu sienu irgi ne sutinku, taip, jei dazote pigiais dazais pvz. Sniezka tai aisku kad nesivalys nieko, bet prekyboje jau senokai atsirade geri plaunami dazai kurie puikiai plaunasi ir su Cifais, su domestos ir kitom chemijom. Na ir paminesiu to pakileto stiklo minusa - kalkes ir pirstu antspaudai. Jei su pirstukais bedos nekils tai kalkes tikrai lengvai be priemoniu neatsivalo.Mano isvada tokia kad, jei riktys laminata, tai ne vientisa spalva. Jei dazyti - tai tam skirtais dazais. Jei stikla - nesitiketi per daug. smile.gif
Atsakyti
Gal galit įmest kokią nuorodą, kas tuos stiklus gamina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2011 07 27, 17:13)
Sveikos, sakykit, kai pirkot indaplove virtuvei, kokio aukšio pirkot 81 ar 86 ? jei mano ugis apie 166 cm. ? ar tiktų man spintelių aukštis 91 cm. ar 86 cm. geriau?  smile.gif

Mano ūgis 167, ta aš spinteles renkuosi 86. Kiek skaičiau tai ergonomiškas aukštis yra skaičiuojamas taip - nuo sulenktos alkūnės žemyn 15 cm - turi būti stalviršis jau. Tai tikrai ne 91, per aukštai būtų.

Pas mus nebus viršutinių spintelių, tai mes sieną paliksim dažytą - bent jau kolkas, žiūrėsim kaip bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balla: 28 liepos 2011 - 08:42
Kaip smagu stebėti tokius rūpestėlius smile.gif Sveikinu, jau turinčias savo virtuvę 4u.gif ! Manęs irgi jau laukia galvojimas, kokią ir kodėl virtuvę pasirinkti. Galvoju ir vienaip, ir kitaip - bet turbūt vistiek nesigaus taip, kaip norėtūsi- visų pirma dėl nestandartinės virtuvės formos ir šlaitinio stogo joje.... smile.gif
Atsakyti
As ir kol apsisprendziau ko ir kaip noriu, tai buvo oi oi kiek planu pakeista patikekite mielosios, ir kai jau nusprendziau pasikvieteme baldininka ir vel daug kas pasikeite, nes zmogus tikrai patare, kaip butu geriau.
Atsakyti
QUOTE(goldmine @ 2011 07 27, 16:26)
Sveikos merginos.

Ka jus dedate ant sienos tarp virsutiniu ir apatiniu spinteliu?
Kodel pasirinkote plyteles, stalvirsi, medzio plokste ar stikla?

mes galų gale dėjom tokias pačias akmens masės plyteles 60*60, kokios ir ant grindų (jos be jokio rašto, tad galutinis variantas labai geras)
Norėjom plokštę - bet nebedėjom nes kaina bent jau ta pati (galvojau pigiau bus)
Kol nežinojau stiklo kainos - norėjau jo
Apie stalviršį negalvojom, nes jis pas ne granitas ar pnš, o standartinis stalviršis - 2 plastikų nebenorėjom

Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 07 28, 00:21)
Visiskai nesutinku su tais punktais, visu pirma tamsus tamsiam nelygus. Del dazytu sienu irgi ne sutinku, taip, jei dazote pigiais dazais pvz. Sniezka tai aisku kad nesivalys nieko, bet prekyboje jau senokai atsirade geri plaunami dazai kurie puikiai plaunasi ir su Cifais, su domestos ir kitom chemijom. Na ir paminesiu to pakileto  stiklo minusa - kalkes ir pirstu antspaudai. Jei su pirstukais bedos nekils tai kalkes tikrai lengvai be priemoniu neatsivalo.Mano isvada tokia kad, jei riktys laminata, tai ne vientisa spalva. Jei dazyti - tai tam skirtais dazais. Jei stikla - nesitiketi per daug.  smile.gif


Va dar viena mintis kilo. Dazai tai yra atsparus chemikalams. o jei detume plokste laminuota, kaip kad spinteliu plokste, tai kaip tada su valymu, ji irgi kaip ir neatspari chemikalams? Pes mus bus blizgi plokste. O su kempine trinti jos is vis negalima, nes nusibraizo sad.gif. Mano vyras sako, kad nieko ten baisiai nesitaskys, valysim kaip ir spinteles kad valom. bet man kazkaip vis tiek neramu... unsure.gif
Atsakyti
Help! Paprojektavus virtuvę, indauja gaunasi tik 45 cm., manau mažai. Ką dar būtų galima padaryti? g.gif Žodžiu viršuje išeina 4 spintelės po 47 cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salduke: 29 liepos 2011 - 07:27
QUOTE(balla @ 2011 07 28, 09:30)
Mano ūgis 167, ta aš spinteles renkuosi 86. Kiek skaičiau tai ergonomiškas aukštis yra skaičiuojamas taip - nuo sulenktos alkūnės žemyn 15 cm - turi būti stalviršis jau. Tai tikrai ne 91, per aukštai būtų.

4u.gif ačiū
Atsakyti
Sveikos!
Gal kuri galit parekomenduoti meistrą, kuris pagamintu medinį virtuvės stalą? smile.gif
Atsakyti