Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Reikia info smile.gif
virsutiniu spinteliu dugnas yra is istisines plokstes daromas? o apatines? atskiros spintutes stovi, ar irgi dugnas turi istisinis but?
Atsakyti
QUOTE(Melodijus @ 2011 09 11, 16:58)
Orkaitės montavimo instrukcijoje turi būti reglamentuota, ar reikia ventiliacijos ir kokio dydžio ji turi būti. Paprastai pakanka 200cm². Jei suprantama kalba, tai 40mm mažesnio gylio lentynos duoda tuos mm. Tada uždedama nugarėlė ir niekas nesupranta, kad orkaitė ventiliuojasi wink.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
laba diena,

gal kas gali rekomenduoti, kur pubario kedes pirkt? musu vienintelis pageidavimas, kad butu ant 4-riu koju. niekur nerandam graziu, lengvu ir uz protinga kaina rolleyes.gif
Atsakyti
Kampine virtuve[IMG][/IMG]
Virtuve tiesine[IMG][/IMG]
Merginos niekaip virtuves neuzsakau, neapsisprendziu del isplanavimo ir spalvos. Gelbekit fool.gif
Atsakyti
QUOTE(mingam @ 2011 09 10, 22:22)
Na pas mane stalvirsis nuo zemes 85 (standartas apie 90) , pakabinamos spintutes nuo stalvirsio 45 cm bus. pasiekiu abi lentynas pakabinamu. Siaip standartas nuo stalvirsio yra 50 cm. dariau,kad pasiekciau as,nes negaliu pakesti, kai kazka pasiimti is spintuciu reikia pasilipus ant kedes (taip buvo senam virtuviniam)

O kaip tada su gartraukiu g.gif Mano ugis 158 ir man noretusi zemaiu kabinti tongue.gif
Atsakyti
Pas mus gartraukis 153 cm nuo zemes, o spinteles nuleisiu iki 130-135 cm nuo zemes, kad pasiekti normaliai, nes as irgi 158 cm esu smile.gif......
Atsakyti
mano ugis irgi 158 biggrin.gif biggrin.gif ,gartrauki gavoju kabinti nuo stalvirsio 60 - 65 cm. Pas mane viskas 5 cm pazeminta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita G @ 2011 09 11, 20:12)
Merginos niekaip virtuves neuzsakau, neapsisprendziu del isplanavimo ir spalvos. Gelbekit  fool.gif

Aš už kampu lenktą. Dėl vietos 4u.gif O spalvą rinkčiausi pagal planuyojamą kurti interjerą 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas matėt/turit/naudojat kaitlentę ir orkaitę balto stiklo pagrindu? Savaitgalį nužiūrėjau vieną variantą, tai suku galvą ar praktiška ir kaip žiūrėtųsi žalsvos virtuvės, gelsvų baldų fone? g.gif
Melodijau, kiek supratau iš postų, esate bent kiek rimčiau išmanantis visus šiuos dalykus. Gal galite mano kvailai galvai paaiškinti, kodėl man meistras sakė, kad jei kriauklė tarkim kokių 40 cm. pločio, tai spintelė po ja būtinai turi būti 50 cm, o kad ir tuose pačiuose senukuose prie kriauklių žiūrėjau, cituoju "Kriauklė ... 380x440, vidiniai matmenys 340x400, spintelės plotis 400." Nu kaip ne kaip nėra tų 10 cm g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita G @ 2011 09 11, 20:12)
Merginos niekaip virtuves neuzsakau, neapsisprendziu del isplanavimo ir spalvos. Gelbekit  fool.gif

Aš daryčiau kampinę, daugiau vietos viskam. O dėl spalvos, tai jau pačiai spręsti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2011 09 11, 18:51)
Tikrai nezinau ir niekada to nedariau  lotuliukas.gif  Klausimas buvo ar galima atsispaust patiems. Atsakymas: galima! O kaip tvirtinti, tegul domisi kazkur kitur smile.gif
Mano vyras dirba spaudos imonej, tai tokius visokius idomesnius uzsakymus papasakoja.  ax.gif

Atsispausti patys galite be problemų. Klijavimui reikia beveik sterilios patalpos ( kad nebūtų dulkių ir pageidautina drėgnos, kad jos nekiltų nuo žemės). Tada plėvelę reiktų klijuoti ant grūdinto stiklo dėl saugumo. Po to pagal visus saugumo reikalavimus priklausytų apsauginė plevė, jei kada sugalvotumėte sudaužyti stiklą. Žinoma, pagaminus tokį stiklą, galima pradėti naują verslą ir užimti rinkos dalį (tikiuosi, suprantate, kad juokauju).
Reziumuojant, tokį stiklą pasigaminsite, bet, jei netyčia sugadinsite spausdintą plėvelę, tai kainuos beveik tą patį, ką pagaminti tikrą laminuotą stiklą.
Atsakyti
Gavau pabraižytą savo virtuvėlę.
user posted image
Nuo kairės pradedant - šaldiklis 60 cm, šaldytuvas 60, indaplovė 60, plautuvė 60, po plautuve stalčiai, tada paprasta kampinė spintelė, šiukšlinės stalčiai 40 (būtų du, ir pirmo stalčiaus apačia sutaptų su kitų blokų apatinių stalčių viršum), įrankių stalčiai 70, kaitlentė su orkaite 60, kargo 30 ir trys blokai stalčiu po tris po 70, tada spinta 50 cm.

Dabar galvoju šiek tiek kitaip - šaldiklis 60, šaldytuvas 60, indaplovė 60, plautuvė 60, po ja šiukšlių stalčiai, paprasta kampinė spintelė, įrankių stalčius 80, kargo 30, kaitlentė su orkaite 60, trys stalčių blokai po tris po 80 cm, vietoj tos spintos apačioj trys stalčiai iki darbastalio, o virš jo iki klubų lentynos su durelėm 50 cm.

Klausimai - kur patogiau daryti šiukšlinę - ar po plautuve ar toliau?
Lentynėlę dabar galvoju daryti vieną ~140 cm nuo grindų ir kad užsisuktų per kampą.

Patarkit, kuris variantas patogesnis 4u.gif Gyvenime neturėjus normalios virtuvės, tai net neįsivaizduoju, kaip patogiau pasidaryti.
Atsakyti