Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Sveikos, ikeliu savo projekta, nes cia labiau viskas matysis.
nagrinejau vakar projekta, ir supratau, kad meistras nutare padaryti viename lygyje saldytuva-gartrauki, o kadangi apatines lentynos turejo but vienoj linijoj su gartraukiu, tai va todel jis jas ir pakele tuo 10 cm.sad.gif

user posted image


dabar kabinamos spinteles aukstis nuo zemes 152 cm, kai mano pacios ugis 158..
tai net pavalyti apatine spintele reik pasistiebus, nes as nematau kas ant dugno darosi sad.gif apie tai kad pasiekcia antra lentynele - ne kalbos neina.buciau aukstesne, tai problemu nebutu. bet dabar...

va, tai dabar mastau varijantus- 1. palikti kaip yra.
2. 3 paprastasias spinteles tas desinej esancias nuleisti 10 cm zemiua, (visu spinteliu nuleisti i viena auksti neiseis, nes pvz po viena gi saldytuvas yra, ir tada gartrauki palikti kaip kad dabar yra. ), o uzsakyti aukstesnes dureles, ir tada kai butu uzdarytos dureles, nesimatytu virsuje kad nevienodam aukstyje spinteles, laiptas nesusidarytu.
3. gal iseitu padaryti apacioje papildomai lentyna, bet velgi dureles aukstesnes turbut reiktu uzsakyti, kad vientisos dureles gautusi.


laukiu meistro, ruosiu prakalba....
maniskis tai zinoma sako, kad cia as issigalvoju,,,juk padeti lekste ir nuimti tai iseina tau...tai mazdaug viskas cia ok, ko cia kabinejiesi...viskas tau negerai, ypac kai jau padaryta buna.....
ale kad jis tai nei indu neplauna pas mane, nei lis i tas spinteles pastoviai ko nors issimti, tai bepigu jam taip kalbeti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~VEGA~: 11 rugsėjo 2011 - 10:13
~VEGA~,as matau varianta perdaryt saldytuvo,gartraukio spinteles,jas pamazinant(darbo visai nedaug),likusias tiek pat cm nuleist zemyn,jei norit islaikyt vienoda auksti.Jei leidziat tas 3 desinines,biskeli issidarkys vaizdas galvoju..
Atsakyti
Aš norėjau paklausti blush2.gif Jei dedi įmontuojamą orkaitę į spintą, ten reikia padaryti kokią ventiliaciją? blush2.gif Kaip ten ventiliuojasi?
Atsakyti
QUOTE(justagnė @ 2011 09 11, 12:02)
Aš norėjau paklausti blush2.gif Jei dedi įmontuojamą orkaitę į spintą, ten reikia padaryti kokią ventiliaciją?  blush2.gif Kaip ten ventiliuojasi?

o kam,tai ir po stalvirsiu dedant nereik ventiliaciju.Spintai nugaros nedesit,to pakaks
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2011 09 11, 12:09)
o kam,tai ir po stalvirsiu dedant nereik ventiliaciju.Spintai nugaros nedesit,to pakaks

Nu va ir aš tą patį sakau, o MB visur nori kažką daryti, kad ventiliuotųsi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(justagnė @ 2011 09 11, 13:09)
Nu va ir aš tą patį sakau, o MB visur nori kažką daryti, kad ventiliuotųsi doh.gif

mb irgi atsargumo isikunijimas:-D kartais gerai:-) o siaip tai tos orkaites netaip kaip tarybines Masos,jos neskleidzia to karscio taip
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 09 11, 11:09)

va, tai dabar mastau varijantus- 1. palikti kaip yra.
2. 3 paprastasias spinteles tas desinej esancias nuleisti 10 cm zemiua, (visu spinteliu nuleisti i viena auksti neiseis, nes pvz po viena gi saldytuvas yra, ir tada gartrauki palikti kaip kad dabar yra. ), o uzsakyti aukstesnes dureles, ir tada kai butu uzdarytos dureles, nesimatytu virsuje kad nevienodam aukstyje spinteles, laiptas nesusidarytu.



pasilikčiau ties 2 variantu. Nuleisti tas spinteles žemyn, užsakyti aukštesnes duris(būtų papildoma viršutinė spintelė), arba viršų uždengti plokšte. Mano manymu, apatinis spintelių išdėstymas vaizdo negadintų.
Bet kad spinteles reikia leisti žemyn tai faktas. Ir būtinai. Juolab, kad rašote, jog nemažus pinigus mokat. O ir meistras turėtų atsižvelgti į jūsų poreikius, šią situaciją jis turėjo numatyti.
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2011 09 11, 14:24)
pasilikčiau ties 2 variantu. Nuleisti tas spinteles žemyn, užsakyti aukštesnes duris(būtų papildoma viršutinė spintelė), arba viršų uždengti plokšte. Mano manymu, apatinis spintelių išdėstymas vaizdo negadintų.
Bet kad spinteles reikia leisti žemyn tai faktas. Ir būtinai. Juolab, kad rašote, jog nemažus pinigus mokat. O ir meistras turėtų atsižvelgti į jūsų poreikius, šią situaciją jis turėjo numatyti.



nu va, grizau namo, vyras jau meistra informaves apie mano problema, tik idomu kokia forma pateike ta info-ar kad zmona sumaste kad jai per aukstai, nu mazdaug supscihavo... ar kad meistras pakele per 10 cm i virsu spinteles pagal saldytuvo+gartraukio linija, ir nepamaste kad zemaugei klijentei per aukstai viskas bus.

taigi, meistras jau turejo sumastes pasiulyma- nuleisti spinteles, nauju dureliu nedaryti, nes kaina l didetu, o virsuje jis padarytu ale mazas spinteles horizontalias, kurios neatsidarinetu, na, butaforines butu. manau kad sis planas geras. jis mane tenkina, nes ir samata maza butu.

imetu nuorodele, kur virsuje paciame irengtos mazos, siauros lentyneles-spinteles
http://2.bp.blogspot...0/image_016.jpg


tada maniskis uzgiedojo, kad negalima zeminti arciausiai gartraukio esancia spintele, nes jos sona garai nuo puodu per kelis metus sugadins. (musu gartraukis tai is esmes butaforinis, nes su anglies filtru, mes jo nenaudosim pagal paskirti, nes kiek zinau, jie nelabai ir veiksnus. ji dejom, kad galetume isnaudoti erdve virs kaitlentes).

taigi kol kas projekte - pazeminti 2 pacias desinej esancias spinteles.virs ju tada atsiranda ale mazos spinteles - kaip kokie stalciukai pagal ismatavimus nes aukstis bus kokie 10-15 cm. o esancia salia gartraukio palikti kokia yra.



Atsakyti
Gražiai nuotraukoj tos viršutinės spintelės atrodo thumbup.gif
Pas mane irgi per aukštai pakabintos viršutinės spintelės, tai vargstu, kai reikia iš džiovyklos paimti puodukus g.gif
Vega, jei ne paslaptis, kiek kainavo jūsų baldžiukai, gali į až. Neįsivaizduoju kokios kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonele @ 2011 09 10, 11:56)
Galima, tik nezinau, kokia kaina vis tiek gautusi. Nusipirkus stiklo reiktu kreiptis i spausdinimo imone (reklamos gamybos imone, kuri spaudzia tentus ir pan.) ir ji jums atspaustu ant to stiklo koki tik norite paveiksla. Gali buti, kad dar reikes kazkokio apdorojimo, pvz.: uzlakuoti spauda, kad nenusiluptu.
Taigi, konkrecia kaina jums pasakyti gali tik spaudejai.
Tokiu paciu budu (tada jau tikrai reikia lakavimo) galima norimus paveikslus ar fragmentus atspausti ir ant plyteliu.
Is tiesu, atspausti galima vos ne ant visko, kas tik jums sauna i galva smile.gif


Nagi, nagi, liaudies meistrai lotuliukas.gif Papasakokite, kaip po to tokį stiklą tvirtinate prie sienos?..
Atsakyti
QUOTE(justagnė @ 2011 09 11, 13:02)
Aš norėjau paklausti blush2.gif Jei dedi įmontuojamą orkaitę į spintą, ten reikia padaryti kokią ventiliaciją?  blush2.gif Kaip ten ventiliuojasi?

Orkaitės montavimo instrukcijoje turi būti reglamentuota, ar reikia ventiliacijos ir kokio dydžio ji turi būti. Paprastai pakanka 200cm². Jei suprantama kalba, tai 40mm mažesnio gylio lentynos duoda tuos mm. Tada uždedama nugarėlė ir niekas nesupranta, kad orkaitė ventiliuojasi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Melodijus @ 2011 09 11, 17:38)
Nagi, nagi, liaudies meistrai  lotuliukas.gif Papasakokite, kaip po to tokį stiklą tvirtinate prie sienos?..


Tikrai nezinau ir niekada to nedariau lotuliukas.gif Klausimas buvo ar galima atsispaust patiems. Atsakymas: galima! O kaip tvirtinti, tegul domisi kazkur kitur smile.gif
Mano vyras dirba spaudos imonej, tai tokius visokius idomesnius uzsakymus papasakoja. ax.gif
Atsakyti