Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(rasaar @ 2011 09 08, 17:10)
Nezinau kaip ikelt i foruma adobe reader faila  blush2.gif galeciau tik i emaila nebent  g.gif

atsiųskit į el.paštą konfetee@yahoo.com
Atsakyti
issiunciau 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,man vakar padare projekteli,bet nemoku cia ikelti,galeciau parodyti schmoll.gif
Atsakyti
Įkėliau šiek tiek didesnę foto. Gal visgi atsiras patarėjų? blush2.gif

reikėtų pagalbos virtuvės baldų ir visos įrangos sudėliojime. Taip kaip yra dabar mane gąsdina, kad plaunat indus apsitaškys langas ir iš vis ar tai praktiška. Laukiu nuomonių rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiemos angelas: 08 rugsėjo 2011 - 17:26
QUOTE(Žiemos angelas @ 2011 09 08, 18:26)
Įkėliau šiek tiek didesnę foto. Gal visgi atsiras patarėjų? blush2.gif

reikėtų pagalbos virtuvės baldų ir visos įrangos sudėliojime. Taip kaip yra dabar mane gąsdina, kad plaunat indus apsitaškys langas ir iš vis ar tai praktiška. Laukiu nuomonių  rolleyes.gif

Indaplovę turėsit g.gif Nelabai taškosi vanduo g.gif Juk langas nebus iškart prie kriauklės krašto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2011 09 08, 18:51)
Indaplovę turėsit  g.gif Nelabai taškosi vanduo  g.gif Juk langas nebus iškart prie kriauklės krašto  rolleyes.gif


Dėl indaplovės dar negalvojau. Tiesa, nebus prie pat lango, bet įdomu, ar pas ką nors taip yra namie, ar patogu?
Atsakyti
QUOTE(Žiemos angelas @ 2011 09 08, 20:06)
Dėl indaplovės dar negalvojau. Tiesa, nebus prie pat lango, bet įdomu, ar pas ką nors taip yra namie, ar patogu?


Pas mane tik pats kriauklės kampas išlenda prie lango. Kol kas viskas ok, nusiskundimų neturiu. Atvirai pasakius, nelabai dar ir ploviau toje kriauklėje, nes pačią virtuvę neseniai pastatė ax.gif (vėliau, kai truputį apsitvarkysim įmesiu foto smile.gif ) Manau, kad jei pasirinksi tinkamą kriauklės dydį ir gylį, tikrai viskas bus ok.
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 09 09, 08:58)
Pas mane tik pats kriauklės kampas išlenda prie lango. Kol kas viskas ok, nusiskundimų neturiu. Atvirai pasakius, nelabai dar ir ploviau toje kriauklėje, nes pačią virtuvę neseniai pastatė  ax.gif (vėliau, kai truputį apsitvarkysim įmesiu foto  smile.gif ) Manau, kad jei pasirinksi tinkamą kriauklės dydį ir gylį, tikrai viskas bus ok.


Būtų labai įdomu pamatyti bigsmile.gif Ir aišku domins atsiliepimai, kai daugiau pasisukiosit virtuvėj smile.gif
Atsakyti
Aciu konfetee uz pagalba su planu 4u.gif Stai kaip turetu atrodyti,gal kas kokiu pastebejimu ir minciu? g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žiemos angelas @ 2011 09 07, 17:33)
Sveikos,

reikėtų pagalbos virtuvės baldų ir visos įrangos sudėliojime. Taip kaip yra dabar mane gąsdina, kad plaunat indus apsitaškys langas ir iš vis ar tai praktiška. Laukiu nuomonių  rolleyes.gif
user posted image

nesitasko langas visai ,nors kriaukle pries langa visa ....nekeisciau kriaukles vietos kitur nei uz ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2011 08 23, 00:52)
Toliau baldai ir technika<...>Sienos ilgis palei langą apie 2,5 m, iš jų vienoj pusėj grynos sienos apie 40 cm, kitoj - apie 50. Kitų sienų, palei kurias viskas turės bazuotis ilgis apie 1,95.

Nu ką, išleidau meistrus. Susinervinau. Ta proga prisvilinau mažosios bulvę ir išgėriau litrinį puodą baltos saldžios kavos su sausainiais doh.gif
Tai va, pirmas meistro sakinys, įėjus į virtuvę buvo "čia niekas netilps" doh.gif Ta prasme tilps min. 50cm pločio spintelė po kriaukle, 45 cm indaplovė, max 60 cm orkaitė, o aš dar buvau pasvaigusi apie 45 cm spintelę su stalčiais puodams ax.gif (alno melagis, rodė, kad tilps hihihi.gif) Deja, teks jos atsisakyti... Bet bent gerai, kad davė gerų patarimų dėl gartraukio, rozečių vietos, apie ką net nebuvau pagalvojusi. Konkretesni matavimai ir projektavimai bus kai jau viskas bus išlupta ir gipsas sudėtas (tą jei neklijuojam, o ant profilių kalam tai dar vietos pamažėja doh.gif ). Žodžiu, kuvalda ir laužtuvas į rankas, varysim pirmiausiai GRIAUTI user posted image biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, kurios turit blizgius virtuvinius, ka jus rinkotes laminuota blizgia plokste, ar dazyta blizgia, idomu, kuom ypatingesne ta dazyta, nes kaina tai zymiai nuo laminato skiriasi? smile.gif
Atsakyti