Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

[quote=konfetee,2011 09 07, 10:24]
konfetee, jūs tikras auksas! Paskutinis variantas mano akimis tinkamiausias: dabar belieka sugalvoti, ar sukeisti vietomis indaplovę su kaitlente (kaip buvo jūsų pačiam pirmam variante), kaži kas labiau šaldytuvui kenkia, ar kai indaplovė prie jo, ar kaitlentė, nekalbant, kad orkaitė virš jo bus?), ir, manau, turėsiu galutinį variantą :} Ačiū už pagalbą!
Atsakyti
Sveikos,as irgi nulekiau i viena firma pasidariau projekta,tik va man siulo daryti fasada is dazytos dulkiu plokstes,tai ar cia tas pats mdf? g.gif o visa visu is egger. Taip suprantu ta dazyta labai jau kaina isaugina,na bet paziurejus pacias plokstes skirtumas tikrai matosi.. Tik va dar abejoju del to,ar daryti spinteles iki virsaus ar ne,kazkaip labai jau ilgos gali atrodyt,ka manot g.gif Ziuriu daugiausia visi daro tas pakeliamas dabar..
Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2011 09 07, 11:22)
Tik va dar abejoju del to,ar daryti spinteles iki virsaus ar ne,kazkaip labai jau ilgos gali atrodyt,ka manot  g.gif Ziuriu daugiausia visi daro tas pakeliamas dabar..



čia skonio ir mados reikalas tos spintelės, žiūrėkit patogumo ir kiek turto turit - kiek reikės pasidėjimo 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2011 09 07, 10:22)
Sveikos,as irgi nulekiau i viena firma pasidariau projekta,tik va man siulo daryti fasada is dazytos dulkiu plokstes,tai ar cia tas pats mdf? 

Taip, MDF ir yra medžio dulkių plokštė. Dėl gražumo ji man daug kartų gražesnė, nei laminuotos plokštės, kainą ji paaugina, ypač, jei tai blizgus variantas. Tačiau ar visada mes vien tik kainą renkamės? 4u.gif
Atsakyti
[quote=hedagab,2011 09 07, 10:59]
[quote=konfetee,2011 09 07, 10:24]
konfetee, jūs tikras auksas! Paskutinis variantas mano akimis tinkamiausias: dabar belieka sugalvoti, ar sukeisti vietomis indaplovę su kaitlente (kaip buvo jūsų pačiam pirmam variante), kaži kas labiau šaldytuvui kenkia, ar kai indaplovė prie jo, ar kaitlentė, nekalbant, kad orkaitė virš jo bus?), ir, manau, turėsiu galutinį variantą :} Ačiū už pagalbą!
[/quote]
4u.gif
Bent jau mano projektėly nelabai įmanoma sukeist vietomis kaitlentės ir indaplovės, todėl, kad ten kur kaitlentė virš stalčių bloko, tėra tik 40 cm. Na nebent kampinę spintelę siaurint (tik tada išvis nepatogus tas durelių lankstymas bus) ir tada galima sukeist
Atsakyti
Sveikos,

reikėtų pagalbos virtuvės baldų ir visos įrangos sudėliojime. Taip kaip yra dabar mane gąsdina, kad plaunat indus apsitaškys langas ir iš vis ar tai praktiška. Laukiu nuomonių rolleyes.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2011 09 07, 11:22)
...man siulo daryti fasada is dazytos dulkiu plokstes,tai ar cia tas pats mdf?  ...



QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2011 09 07, 13:03)
Taip, MDF ir yra medžio dulkių plokštė. Dėl gražumo ji man daug kartų gražesnė, nei laminuotos plokštės, kainą ji paaugina, ypač, jei tai blizgus variantas...


Terminą "dulkių plokštė" sugalvojo, ko gero, "kompetetingi" baldininkai. Prieš 3 metus jų buvo gausu.
Pabandykite įsivaizduoti, kokį stiprumą gali duoti suklijuotos dulkės? O MDF plokštė pasižymi geresnėmis savybėmis nei medienos drožlių plokštė. Verčiant iš anglų kalbos gausime, jog MDF yra vidutinio tankio medienos plaušų plokštė (medium density fibreboard). Nors kai kurie lietuviai ją vadina tiesiog dulkių plokšte.
Apie terminus, manau, viskas aišku...
Dažyto MDF fasadų nepatarčiau tiems namams, kuriuose yra mažų vaikučių pabiručių. Jie mėgsta aštriais daiktais patikrinti dangos atsparumą smūgiams. Sugadinus dažus, teks dažyti iš naujo. Labai maža tikimybė, kad dažų atspalvį pataikys identišką. Jei esate pedantiška moteriškė, teks dažyti visus fasadus verysad.gif Tačiau MDF yra vienintelė išeitis, kai reikia paslėpti kantus (tiksliau - kraštų apdailos juostas). Galima rasti ir daugiau + bei -. Reikia atsirinkti kiekvienam pagal situaciją.


Atsakyti
QUOTE(hedagab @ 2011 09 07, 08:55)
Y2K, virykle/orkaite/indaplove 3 in 1., kas čia do stebuklas?

Sitas Stebuklas

Gal kas pakomentuos, ypac ko nors blogo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2011 09 07, 22:48)
Sitas Stebuklas

Gal kas pakomentuos, ypac ko nors blogo smile.gif

Atrodo dailiai, sutaupo vietą virtuvėje.
Bet talpa mažoka. Jei šeima iš 2-3 asmenų, tai dar dar. Bet, jei žmogeliukų daugiau, indaplovė mažoka. Tas pats dėl orkaitės dydžio. Sausainiams užteks, o kalakutui?
Atsakyti
Gal kas zinot paprastesne programa nei alno,kad galima butu matyti 3D vaizda,turiu projekta baldininku ,ir norejau persidaryt ant alno,kad mazdaug isivaizduot kaip kas ten atrodys,nu bet man ta programa nesuprantama,nesigauna nors tu ka doh.gif Duoda tik L formos virtuve,o pas mane U,tai kaip padaryt ja doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaar @ 2011 09 08, 16:13)
Gal kas zinot paprastesne programa nei alno,kad galima butu matyti 3D vaizda,turiu projekta baldininku ,ir norejau persidaryt ant alno,kad mazdaug isivaizduot kaip kas ten atrodys,nu bet man ta programa nesuprantama,nesigauna nors tu ka  doh.gif Duoda tik L formos virtuve,o pas mane U,tai kaip padaryt ja  doh.gif  g.gif

Labai paprastai padaroma ir U forma. įmeskit planelį kokį turit smile.gif
Atsakyti
Nezinau kaip ikelt i foruma adobe reader faila blush2.gif galeciau tik i emaila nebent g.gif
Atsakyti