Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(virgaxxx @ 2011 09 05, 11:37)
Labai idomus variantas,bet galvojau neimanomas. schmoll.gif Nes tokia pacia vizija turiu.idomu,kaip jums padare,gal nuotrauka turite? smile.gif Nes jeigu man po kriaukle padetu,man labai vieta sutaupytu g.gif

Pas mus ta pati beda. Virtuvė viso labo 6 kvadratų, skalbimo mašina vonioje netelpa, tad turime ją kažkaip talpinti virtuvėje. Plnuojamės virtuvinį komplektą, ir taip sunku sugalvoti kur viską sukišti ir sutalpinti. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, gal turit minčių dėl super mažos virtuvėlės, turiu tik tokį kampą jai:
user posted image
galvoju, gal indaplovės atsisakyt, ar viryklę tik dviejų skylių palikt? kad ir kaip viską sukioju, nerandu padorios vietos arba darbo vietai, arba viryklei padėt, viryklės šalia kriauklės tikrai nenorėčiau (papaišiau su paint'u kokia maždaug turėtų dydžio būt, proporcijos jaučiu nlb neišlaikytos).
Atsakyti
QUOTE(ssimon @ 2011 09 05, 11:41)
Pas mus ta pati beda. Virtuvė viso labo 6 kvadratų, skalbimo mašina vonioje netelpa, tad turime ją kažkaip talpinti virtuvėje. Plnuojamės virtuvinį komplektą, ir taip sunku sugalvoti kur viską sukišti ir sutalpinti.  unsure.gif


Cia,manau,senuose butukuose standartines 6kv.virtuves smile.gif .As rytoj lauksiu baldininko ir kazka galvosim.O jus jau kazka bandete ar pan.kazka ziurejote?Mes palikome dar langa be palanges,tai gal vieta kokia spinteliai sutaupysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(hedagab @ 2011 09 05, 15:47)
Sveikos, gal turit minčių dėl super mažos virtuvėlės, turiu tik tokį kampą jai:
user posted image
galvoju, gal indaplovės atsisakyt, ar viryklę tik dviejų skylių palikt? kad ir kaip viską sukioju, nerandu padorios vietos arba darbo vietai, arba viryklei padėt, viryklės šalia kriauklės tikrai nenorėčiau (papaišiau su paint'u kokia maždaug turėtų dydžio būt, proporcijos jaučiu nlb  neišlaikytos).

Labas,
jūsų paveiksliuke proporcijos tikrai neišlaikytos. Pabandžiau su alno, tai nesigauna padaryt taip kaip jus norit.
Mano pateiktame pvz. spintelė su stalčiais tik 45 cm gylio, nes kitaip netelpa šaldytuvas ir indaplovė. Tokiu atveju ir kaitlentė lieka tik dviejų degiklių.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2011 09 05, 17:29)
Cia,manau,senuose butukuose standartines 6kv.virtuves smile.gif .As rytoj lauksiu baldininko ir kazka galvosim.O jus jau kazka bandete ar pan.kazka ziurejote?Mes palikome dar langa be palanges,tai gal vieta kokia spinteliai sutaupysiu g.gif

Buvome jau kaip ir susiplanavę viską, bet stalui vietos nebeliko blush2.gif O man virtuvė be stalo kažkaip ne taip atrodo, tai pradėjom galvoti iš naujo. Dabar vėl tik žiūrinėjam kokių pasiūlymų yra, kaip galima viską susidėlioti. Nemanaiu, kad bus taip sunku susikurti sau namukus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssimon: 05 rugsėjo 2011 - 16:56
QUOTE(ssimon @ 2011 09 05, 16:52)
Buvome jau kaip ir susiplanavę viską, bet stalui vietos nebeliko  blush2.gif O man virtuvė be stalo kažkaip ne taip atrodo, tai pradėjom galvoti iš naujo. Dabar vėl tik žiūrinėjam kokių pasiūlymų yra, kaip galima viską susidėlioti. Nemanaiu, kad bus taip sunku susikurti sau namukus  smile.gif

Oi manau ir man bus nekas su susikurimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2011 09 05, 11:37)
Labai idomus variantas,bet galvojau neimanomas. schmoll.gif Nes tokia pacia vizija turiu.idomu,kaip jums padare,gal nuotrauka turite? smile.gif Nes jeigu man po kriaukle padetu,man labai vieta sutaupytu g.gif

Man dar padarys smile.gif jau viskas supirkta, beliko sustatyti smile.gif turi gerai gautis, tik kriaukle bus truputi auksciau nei standartiskai ir sklbykle turi but 45 cm gylio. Menesio pabaigoje galetu buti foto, jei jums nera skubu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hedagab @ 2011 09 05, 15:47)
Sveikos, gal turit minčių dėl super mažos virtuvėlės, turiu tik tokį kampą jai:
user posted image
galvoju, gal indaplovės atsisakyt, ar viryklę tik dviejų skylių palikt? kad ir kaip viską sukioju, nerandu padorios vietos arba darbo vietai, arba viryklei padėt, viryklės šalia kriauklės tikrai nenorėčiau (papaišiau su paint'u kokia maždaug turėtų dydžio būt, proporcijos jaučiu nlb  neišlaikytos).


Mes panasia problema dabar sprendziam (5,5 kv.) . Radom varianta - virykle/orkaite/indaplove 3 in 1. Grozio tai siaip sau, bet bent nereikes gyventi be indaploves.
Atsakyti
Sveikutes. Norejau paklausti,jei korpusa daryciau lenkiska,ar cia labai jau prastas variantas g.gif Fasadas butu Egger rolleyes.gif 4u.gif
Papildyta:
Ir da klausimas: gal kam teko susidurti su firma e.baldai07 bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=konfetee,2011 09 05, 17:38]
Ačiū konfetee už vizualizaciją, kaip ir viskas ne taip ir blogai su išdėstymu kaip galvojau gali būti, tik ventiliacijos šachta prie šaldytuvo, tai kaži ar lengviau ten viryklę perstumt, ar ortakį virš spintelių pravest?
user posted image
(sorry už žitą rankų darbo šedevrą, tikiuosi suprantamas smile.gif, gaila nlb žinau standartinių išmatavimų)
viršuj kabinčiau spinteles stiklinem durelėm, kad kiek lengvumo duotų visam super mažam butui:
user posted image

Y2K, virykle/orkaite/indaplove 3 in 1., kas čia do stebuklas?
Atsakyti
Hedagab,
žinokit Jūsų variantas vis tiek neįmanomas, nors spintelių išmatavimus dabar lengvai galima koreguot, bet ne iki tiek, kad pvz. visai netilptų šiukšlių kibiras.

Aš dar padariau porą variantų, parašykit el.paštą, atsiųsiu. Nes čia gausis mažas paveikslėlis, mat sukėliau abu variantus į vieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo konfetee: 07 rugsėjo 2011 - 08:37
Hedagab,
pasistengiau padaryt kuo labiau panašų į Jūsų įsivaizduojamą variantą.

user posted image

Aišku dėl stiklų tai aš dar pagalvočiau, nes reikės tose spintelėse palaikyt tvarką tokią, kuri ir per stiklą gražiai atrodytų.

Oij, tik dabar pamačiau, kad neįdėjau orkaitės doh.gif
Papildyta:
Štai dar vienas variantas - jau su orkaite ir netgi su mikrobange (jei jos reikia). O taip pat dar aukštesnės ir talpesnės pakabinamos spintelės ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo konfetee: 07 rugsėjo 2011 - 09:16