Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(virgaxxx @ 2011 09 03, 16:59)
Sveikutes,

Perskaiciau jusu temele,bet va neradau nei vienos,kuri i virtuves baldus butu staciusi skalbimo masina.Pas mane tokia problema.Noriu i virtuve statyti skalbimo masina,nes vonioje netelpa.Nors pati virtuve standartine apie 6kv.Gal kokiu pasiulymu turite.Nedejau palanges, nes darysiu stalvirsi .Gal kokiu ideju,nuotrauku turite.aciu



Sveika smile.gif ,
jei į 6 kv virtuve pastatysi skalbimo masina ir dar orkaite bus, tai praktiskai apatiniu spinteliu neturesi g.gif . Nesuprantu, kodel skalbimo masina netelpa i vonia, juk ten jai vieta, ir bet kokiu atveju imanona ja ten patalpinti thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2011 09 03, 21:17)
Na, skalbimo mašina virtuvėje - sprendimas, kai jai nėra vietos vonioje. Plano nemačius konkrečių minčių nepasiūlysi, tiesiog reikia rasti patogią vietą skalbimo mašinai ir visam kitam vrtuvėje 4u.gif


mano anyta pasidarė skalbyklę virtuvėj, sutaupė erdvės vonioje. manau, kad protingai nusprendė, tik patart kur statyti negaliu, nes ji gyvena nuosavam name ir įmontavo skalbyklę į spintas prie sienos
Atsakyti
kazkam reikejo, bet parduodu savo sena komplektuka, nes jau uzsakiau nauja...
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2011 09 04, 10:12)
mano anyta pasidarė skalbyklę virtuvėj, sutaupė erdvės vonioje. manau, kad protingai nusprendė, tik patart kur statyti negaliu,  nes ji gyvena nuosavam name ir įmontavo skalbyklę į spintas prie sienos

Aš rinkčiausi mažiau erdvės vonioje, bet turėsiu normalią virtuvę. Juk virtuvėje praleidžiame daug daugiau laiko nei vonioje ax.gif
Atsakyti
Pas mane tapati situacija vonioje vietos nera tai skalbianke dejau virtuveje per virsu imama prie saldituvo staciau tai super esu patenkinta thumbup.gif
cia mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
As taipat statyciau i vonia,bet mano mama nenorejo statyti duso kabinos schmoll.gif ,tai teko palikti vonia,bet skalbimo masina pernesti.

As,manau,taipat prie saldytuvo statyti,bet mano ne per virsu skalbimo masina,tai teks kazka galvoti.Noreciau,kad pavyktu kazka sugalvoti,kad virtuves stalvirsis uzdengtu virsu,tai butu super. smile.gif .
Singrida25,gal turi nuotrauka?
Atsakyti
kas deretes fasada is dazyto masyvo g.gif gal kas turite parodytis balta
dazyta virtuvini ax.gif

Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2011 09 04, 18:34)
As taipat statyciau i vonia,bet mano mama nenorejo statyti duso kabinos schmoll.gif ,tai teko palikti vonia,bet skalbimo masina pernesti.

As,manau,taipat prie saldytuvo statyti,bet mano ne per virsu skalbimo masina,tai teks kazka galvoti.Noreciau,kad pavyktu kazka sugalvoti,kad virtuves stalvirsis uzdengtu virsu,tai butu super. smile.gif .
Singrida25,gal turi nuotrauka?

Soriukas blush2.gif bet neturiu cia sauniai sugalvojot su tuo stalvirsiu siais laikais oioi kiek visko baldininkai padaro tik pinigeliu reik tureti cool.gif
tikuosi jusu virtuvele bus LABAI SMAGI.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(singrida25 @ 2011 09 04, 19:23)
Soriukas blush2.gif  bet neturiu cia sauniai sugalvojot su tuo stalvirsiu siais laikais oioi kiek visko baldininkai padaro tik pinigeliu reik tureti  cool.gif
tikuosi jusu virtuvele bus LABAI SMAGI.... thumbup.gif



Cia surinku,tik reikia tureti pinigu smile.gif .Antradieni atvaziuoja paziureti baldininkas,tai kazka nuspresim. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2011 09 04, 13:11)
Aš rinkčiausi mažiau erdvės vonioje, bet turėsiu normalią virtuvę. Juk virtuvėje praleidžiame daug daugiau laiko nei vonioje  ax.gif



Jų variantu tikrai geriau virtuvėj, nes vonios kambary pasidarė super mažą. Manau, idealiausias variantas kai skalbimo mašina stovi išvis kitoje patalpoje 4u.gif (nes pvz man - vonios kambarys yra šventovė ir ten jokių šluotų, kibirų, skalbimo mašinų negali būti)
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2011 09 03, 16:59)
Sveikutes,

Perskaiciau jusu temele,bet va neradau nei vienos,kuri i virtuves baldus butu staciusi skalbimo masina.Pas mane tokia problema.Noriu i virtuve statyti skalbimo masina,nes vonioje netelpa.Nors pati virtuve standartine apie 6kv.Gal kokiu pasiulymu turite.Nedejau palanges, nes darysiu stalvirsi .Gal kokiu ideju,nuotrauku turite.aciu

As turiu tokia virtuve ir super maza vonia, taciau pagailo virtuves erdves blush2.gif skalbykle pastatyta po kriaukle, ant virsaus spec ant skalbykliu montuojama kriaukle.
Nes idejus orkaite ir indaplove virtuveje skaityk nebeliko ir vietos
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2011 09 05, 10:33)
As turiu tokia virtuve ir super maza vonia, taciau pagailo virtuves erdves  blush2.gif skalbykle pastatyta po kriaukle, ant virsaus spec ant skalbykliu montuojama kriaukle.
Nes idejus orkaite ir indaplove virtuveje skaityk nebeliko ir vietos

Labai idomus variantas,bet galvojau neimanomas. schmoll.gif Nes tokia pacia vizija turiu.idomu,kaip jums padare,gal nuotrauka turite? smile.gif Nes jeigu man po kriaukle padetu,man labai vieta sutaupytu g.gif
Atsakyti