Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Upokšnis @ 2011 08 29, 10:46)
Ellinga, orkaitės aukštį patys renkatės. Jei po ja nebus indaplovės, orkaitę galit leisti žemiau, o jei dėsit indaplovę - orkaitė pasikels aukščiau.

Aciu 4u.gif

Ir dar toks kls, jei as noriu dazyto blizgaus fasado, tai...
1. tokia jau buna plokste paruosta ir as galiu tik issirinki
2. ar baldininkai atskirai dazo pagal mano pasirinkta spalva?
Baldininkas A, sako, kad jis dazo todel gamyba trunka 10 dienu ilgiau ir kainuoja apie 1500 lt brangiau. Baldininkas B, sako, kad yra jau "gatava" plokste ir man tereikia issirinkti. Kuris variantas geriau?

Ar Grass yra blogiau nei Blum ir koks kainu skirtumas?
Atsakyti
[QUOTE]Baldininkas A, sako, kad jis dazo todel gamyba trunka 10 dienu ilgiau ir kainuoja apie 1500 lt brangiau. Baldininkas B, sako, kad yra jau "gatava" plokste ir man tereikia issirinkti. Kuris variantas geriau?[QUOTE]

Geriau tas kuris tau patinka. Su dažymu irgi kiek domėjausi labai priklauso kokie dažai, tokia ir kaina. Aš ko gero vistiek rinksiuosi arba jau gatavą plokštę arba aplama darysiu medinius fasadus, nes su tais dažytojais kad nebūtų paskui kaip su mano svetainės stalu. ax.gif

[QUOTE]Grass yra blogiau nei Blum ir koks kainu skirtumas[/QUOTE]

Aš ko gero rinksiuos Hettich, nes pas draugę tokius stalčius sudėjo. Gerai atrodo, patogūs, gerai darinėjasi. Kaina normali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saron: 30 rugpjūčio 2011 - 14:07
Planuojame virtuvėje daryti sienos nišoje spinta-indauja. Gal kas turite kokiu nuorodų kaip tai atrodo:) galima ir į až.ačiū labai.
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2011 08 30, 12:28)
Aciu  4u.gif

Ir dar toks kls, jei as noriu dazyto blizgaus fasado, tai...
1. tokia jau buna plokste paruosta ir as galiu tik issirinki
2. ar baldininkai atskirai dazo pagal mano pasirinkta spalva?
Baldininkas A, sako, kad jis dazo todel gamyba trunka 10 dienu ilgiau ir kainuoja apie 1500 lt brangiau. Baldininkas B, sako, kad yra jau "gatava" plokste ir man tereikia issirinkti. Kuris variantas geriau?

Ar Grass yra blogiau nei Blum ir koks kainu skirtumas?


Gali būti ir gatava plokštė, tačiau spalvų pasirinkimas kur kas mažesnis, beto kraštukai tokios plokštės bus laminuoti. Dažant spalvų paletė labai plati - tokia pat kaip sienų dažų. Dažant taip pat galima rinktis ar matinis paviršisu ar pusiau matinis ar blizgus.
Atsakyti
QUOTE(ellinga @ 2011 08 30, 13:28)
...

Ar Grass yra blogiau nei Blum ir koks kainu skirtumas?


Niekas tau nepasakys, kas geriau: Blum ar Grass? Turi pati nuvažiuoti kur ekspozicija sumontuota, pabandyti savo rankomis tave dominančius elementus ir palyginti firmas tarpusavyje. Kas man atrodo normalu, kitam gali atrodyti blogai (arba atvirkščiai).
Dėl kainų skirtumo... pasirink ko labiau tau reikia: geros kainos ar kokybės? Kokybiškai už visai pigiai niekas nesigamina smile.gif
Atsakyti
Pradėjau planuotis virtuvę.Pabandžiau Alno,nu nemoku,kažką prispaudinėjau ,gavosi krūva spintelių,sandėliukas kažkoks lotuliukas.gif Kur paskaityt,kaip pradėt?Gal kas galėtų man papaišyt,duočiau matmenis. ax.gif (neduoda dizainerės į rankas,ten kur buvau)
Buvau ir pas dizaineres poroj firmelių.8 metrai virtuvės gavosi nuo 4,6 t. iki 6,5 t. litų,žiūrint kokios medžiagos.Norėčiau viršutinių spintelių kreminių blizgių termopal,o apačia- lukštas(raudonmedis).Ar įmanomas toks medžiagų derinys?Dar man gražu ,kai pats kampas yra tokios lenkto stiklo spintelės,kaip tą padaryt ,kad būtų dailiai įstatytos,be rėmų aliuminio?Sakė su lukštu taip negalima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 01 rugsėjo 2011 - 16:15
QUOTE(Melodijus @ 2011 09 01, 11:02)
Dėl kainų skirtumo... pasirink ko labiau tau reikia: geros kainos ar kokybės? Kokybiškai už visai pigiai niekas nesigamina smile.gif

Ar as rasiau, kad noriu pigiai? As noriu gerai smile.gif Todel ir klausiu nesalisku zmoniu nuomones ar yra zenklus skirtumas tarp graso ir blumo. Vienas meistras paskaiciavo su blumais kitas su grasais, kainu skirtumas tikrai nebuvo zenklus

Airise, visai tau pigia paskaicavo. Mano 3 metru virtve paskaicavo min 4 000 max 7 000 lt. Bet mano fasadas dazytas/blizgus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 01 rugsėjo 2011 - 23:21
Sveikos, bendravau pas jus temoje anksciau, kol dar kuriau savo virtuvele, bet paskui per visus isirengimo rupescius pradingau. Pagaliau pastate virtuve, tik dar ne iki galo, nes nespejau dar viso buitines isigyt, tad veliau ikelsiu nuotrauka, beje kokybe esu laaaaaaabai patenkinta kiek jau spejau apziuret.. bigsmile.gif tik va turiu klausima, kas dejote laminuota stikla ant sienos tarp spinteliu? Gal kuri turite kontaktus kas Kaune tuo uzsiima? Laaaabai lauksiu atsakymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimex @ 2011 09 02, 19:48)
Sveikos, bendravau pas jus temoje anksciau, kol dar kuriau savo virtuvele, bet paskui per visus isirengimo rupescius pradingau. Pagaliau pastate virtuve, tik dar ne iki galo, nes nespejau dar viso buitines isigyt, tad veliau ikelsiu nuotrauka, beje kokybe esu laaaaaaabai patenkinta kiek jau spejau apziuret..  bigsmile.gif  tik va turiu klausima, kas dejote laminuota stikla ant sienos tarp spinteliu? Gal kuri turite kontaktus kas Kaune tuo uzsiima? Laaaabai lauksiu atsakymo  4u.gif

kol kas tik galvoju apie toki varianta, bet kazkuri mamyte labai rekomendavo, kad tiek baldus, tiek stikla tarp stalvirsio ir spinteliu jai dare:
http://el-baldai.lt/...o...&Itemid=107
va cia placiau:
http://www.supermama...?...8354&st=528
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarune+: 03 rugsėjo 2011 - 08:35
QUOTE(ellinga @ 2011 09 02, 00:19)
Ar as rasiau, kad noriu pigiai? As noriu gerai  smile.gif Todel ir klausiu nesalisku zmoniu nuomones ar yra zenklus skirtumas tarp graso ir blumo. Vienas meistras paskaiciavo su blumais kitas su grasais, kainu skirtumas tikrai nebuvo zenklus

...


pigiai ≠ gerai
Viskas turi būti proto ribose. Jei kainų skirtumas nežymus, tai vadinasi jokio skirtumo ką montuoti. Kokybės atžvilgiu turi pačiupinėti pati, kuri furnitūra tau arčiau prie širdies.

Nešališkų nuomonių rasti forume yra labai sunku. Mes patys to nejausdami esame šališki smile.gif Jei pas mane sumontavo Blum, ar aš sakysiu, kad Grass geriau? Jei pas mane Blum, tai vadinasi šitas produktas yra "best of the world"... kitu atveju būčiau pasirinkęs Grass.
Atsakyti
Sveikutes,

Perskaiciau jusu temele,bet va neradau nei vienos,kuri i virtuves baldus butu staciusi skalbimo masina.Pas mane tokia problema.Noriu i virtuve statyti skalbimo masina,nes vonioje netelpa.Nors pati virtuve standartine apie 6kv.Gal kokiu pasiulymu turite.Nedejau palanges, nes darysiu stalvirsi .Gal kokiu ideju,nuotrauku turite.aciu
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2011 09 03, 15:59)
Sveikutes,

Perskaiciau jusu temele,bet va neradau nei vienos,kuri i virtuves baldus butu staciusi skalbimo masina.Pas mane tokia problema.Noriu i virtuve statyti skalbimo masina,nes vonioje netelpa.Nors pati virtuve standartine apie 6kv.Gal kokiu pasiulymu turite.Nedejau palanges, nes darysiu stalvirsi .Gal kokiu ideju,nuotrauku turite.aciu


Na, skalbimo mašina virtuvėje - sprendimas, kai jai nėra vietos vonioje. Plano nemačius konkrečių minčių nepasiūlysi, tiesiog reikia rasti patogią vietą skalbimo mašinai ir visam kitam vrtuvėje 4u.gif
Atsakyti