Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 07 25, 10:23)
Merginos, ruošiuosi viršutines spinteles daryti su stiklinėmis durelėmis. Mūsų pasirinktas gamintojas sako, kad jas gali padaryti tik su aliuminio rėmeliu. Ar tai yra blogai? Ar čia tik estetinis klausimas?

į jūsų klausimą neatsakysiu, bet aš nedaryčiau su stiklu - permatomu ar matiniu, nesvarbu - pro jį taip matosi visos virtuvės gėrybės, bent jau jų fonai, kontūrai. t.y. kad ir kokią tvarką ten bepalaikytumėt, atrodys, kad ten bele kas bele kaip sudėta, matysis kaip pro rūką. Man asmeniškai nepatinka - gadina virtuvinio vaizdą.
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 07 25, 10:23)
Merginos, ruošiuosi viršutines spinteles daryti su stiklinėmis durelėmis. Mūsų pasirinktas gamintojas sako, kad jas gali padaryti tik su aliuminio rėmeliu. Ar tai yra blogai? Ar čia tik estetinis klausimas?

Jūsų pakabinamos spintelės greičiausiai atsidaro pakeliant į viršų durelės, nes paprastai atveriamas galima daryt be rėmelio, o atveriamas į viršų reik daryt su rėmeliu, nes nėr kaip mechanizmų tvirtint- į rėmą paprasčiau
Atsakyti
Sveikos, statybininkes ir dizaineres hi.gif

Noreciau paprasyti jusu pagalbos paprojektuojant virtuve blush2.gif

user posted image

Prasta foto kokybe, bet gal iziuresit smile.gif Visas ilgis 4240.

Zinau tik, kad noreciau saldytuva su orkaite imontuoti i auksta spinta, kuri toliau pereina i spinteles po stalvirsiu. Bet ar nebus per mazai darbastalio? Kriaukles viengubos pakanka.

Is anksto dekoju notworthy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žibutė: 25 liepos 2011 - 14:34
QUOTE(syri @ 2011 07 25, 11:04)
į jūsų klausimą neatsakysiu, bet aš nedaryčiau su stiklu - permatomu ar matiniu, nesvarbu - pro jį taip matosi visos virtuvės gėrybės, bent jau jų fonai, kontūrai. t.y. kad ir kokią tvarką ten bepalaikytumėt, atrodys, kad ten bele kas bele kaip sudėta, matysis kaip pro rūką. Man asmeniškai nepatinka - gadina virtuvinio vaizdą.

nesamone, yra visokio stiklo, gali but dažytas, iš blogos pusės spalvota plėvele apklijuotas ir pan...
Atsakyti
Siandien uzsakinejau pas meistrus sau virtuve ir vat susiduriau su klaustuku ar virsutines pakabinamas spinteles daryti su rankenelem ar be jus g.gif kainu skirtumas su ar be apie 800 lt, bet vat esme ne tiek piniguose kiek grozyje ir patogume g.gif gal kas turite be rankeneliu ir galite pakomernuoti patogu ar nelabai atidarineti ir uzdarineti jas bigsmile.gif

Ir beje sake kas nori stiklo tai reikia kreiptis pas stiklininkus jie irgi gamina tokius kaip salonuose tik zymiai pigiau nei 400/500 lt uz kvadrata mirksiukas.gif

o as issirinkau tame tarpe tokia pat sienele kaip stalvirsis thumbup.gif vakar siguldos balduose maciau tai man labai grazu buvo, nors ten blizgus o as emiau neblizgu del praktiskumo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dia10: 25 liepos 2011 - 22:47
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 07 25, 09:23)
Merginos, ruošiuosi viršutines spinteles daryti su stiklinėmis durelėmis. Mūsų pasirinktas gamintojas sako, kad jas gali padaryti tik su aliuminio rėmeliu. Ar tai yra blogai? Ar čia tik estetinis klausimas?

Parodysiu savo virtuve su tokiom spintelem. Ji daryta jau beveik pries 4 metus, bet as ja labai patenkinta, jokiu issikraipymu, jokiu atsilupimu, kolkas nieko tfu tfu tfu 4u.gif
user posted image

user posted image

QUOTE(syri @ 2011 07 25, 10:04)
į jūsų klausimą neatsakysiu, bet aš nedaryčiau su stiklu - permatomu ar matiniu, nesvarbu - pro jį taip matosi visos virtuvės gėrybės, bent jau jų fonai, kontūrai. t.y. kad ir kokią tvarką ten bepalaikytumėt, atrodys, kad ten bele kas bele kaip sudėta, matysis kaip pro rūką. Man asmeniškai nepatinka - gadina virtuvinio vaizdą.

Na as nesutinku su Jumis, nes turiu virsutines spinteles su matiniu stiklu ir tikrai nieko ten labai nesimato ir man vaizdo negadina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natab: 26 liepos 2011 - 09:21
Dėkui, merginos, kad sureagavot smile.gif Būtent apie tokį stiklą mąstau, kaip natab įkėlė, tik nenoriu blizgaus... Bet dar tiksliai neapsisprendžiau, ar daryt stiklines, ar ne... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 07 26, 13:47)
Dėkui, merginos, kad sureagavot  smile.gif  Būtent apie tokį stiklą mąstau, kaip natab įkėlė, tik nenoriu blizgaus... Bet dar tiksliai neapsisprendžiau, ar daryt stiklines, ar ne... g.gif

Na jis nera blizgus labai. gal cia nuo blykstes jis taip atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 07 26, 13:47)
Dėkui, merginos, kad sureagavot  smile.gif  Būtent apie tokį stiklą mąstau, kaip natab įkėlė, tik nenoriu blizgaus... Bet dar tiksliai neapsisprendžiau, ar daryt stiklines, ar ne... g.gif

Yra labai daug rūšių stiklų, kaip pvz http://www.diforma.l...p...254&lang=lt
Pas mano uošvienę yra keletas spintelių su stiklu, berods rūgštiniu, jis labai lengvai valosi, niekas ten nepersišviečia, man atrodo gražiai, net gražiau nei tie berėmiai, bet čia skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 07 25, 18:26)
nesamone, yra visokio stiklo, gali but dažytas, iš blogos pusės spalvota plėvele apklijuotas ir pan...


QUOTE(natab @ 2011 07 26, 10:19)
Parodysiu savo virtuve su tokiom spintelem. Ji daryta jau beveik pries 4 metus, bet as ja labai patenkinta, jokiu issikraipymu, jokiu atsilupimu, kolkas nieko tfu tfu tfu  4u.gif
Na as nesutinku su Jumis, nes turiu virsutines spinteles su matiniu stiklu ir tikrai nieko ten labai nesimato ir man vaizdo negadina  4u.gif

tai ir sakau - asmeniškai man ne prie širdies, kai matosi viduje sudėtų daiktų kontūrai. O jei jau tiek dažytas, kad nesuprasti, kad ten stiklas (o kokia tuomet stiklo pirminė funkcija rolleyes.gif ) tai manau galima ir plokštę blizgią dėti g.gif . Žmogus klausia nuomonės, mes čia visos ją ir sakome mirksiukas.gif , o ką klausiusioji pasirinks - asmeninis reikalas jau.
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2011 07 26, 23:30)
tai ir sakau - asmeniškai man ne prie širdies, kai matosi viduje sudėtų daiktų kontūrai. O jei jau tiek dažytas, kad nesuprasti, kad ten stiklas (o kokia tuomet stiklo pirminė funkcija  rolleyes.gif ) tai manau galima ir plokštę blizgią dėti  g.gif .  Žmogus klausia nuomonės, mes čia visos ją ir sakome  mirksiukas.gif , o ką klausiusioji pasirinks - asmeninis reikalas jau.



nudazytas stiklas yra blizgesnis negu plokste, pati tekstura kitokia. Tai manau, siuo atveju stiklo paskitis - graziai blizgeti:)
Atsakyti
Sveikos merginos.

Ka jus dedate ant sienos tarp virsutiniu ir apatiniu spinteliu?
Kodel pasirinkote plyteles, stalvirsi, medzio plokste ar stikla?

Mes mastom deti plokste, tokia kaip spinteles, bet ar tikrai ji yra gerai? ar nebus ateityje problemu su valymu, ar neissipus nuo dregmes? O gal tokiu is vis nededa, o deda stalvirsi ? doh.gif

As gal ir plyteles deciau, bet vyras labai nenori schmoll.gif
Atsakyti