Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

ojeja, rimtai bigsmile.gif visai zliba blush2.gif
Atsakyti
Dujininku kainos--
Kauno dujos mums nupjove duju vamzduka (reikejo trumpesnio), uzdejo slangele.
150 lt. (slanga pirkom mes patys).
Atsakyti
Sveikos, merginos,
Gal padetumete man su virtuves projektavimu (ne kas man paciai su ALNO gaunasi). Zemiau idedu virtuves isplanavima, rozine spalva pazymejau musu pastebejimus. Sunkiai eina viska sukisti i ta virtuvele... Bet gal jus mestelsite geru ideju rolleyes.gif Paskaicius sia tema ir taip jauciuosi labai patobulejus biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(~VEGA~ @ 2011 08 25, 07:43)
Dujininku kainos--
Kauno dujos mums  nupjove duju vamzduka (reikejo trumpesnio), uzdejo slangele.
150 lt. (slanga pirkom mes patys).


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Kaip galvojat ar gerai butu jai i vieno virtuvinio komplekto dali deciau jai nuo apacios ziurint indaplove, orkaite ir mikrobange g.gif?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solma: 25 rugpjūčio 2011 - 21:28
QUOTE(solma @ 2011 08 25, 22:28)
Kaip galvojat ar gerai butu jai i vieno virtuvinio komplekto dali deciau jai nuo apacios ziurint indaplove, orkaite ir mikrobange g.gif?

pas mus butent tokia kombinacija. Reikia tik orkaites ziureti, vienom reikalingas tarpas po jomis, kitom ne.
Atsakyti
Sveikutes. Gal galetumet pagelbet patarimais ir kritika kaip teisingiau susiplanuoti virtuve?
Pasipaisiau ant excelio, paskui bandziau su alno, bet ne iki galo radau joje viska ko norejau blush2.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orrange: 26 rugpjūčio 2011 - 00:13
QUOTE(Orrange @ 2011 08 26, 01:10)
Sveikutes. Gal galetumet pagelbet patarimais ir kritika kaip teisingiau susiplanuoti virtuve?
Pasipaisiau ant excelio, paskui bandziau su alno, bet ne iki galo radau joje viska ko norejau blush2.gif

user posted image
user posted image

Aš kaitlentę dėčiau prie durų (kaip supratau, ventiliacijos anga prie durų - mažiau būtų kampų ir ventiliatorius geriau atliktų savo darbą), po ja daryčiau lentynas. Kampe kriauklė. Dabartinėj kaitlentės vietoj palikčiau darbastalio ir po juo daryčiau 3 stalčius. Indaplovę dėčiau po orkaite mirksiukas.gif Ir nedaryčiau atvirų lentynų (nebent Jums jos mirtinai reikalingos ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 08 25, 22:31)
pas mus butent tokia kombinacija. Reikia tik orkaites ziureti, vienom reikalingas tarpas po jomis, kitom ne.


Aciu 4u.gif , reikes taip ir pasiprojektuoti.
Atsakyti
Sveikos,
labai reikia skubių patarimų smile.gif šiandien turiu nuspręsti kurią virtuvę pasirinkti. Žemiau įkeliu nuorodą nuotraukos, kurioje pateikti abu variantai, tik iš viršaus. Esmė tame, kad kairiajame variante palie vieną sieną išdėstyta šaldytuvas, spint. su stalčiais, kaitlente po apačia stalč., spintelė su stalč. ir aukšta pinta su iškelta orkaite, o saloje indaplovė, kriauklė ir prisėdimui vietos.
O dešniajame variante virtuvė u formos, bet jau nėra galimybės iškelti orkaitės , tačiau man patinka , kad kriauklė atsiduria prie sienos.
Gal galite pakomentuoti , kuris variantas Jūsų nuomone yra geresnis???? ax.gif lauksiu

user posted image
Papildyta:
blink.gif ui sorry, nežinau , kodėl ta foto tokia gigantiška gavosi
Atsakyti
QUOTE(maklere @ 2011 08 26, 13:03)
Sveikos,
labai reikia skubių patarimų  smile.gif  šiandien turiu nuspręsti kurią virtuvę pasirinkti. Žemiau įkeliu nuorodą nuotraukos, kurioje pateikti abu variantai, tik iš viršaus. Esmė tame, kad kairiajame variante palie vieną sieną išdėstyta šaldytuvas, spint. su stalčiais, kaitlente po apačia stalč., spintelė su stalč. ir aukšta pinta su iškelta orkaite, o saloje indaplovė, kriauklė ir prisėdimui vietos.
O dešniajame variante virtuvė u formos, bet jau nėra galimybės iškelti orkaitės , tačiau man patinka , kad kriauklė atsiduria prie sienos.
Gal galite pakomentuoti , kuris variantas Jūsų nuomone yra geresnis???? ax.gif lauksiu

user posted image
Papildyta:
blink.gif ui sorry, nežinau , kodėl ta foto tokia gigantiška gavosi

Man nei vienas variantas netiktų ax.gif Kriauklė per toli nuo šaldytuvo.
Gal geriau daryti taip: šaldytuvas, indaplovė, kriauklė, kampas, kaitlentė su orkaite ir toliau spintelės.
Arba: šaldytuvas, aukšta spinta su orkaite, spintelė, kampe kriauklė, darbastalis ir kaitlentė (būtų panašioj vietoj, kur antram variante kriauklė) ir toliau darbastalis tęstųsi.

Bet kokiu atveju rinkčiausi U formos virtuvę, nes pasidėjimui vietos daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renren @ 2011 08 25, 13:40)
Sveikos, merginos,
Gal padetumete man su virtuves projektavimu (ne kas man paciai su ALNO gaunasi). Zemiau idedu virtuves isplanavima, rozine spalva pazymejau musu pastebejimus. Sunkiai eina viska sukisti i ta virtuvele... Bet gal jus mestelsite geru ideju rolleyes.gif Paskaicius sia tema ir taip jauciuosi labai patobulejus biggrin.gif

Gal patartumete kaip butu galima patogiai sukisti viska i sia virtuvele? rolleyes.gif
Atsakyti