Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

apie stalviršius - atėjau - pamačiau - rezervavau biggrin.gif granitą stalviršiui, tik radau tokį "keistoką" nes tie tikri akmeniniai paviršiai vaizdas man nelabai, o to afrikinio granito kažkoks matiškumas man labai patiko, dar neradau stalviršių temos, tai paklausiu jūsų - kas turit granitą ar esat patenkintos?
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2011 08 23, 14:47)
apie stalviršius - atėjau  - pamačiau - rezervavau  biggrin.gif  granitą stalviršiui, tik radau tokį  "keistoką" nes tie tikri akmeniniai paviršiai vaizdas man nelabai, o to afrikinio granito kažkoks matiškumas man labai patiko, dar neradau stalviršių temos, tai paklausiu jūsų - kas turit granitą ar esat patenkintos?

Na mes planuojame darytis granitinį stalviršį, MV dar gal labiau norėtų marmurinio, bet granitinis virtuvėje geriau, viskam atsparus. Minusų kaip ir nematau, kitiems nepatinka tokie paviršiai, nes šalti ir nejaukūs, o man tai laaabai smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2011 08 23, 11:34)
Taip, tik galvoju, kad jau tą užsuktą spintelę reikia daryti trumpesnę, kad į kampus galvos nenusidaužyti.

Man kažkaip norėtųsi simetriškumo ax.gif

Panašaus tipo bute teko gyventi, bet ten buvo šiek tiek kitaip. Baldai ėjo L raide: nuo lango kokie 20 cm darbastalio (arbatinis stovėdavo), tada kaitlentė su orkaitė, kampe kriauklė, toliau darbastalis. O vietoj seno įėjimo į virtuvę - patalpintas šaldytuvas galinė siena užmūryta). Koridoriaus sąskaita buvo padidinta vonios ir wc erdvė (jie bendroje patalpoje), naujai perplanuota įėjimas. Vonioj tilpo ir skalbimo mašina mirksiukas.gif

Atsakyti
Na ką, užlaužiau vyrą, kad reikia keisti baldus ir mums biggrin.gif Sakė oi oi kiek čia bus reikalų doh.gif lotuliukas.gif tereikia susirasti meistriukus kaune thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(justagnė @ 2011 08 24, 09:55)
Na ką, užlaužiau vyrą, kad reikia keisti baldus ir mums biggrin.gif Sakė oi oi kiek čia bus reikalų doh.gif  lotuliukas.gif tereikia susirasti meistriukus kaune  thumbup.gif

smile.gif smagu rekomduoju tavo baldininkus- tgbaldai
lb fainiai dirba padaro eskizus pataria -buvo islinde broko truputi atvaziavo viska pakeite sutvarke tikrai lb malonus smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
na kalusimas ne apie virtuves baldus, nors kazkiek ir susijes smile.gif
Norim slepti duju skaitikli spinteleje, tai reikia kviestis dujininkus.. Paskambinau i Dujas pasiklausti, kiek tai kainuotu (pakelti auksciau skaitikli), tai sako daugmaz 300 Lt.
Idomu, ar tikrai tokios kainos vyrauja? Man tai pasirode liabai brangiai, gi tik ne medziagu reikia, ir toks tas darbelis..
Ar kazkaip pigiau galima "prasisukti"?
Atsakyti
QUOTE(~Jau~ @ 2011 08 22, 14:55)
user posted image
Dareme su lakuotu pavirsiumu dali baldu esame patenkinti smile.gif o ir tamsus pavirsius prisiziuri lengviau nei tikejomes smile.gif



Graži virtuvytė wub.gif
Gal galit parašyti viršutinių spintelių ir stalviršio kodus ir firma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2011 08 24, 11:13)
Sveiki,
na kalusimas ne apie virtuves baldus, nors kazkiek ir susijes smile.gif
Norim slepti duju skaitikli spinteleje, tai reikia kviestis dujininkus.. Paskambinau i Dujas pasiklausti, kiek tai kainuotu (pakelti auksciau skaitikli), tai sako daugmaz 300 Lt.
Idomu, ar tikrai tokios kainos vyrauja? Man tai pasirode liabai brangiai, gi tik ne medziagu reikia, ir toks tas darbelis..
Ar kazkaip pigiau galima "prasisukti"?

man atrodo "Lietuvos dujos" puslapy yra sarasas su firmom kurios gali atlikti montavimo darbus. manyciau jos irgi turi igaliojimus keist skaitiklio vieta. per jas dar pasiskambinkit ten turetu jie savo kainas pasakyti...bet kazkodel manau kad kaina bus panasi g.gif
va lyg saras, paskambinkit ir paklauskit kurios nors ar jie atlieka tokius dabus..nors manau turetu atlikti
http://www.dujos.lt/...50/dir2/8_0.php
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Purpurine: 24 rugpjūčio 2011 - 14:15
QUOTE(perla30* @ 2011 08 24, 13:06)
Graži virtuvytė  wub.gif
Gal galit parašyti viršutinių spintelių ir stalviršio  kodus ir firma  ax.gif

oi net nezinau rinkausi is baldininku lenteles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jau~ @ 2011 08 22, 13:55)
Ka tik po surinkimo meistu smile.gif

graziai ziurisi tik kur kriaukle?
Atsakyti
akims paganyti
http://lt.lt.allcons...rtuviu?ref=mail
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2011 08 24, 19:12)
graziai ziurisi tik kur kriaukle?

kampe biggrin.gif
Atsakyti