Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(syri @ 2011 08 22, 21:58)
nebijote, kad koja, ties kauliuku, kliuvinės už rankenėlės, esančios po orkaite  blink.gif  Teko girdėti skaudžių, nekeliančių malonumą, pasakojimų apie tai  unsure.gif


kazkaip apie tai nepagalvojau g.gif bet siandien kol sukinejausi neuzkliuvau
Atsakyti
QUOTE(Jolita27 @ 2011 08 22, 23:04)
kazkaip apie tai nepagalvojau  g.gif bet siandien kol sukinejausi neuzkliuvau

ir aš gal nebūčiau pagalvojusi, bet man ir baldininkas davė tą patį patarimą.
Atsakyti
Sveikos, kuriančios gražią ir patogią buitį sau ir savo šeimai. Prieš kokią savaitę suvokiau, kad pagaliau pribrendau ir aš kapitaliniam virtuvės remontui, nes tokioj baidyklėj net ir tos kelios maisto gaminimo noro užuomazgos gęsta hihihi.gif
Tik pradėjusi svarstyti, kokios virtuvės reikia ir noriu, susidūriau su begale problemų. Gyvenu senos statybos name (uošvijoj), kur butai mažesni už kišenę, tai ir mano virtuvytė vos 5 kvadratai. Virtuvinė palangė kažkodėl aukščiau už kituose kambariuose esančias, El. instaliacija nekeista nuo namo pastatymo (apie 60-uosius), MB sakė, kad pas mus pirmame aukšte po grindimis yra ertmė, tik kokio ji dydžio - neįsivaizduoju, kažkur jis girdėjęs, kad kažkas apšiltinimui supylė 3 sunkvežimius smėlio ar ko ten. Buvo net mintis kilusi senas grindis atlupus ir įleidus kokią dėžę pasidaryti mini rūsiuką kelioms stiklainių eilėms hihihi.gif Tai va, manęs laukia daliylenčių nuo visur lupimas (o juk kažkada buvo didelė mada), gipso klojimas, nes sienos tai nerauk tu rūtų, beje palei sieną, kuri ribojasi su laiptine yra buvęs kaminas, tai ten buvo plytelės atšokinėjusios, teks kažkaip šiltinti. Instaliacijos, radiatoriaus keitimas. Nežinau, kaip ten reali padėtis po grindim, ar niekas nesupuvę, tai ko gero atsisakant rūsiuko idėjos ant senųjų grindlenčių dėti osb plokštę dėl tvirtumo ir lygumo ir dėti plyteles (ar geriau laminatas? g.gif ). Toliau baldai ir technika. Ai, tiesa, jei kas susidūrėt su tokiais butais, tai žinot, kad įėjimas į tokią virtuvę būna iš koridoriaus, o pas mus šiek tiek pakoreguota - iš koridoriaus įeinama į kambarį, o iš jo į virtuvę. Toj vietoj, kur anksčiau būdavo praėjimas gaunasi tokia kaip niša ir dabar stovi tokia namudinio darbo ala sieninė spinta. Čia žadu statyti skalbyklę, išmušus plytą apačioj pajungti ją iš vonios, nes dabar ji virtuvėj, o likusią erdvę (-elę) vėlgi padaryti kaip sieninę spintą SB turtui. Sienos ilgis palei langą apie 2,5 m, iš jų vienoj pusėj grynos sienos apie 40 cm, kitoj - apie 50. Kitų sienų, palei kurias viskas turės bazuotis ilgis apie 1,95.
Įmetu savo vaizduotės vaisius, kiek projektavimo programėlė leido ax.gif
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
Pirmam paveikslėly visos apatinės spintelės po 45 cm - viena su 2 stalčiais, paskui indaplovei ir po kriaukle šiukšlių dėžei. Virš kriauklės kampinė spintelė. Ten, kur padarytos durys, realiai jų nėra, ten turi būti kitaip pasuktos durys į kambarį ir niša su sienine spinta ir skalbykle.
Tai va, ar labai aš čia nusišneku ar bent ką ir protingai pamąstau? biggrin.gif blush2.gif Gal turit kokių pastabų, minčių, idėjų remonto ir apstatymo klausimais? Būsiu BE GALO dėkinga, nes jau galva toookia biggrin.gif
Ačiū už kantrybę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2011 08 23, 00:52)
Sveikos, kuriančios gražią ir patogią buitį sau ir savo šeimai.

o gal jus virtuves plana imeskit, cia ta alno taip istase kad visiskai neimanoma orientuotis. Gartraukis toks rimtas, gal geriau paprastas imontuojamas, butu dar spintelej vietos kazkam pasideti. Ir tas baras ant duru keistai atrodo. Del OSB ir plyteliu, bent jau pas mus meistras sake kad ant OSB nededa plyteliu, o turi betonuotis ar tai koki ten islyginamaji misini piltis.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 08 23, 01:01)
o gal jus virtuves plana imeskit, cia ta alno taip istase kad visiskai neimanoma orientuotis. Gartraukis toks rimtas, gal geriau paprastas imontuojamas, butu dar spintelej vietos kazkam pasideti. Ir tas baras ant duru keistai atrodo. Del OSB ir plyteliu, bent jau pas mus meistras sake kad ant OSB nededa plyteliu, o turi betonuotis ar tai koki ten islyginamaji misini piltis.

Man alno plano neduoda išsaugoti kaip paveikslėlio, tai kitaip nerodo verysad.gif Nebent paprastai papieščiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritavi: 23 rugpjūčio 2011 - 00:05
QUOTE(Melodijus @ 2011 08 22, 21:32)
Gal taupydamas serverį nepostinsiu tokios ilgos žinutės...
Pirmoje nuotraukoje įtariu pavaizduotas stalviršis. Bet kurią plokštę, kuri turi pavadinimą MFC (melanime faced chipboard) galima taip nudrožti, o kitose foto nudaužyti kampai ( kiek, matau, ir tie melaminu kantuoti (jei lietuviškai, tai apdailinti) blink.gif  Manai, kad Termopalo plokštė netrupa? Lai būnie...
Va su kuo sutinku, kad yra tokių baldininkų, kurie kainą pakelia, jei atėjęs matuoti kokias Gucci šlepetes prie durų pamato. Aš tokių tikrai neginu  schmoll.gif

Jazau, Melodijau,nu tikrai musu nuomones sutampa :-D
toks brokas nuo stovejimo baldo neatsiranda.Nesikarsciuokim,nevisi turi viska zinot,bet garbint vienos salies produkcija,del to,kad pas drauge vaikai nenudauzo..kazinau
QUOTE(syri @ 2011 08 22, 21:58)
nebijote, kad koja, ties kauliuku, kliuvinės už rankenėlės, esančios po orkaite  blink.gif  Teko girdėti skaudžių, nekeliančių malonumą, pasakojimų apie tai  unsure.gif

niekada neuzkliuvo..
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2011 08 22, 22:58)
smile.gif  na, ši virtuvė nedrožta, ne cechas gi. O kampai nenudaužyti, o natūraliai nusidėvėję. Tiesiog, matau pas kitus tokio pat amžiaus virtuvinius iš normalesnių medžiagų, kuriuose ir ne po vieną vaiką užaugo (turint omeny, kaip vaikučiai duodasi su vaikšynėm, su paspirtukais ir kitokiais skaidančiais gėriais  biggrin.gif ) , bet taip tragiškai vaizdas tikrai nėra pasikeitęs.
1 foto ne stalviršis, spintelės lentynėlė.  Aš tiesiog turiu akivaizdų pavyzdį, į kurį pasižiūrėjus neapsiverčia liežuvis sakyti, kad ir lenkiška plokštė yra gerai  4u.gif  Galų gale, virtuvinis naujas jau pas mane stovi, tamstai, ko gero t.p. nėra būtinybės jo dirbintis, o kas paskaitys keletą skirtingų nuomonių, nieko blogiau neatsitiks - vis tiek teks tik patiems apsispręsti  biggrin.gif  4u.gif



Ok, nebetęskim... Nesusitarsim mes vistiek wink.gif Tik, kad "naturaliai nenusidėvėtų" kampai, reiktų kraštus laminuoti stora kraštų danga.
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2011 08 23, 00:52)
Ačiū už kantrybę 4u.gif

Pagal paveiksliukus suprantu, kad apatinės spintelės eis nuo sienos iki sienos, o viršutinės L forma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2011 08 23, 09:35)
Pagal paveiksliukus suprantu, kad apatinės spintelės eis nuo sienos iki sienos, o viršutinės L forma  g.gif

Taip, tik galvoju, kad jau tą užsuktą spintelę reikia daryti trumpesnę, kad į kampus galvos nenusidaužyti.
Atsakyti
Sveiki, gal zinot, kas Kaune gamina lietus stalvirsius, ir kokios ju kainos?
Atsakyti
Sveiki visiems smile.gif gal kas galetu man virtuve paprojektuoti?
Pati nemoku, laiko mokytis taip pat nelabai turiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kritulis @ 2011 08 23, 13:30)
Sveiki visiems  smile.gif  gal kas galetu man virtuve paprojektuoti?
Pati nemoku,  laiko mokytis taip pat nelabai turiu  verysad.gif

Ir aš nemoku, bet kažkurioj iš virtuvių temų radau alno programėlę, tai pasidėliojau šiek tiek. Manau, paieškojus gūglo platybėse ir geresnių programų yra. Geriausias, ko gero, korelis, bet man jis tamsus miškas schmoll.gif
Atsakyti